Всички чакаме с копнеж АВГУСТовски бебевалеж! - 14

  • 27 286
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 97
Ilna, честито бебче, да ви е живо и здраво, много радост да ви носи! Simple Smile

И аз все си мисля, че ще съм по-рано ама да видим.. Обаче наистина имаше бум на пълнолунието, май ще се окаже, че има нещо вярно.. Значи към 21ви да се готвим всички, които сме за края на август..  Grinning Между другото, мъжът ми и той е на 21ви, само че януари, но ще стане готино ако са на една дата Simple Smile Нооо и 27ми (термина) и всяка друга дата също не е лоша, само да е здраво човечето, за мен няма значение кога ще е Simple Smile  Peace

# 706
  • Мнения: 0
Честито на новите мами да са ви живи и здрави бебенцата, а на вас бързо възтановяване!
Всеки иска да ражда на някъква дата или по-роно, но природата си знае работата ,ще  чакаме няма как и ще се молим на царете и царицити да ни послушат.

# 707
  • Мнения: 18
Здравейте,
нова съм във форума, но прочетох почти всичко по темата. Терминът ми е на 20 август. Очаква се момиче. Второ раждане- първото преди 7 години, нормално. Живот и здраве и сега. Бременността се развива добре - работех до официалните 45 дни преди термина.
Искам да ви благодаря на всички, защото точно когато ми беше най- трудно - болки в краката, умора, ремонт и т.н. като започнах да ви чета и разбирах, че всъщност нито съм единствената, нито съм ощетената  Simple Smile.   bouquet Ще влизам да се отчитам по- редовно, хем да запълня мястото на вече обебили се мами.
Хубав ден от мен и леко раждане!

# 708
  • Мнения: 1 214
Добре дошла perlichka81 !

Аз влязох в един ритъм..Ставам по два пъти до тоалета , като втория път е в 7 сутринта и край- няма заспиване после  ooooh! Много ми тежи  и ме болят сухожилията.Вече не се издържа.
Поне тук да се оплача  Crazy

# 709
  • София
  • Мнения: 2 367
Колко хубаво се запълва първата ни страничка с имена на родили мами и бебоци. И аз вече ставам нетърпелива за срещата с бебко, но от друга страна имам още толкова неща да свърша, че дано си поседим 2 в 1 още малко. Имам насрочена дата за секцио, но мсе повече се съмнявам, че ще я дочакам.  Моето бебче си е все така седалищно и ритниците му в слабините ми ме карат да ставам до тоалетната по 10 пъти всяка нощ.

# 710
  • Мнения: 0
Добро утро на станалите мамчета Simple Smile Ето, че и тази темичка е към своя край...........
Да видим в коя ще се впиша и аз с хубава новина Simple Smile

# 711
  • пловдив
  • Мнения: 72
Добро утро,момичета!!!Как сте с големите тумбаци  JoyВ това число съм и аз де. LaughingВсе още.Тази нощ и аз ставах 4 пъти до тоалетната и бебо едно ритане ,едно шаване беше-изобщо не е спал  Grinning И  едно стягане в корема имах-все едно ще ми идва.Викам си-може да е тази нощ-нали все нямам търпение.И ...ей ме на-пак с големия корем тук.Ама тва пълнолуние защо е чак на 21 август  newsm78 newsm78 newsm78 А пък и аз искам лъвче  Joy Joy JoyВ крайна сметка ,когато реши ТОЙ -тогава ще е !!!!Явно ще сме с характер от сега.Днес ще е голяма жега пак!!!Обичам много лятото и слънцето и топлото,но това лято въпреки че не е като миналото,не са такива жеги направо ми се видя...отвратително!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 712
  • Мнения: 46
Привет и ЧЕСТИТИ НОВОРОДЕНИ ДЕЧИЦА!
radi1982, контаркциите са точно стягане в корема, все едно ще ти идва. И аз не знаех какво да очаквам и акушерката в родилна зала ми го обясни така, така и беше newsm10

# 713
  • Мнения: 0
Ей, Валентина! Кажи как сте вие?

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Честити бебоци на всички обебили се Simple Smile

Аз все още си чакам Simple Smile

# 715
  • пловдив
  • Мнения: 72
Привет и ЧЕСТИТИ НОВОРОДЕНИ ДЕЧИЦА!
radi1982, контаркциите са точно стягане в корема, все едно ще ти идва. И аз не знаех какво да очаквам и акушерката в родилна зала ми го обясни така, така и беше newsm10
Абе нали пия магнерод за тея контракций.Не ми давай надежди че може би скоро ще раждам.Като ви чета май само аз съм полудяла.Толкова много да искам вече да родя. newsm78Честно ви казвам направо вече се хващам за всичко и....все не раждам.... Cry

# 716
  • Мнения: 14
Привет и ЧЕСТИТИ НОВОРОДЕНИ ДЕЧИЦА!
radi1982, контаркциите са точно стягане в корема, все едно ще ти идва. И аз не знаех какво да очаквам и акушерката в родилна зала ми го обясни така, така и беше newsm10
Абе нали пия магнерод за тея контракций.Не ми давай надежди че може би скоро ще раждам.Като ви чета май само аз съм полудяла.Толкова много да искам вече да родя. newsm78Честно ви казвам направо вече се хващам за всичко и....все не раждам.... Cry

Ох, Ради, не си само ти. Аз искам ама много искам да родя... Малко ми съвестно, че се тормозя с такива мисли понеже със ММ положихме доста усилия да забременея, но истината е, че съм доста нервна вече, лягам си всяка вечер и започват едни нерви да ме тресат. Нито спя нормално, нито ям нормално, нито се чувствам нормално, а признаци за раждане - никакви.... Иска ми се да спра да го мисля, но не мога за съжаление... Утре съм на женска консултация и се надявам док да ми каже да влизам в болница като мине 1.08. и да ме следят или да предизвикват раждане...

# 717
  • пловдив
  • Мнения: 72
Привет и ЧЕСТИТИ НОВОРОДЕНИ ДЕЧИЦА!
radi1982, контаркциите са точно стягане в корема, все едно ще ти идва. И аз не знаех какво да очаквам и акушерката в родилна зала ми го обясни така, така и беше newsm10
Абе нали пия магнерод за тея контракций.Не ми давай надежди че може би скоро ще раждам.Като ви чета май само аз съм полудяла.Толкова много да искам вече да родя. newsm78Честно ви казвам направо вече се хващам за всичко и....все не раждам.... Cry

Ох, Ради, не си само ти. Аз искам ама много искам да родя... Малко ми съвестно, че се тормозя с такива мисли понеже със ММ положихме доста усилия да забременея, но истината е, че съм доста нервна вече, лягам си всяка вечер и започват едни нерви да ме тресат. Нито спя нормално, нито ям нормално, нито се чувствам нормално, а признаци за раждане - никакви.... Иска ми се да спра да го мисля, но не мога за съжаление... Утре съм на женска консултация и се надявам док да ми каже да влизам в болница като мине 1.08. и да ме следят или да предизвикват раждане...

Лелеее на теб ти остава толкова малко....Благородно ти завиждам и ти пожелавам леко раждане и много сладък бебок накрая!!! Hug Hug Hug

# 718
  • Мнения: 21
Доро утро, момичета!  Hug
Аз цяла нощ съм с почти постоянни менструални болки, като на моменти ме стяга доста по-силничко, все още съм така - направих една закуска и си полегнах. Чувствам се, все едно току-що ми е дошло, защото освен болките се чувствам и изтощена. Няма някаква периодичност на спазми - просто си е едно постоянно болезнено неприятно усещане, сутринта бяха по-силни, сега се разредиха. Абе, нямам против, когато иска да си идва детето, ама си мисля, че е добре поне седмица да си постои още вътре. Още повече, че от снощи слагам Полижинакс за течението и трябва 6 дни да се поизчистя. Също утре трябва тепърва изследванията да правя..

Ради, ти как взимаш магнерот-а? Близо ни е термина, та се чудя и аз до кога ли ще го пия..

Валя, как може да се разпишеш без да дадеш отчет за Светлин? Чакаме да ни кажеш добри новини за него! Simple Smile (hug)

Между другото, хрумна ми дали може полижинакса да ми е предизвикал това, защото снощи за първи път го сложих.. някой ползвал ли го е през бременността?

# 719
  • Мнения: 14
Според моята докторка магнерот би трябвало да се взема максимум до 37 седмица. Аз го спрях май в 36 и според мен трябваше още по-рано да го направя. Имам чувството, че заради него нямам никакви контракции и сигурно ще пренося моето момче...
Може и пък да не му е дошло времето. Една моя колежка също го пиеше и пак си роди дори 3 седмици по-рано докато още го пиеше Simple Smile Може би наистина когато му дойде времето магнерота няма да спре раждането...

Общи условия

Активация на акаунт