Угасналите звезди на вашия небосклон

  • 28 591
  • 265
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 349
Сега се сетих и за Ани Салич, която го играе много лъчезарна и добронамерена, а реално за всичките пъти, в които съм я виждала е била все вкисната, начумерена и дъвчеща дъвка. Като в последното само по себе си няма нищо лошо, стига да не вземаш интервю в момента.
От майка ми знам една история с Ани Салич и поведението и - напълно си права.

# 61
  • София
  • Мнения: 38 824
Мъжът ми много мрази Слави, защото е работил с него /счетоводно/.
Аз отдавна не се разочаровам от нашенските "звезди", защото и без това си ги знам какви са.
Само Ива Екимова ме дразнеше като я засека из квартала, защото по телевизията се прави на супер-мама, а реално понякога се държеше доста кофти с детето и му викаше.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 340
Маги Желязкова... Толкова я харесвах, до ...миналата седмица. Какви неща чух от устата на тази жена, дори не искам и да се сещам. Изключително неприятно впечатление. То хайде, че бяха клюкарщини едно на ръка, но начина, по който бяха поднесени... Все едно слушах някое момиче от мургавите с ужасно вулгарен речник.
Знам, че не е по темата, но пък обратното : Изключително добро впечатление ми е правила Наталия Симеонова. Много мила, културна и любезна жена.

# 63
  • Мнения: 4
Аз съм на принципа - колкото по-малко зная за една звезда като личност, толкова повече я обичам, може би и защото е една загадка. Преди да започна да чета биографии в Интернета на известните имах повече кумири. Като им знам личните истории вече не са ми интересни, защото няма загадка. Затова и вече не ги чета, а и предпочитам да не се интересувам от личния им живот. Изобщо не ми пука с кой си лягат и какви са им политическите възгледи, тяхната работа е да правят песни, филми или друг продукт, с който да ме забавляват. Хич не ме грее дали еди-коя-си певица имала ново бижу или годеник, интересуват ме нейните клипове и песни. Жалко, че започнаха да си изразяват мнението по всякакви въпроси без никой да им го иска. Ако ги видя на живо бих ги запитала защо не си правят песничките и филмчетата без да политиканстват? Ей затова спрях и да гледам Слави - все се изказва за политиката, а уж шоуто му е развлекателно.

# 64
  • Мнения: 10 547

Тя си е такава, но е не злоблива в онзи смисъл на думата, който повечето влагаме тук. Simple Smile
Да речем от типа жени е, които с приятелките си не пропускат да си говорят на "муцо" и т.н. последващи любезности.

# 65
  • Мнения: 4
Майка ми е срещала Гала, но още в зората на демокрацията по времето на Супершоу Невада и тогава нямало и помен от сегашното надменно поведение, което показва и извън ефир и на екрана. Напротив, била миловидна, дори леко свита. Бях малка, но помня Гала като момиче на късмета в Невада. Колко ми липсва онази Гала не е истина, но хората се променят. Като цяло славата малко от нашите звезди е променила към по-добро.

# 66
  • Мнения: 15 960
А моя близка е била с Гала и нейния Стефан на едно тържество / семеен празник/ и е с отлични впечатления от тях - възпитани, културни, мили...

# 67
  • Мнения: 8 947
А моя близка е била с Гала и нейния Стефан на едно тържество / семеен празник/ и е с отлични впечатления от тях - възпитани, културни, мили...

Аз, пък, съм възмутена от въпросния Стефан, който не пропуска да сваля всичко женско зад гърба на Гала. Прави невероятно неприятно впечатление

# 68
  • Мнения: 1 071
Иии, много интересна тема.
Ама да пиша ли, да не пиша ли, като никой не ме е разочаровал.
Мога да споделя впечатления от група Остава - много готини младежи, случи се надълго и широко да се бистрят разни теми - приятни хора.
Слави - не го харесвам по принцип. Имам няколко случки от едно време, докато беше с Камен.
Само за шоу звезди ли си говорим? Че се сещам и за разни политически Simple Smile))

# 69
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Като се спомена Остава се сетих, аз познавам брата на барабаниста на Остава, което не е кой знае какво, защото семейството им е от Сопот, но покрай него съм чувала(но да уточня, че може би е било преди 10 години) как цялата група и техни приятели са идвали в едно то близките села на гости, в главата ми е останало за Ирина Флорин как цяла вечер яла селски манджи и пила домашна ракия, и въобще се държала много по народно му, аз винаги съм я харесвала, макар преди това да я мислих за малко по-студен човек, но след този разказ, макар да не съм го видла наживо, я харесвам още повече.

# 70
  • Мнения: 3 324
Изобщо не страдам от синдрома на "звездните хора", но като сте почнали с лошите впечатления... Mr. Green
Илия Ангелов - вдигна скандал в кварталния магазин, защото продавали двулитровата кола със седем стотинки по-скъпо от Фантастико (който само да вметна е на две спирки отдалачен).
Милена Славова - напиваше се като животно в "Маймунарника" до степен да не може да ходи и фъфлеше "Аз ше ви е... пу.... майчина на сичките тука...", иначе е готина (трезва)
Коцето (Калки)- преди години в Созопол се озовахме в една компания, още не беше толкава известен. Имитираше някаква пародия на "Кръстника" - тих глас, величави жестове...обаче никой не го отрази и той много се засегна и даде зор да си ходи.
100 кила - изобщо не го знаех кой е, докато едно момиче не изпадна в делириум от радост че го вижда от плът и кръв. Ходи все едно е на въздушна възглавница и говори през ъгълчето на устата Joy. Нисък е за мъж и тежи не повече от 50-60 кила.
Вежди Рашидов - пътувахме в един самолет от Анталия към България - всички го слушаха волю-неволю (много силен глас), не спря да псува и да недоволства от всичко - обслужване, персонал, полет, почивка, хотел и пр.
Кристина Димитрова е ...СТРАШНА от близко, много лоша кожа.
Не знам коя и Константин (дето вече не са двойка) - хората дойдоха пеша от некъде си на Папаз чаир специално да ги слушат, а те се врътнаха и дори не погледнаха към публиката. После стана ясно че искали още пари за да излязат на бис.
Ще се сетя още ...

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 6 620
По-добре не се сещай за повече.Разби ми детските мечти. Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 674
По повод ракията Laughing

Всеки човек, който е способен да пие ракия, е достоен за уважение. Peace Mr. Green

Моят мъж е работил с младежите от Cannibal Corpse. Разказвал ми е за тях, но аз нищо не помня, понеже не ме кефят. Заедно са свирили ли, пили ли.. Нещо са правили. Laughing

# 73
  • Мнения: 4
Какво очудващо има, че някои от известните не са читави като хора? Аз съм работила с много от тях и ги знам от близо. Повечето от тях за да станат известни са драпали със зъби и нокти. Мнозина са тъпкали хора наред, а някои много чаршафи са намачкали. Повече от ясно е, че няма как сред известните да има много читави хора. А и далеч не всички имат таланта на Лили Иванова, която също е кофти човек. Доста от тях мислят, че могат да се разминат дори с престъпление, защото са известни. Най-мразят да не бъдат отразявани, защото живеят за вниманието на хората, повечето от тях са егоманиаци. Тези, които нямаха чак такова его като Доника Венкова, Ирра, София ("Син талисман") и т.н. тихичко се оттеглиха и си живеят живота, не държат на всяка цена да са в светлините на прожекторите. Някои като Венета Рангелова продължават да правят концерти, но не обикалят предаванията да говорят за любовите си и да си правят реклама. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 121
Олеее, точно пък Венета Рангелова!

Общи условия

Активация на акаунт