Трудно акане и то по време на хранене.

  • 5 108
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Хора, ще откача! Дъщеря ми е на месец и половина, недоносена е и сега тежи около 2900.
Не знам нормално ли е,но ака по два пъти на ден и започва в момента, в който започне да се храни,а не след това. Значи изпие 10 гр. примерно и се започва адското напъване, рев и същевременно нерви защото е гладна, а я боли и не може да яде нормално.Забелязах и, че при храненията, в които се случва изакването от напъните повръща след като се нахрани.
Акото не е твърдо, няма запек, но не мога да разбера защот така се гърчи и плачи когато ака или пък защо го прави в момента, в който започна да я храня (с ХИП КОМБИОТИК се храним).Дори, когато пръцка някой път не рев ми писък се чува, пръцне и след минута се успокой и после пак така.
Знам,че има колики, но нормално ли е да плаче така зверски докато се изхожда при положение,че не е твърдо акото?

# 1
  • София
  • Мнения: 484
Привет, моята дъщеричка се роди 2 седмици преди термина 2750 и ни изписаха 2500. в болницата ми препоръчаха до достигане на 3 кг да използваме мляко за недоносени и с ниско тегло. На бг пазар има на няколко фирми. Хип още в началото ли го почнахте. Какъв цвят са акитата, има ли миризма или не? педито ви какво каза по въпроса

# 2
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
нормално е да ака когато започне да се храни. когато започнат да сучат и се отпускат и затова и акат.
моят син и до сега ака по време на хранене  Crazy, а не суче, а яде твърда храна. Simple Smile
като беше на 2-3 месеца ревеше неистово, изпръцкваше се или се изакваше и заспиваше моменталически. колики нямаше.

по другите въпроси не мога да помогна.

# 3
  • Мнения: 10
Благодаря Ви.Аз днес говорих с личната и тя каза,че било нормално защото още не са й развити напълно чревцата и затова е болката.Каза ми да й давам 3 пъти на ден по 4 капки еспумизан.Дано да помогне.

Общи условия

Активация на акаунт