Угасналите звезди на вашия небосклон

  • 28 645
  • 265
  •   1
Отговори
# 75
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Венета или Нели Рангелова?

# 76
  • Мнения: 121
Венета или Нели Рангелова?

Опс, аз за Нели Рангелова си мислех. ooooh!

# 77
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Сега се сетих и за Ани Салич, която го играе много лъчезарна и добронамерена, а реално за всичките пъти, в които съм я виждала е била все вкисната, начумерена и дъвчеща дъвка. Като в последното само по себе си няма нищо лошо, стига да не вземаш интервю в момента.
От майка ми знам една история с Ани Салич и поведението и - напълно си права.
И аз знам също, само че с изява на огромна алчност и проклетия.

# 78
  • Мнения: X
Веднъж попаднах на Фейсбука на Венета Рангелова и ме  ме хвърли в джаза със снимките си. Не, че съм моралистка някаква, но жена над 50 г.известна певица в миналото, майка на голям син, по прашки, по сутиен, едни предизвикателни пози върху спалнята... В тялото е добре, но като я видиш в лицето-възрастна жена, а бе просто смешно.

# 79
  • Мнения: 1 959
Андрей Пантев.
Искрено му се възхищавах като студентка на анализите.
Толкова гнусно ме е свалял, че сега само като му видя името по вестниците и ми се повръща.

# 80
  • Мнения: X
Олеее, точно пък Венета Рангелова!

Нели Рангелова на мен ми е симпатична, въпреки че точно тя доста обича да се хвали с постиженията си и най-вече с Орфея.
Присъствах на едно нейно участие миналата година и тогава не пропусна да го спомене, само че ситуацията беше доста неловка, тъй като първо изпя една нейна нова песен, която не беше посрещната с особен ентусиазъм, овации почти нямаше и хората стояха в недоумение. Самата тя видимо се притесни и скофти и тогава започна да говори за наградите си ( което не беше особено уместно, тъй като това не беше нито бенефис, нито неин концерт, а просто участие, на което се очакваше гостите да се веселят). Взе да задава едни въпроси от типа: "Помните ли коя година спечелих Златен Орфей и с коя песен" и публиката съвсем занемя.
Та добре, че се усети да подкара песни с по-бързо темпо, та като част от основните клакьори на това събитие поведох танците и нещата се развиха в положителна насока. Та струва ми се, че прекалява със егоцентричността на моменти, което изобщо не и прави услуга.
Какво им пука на хората колко награди е спечелила, щом не им е забавно в момента? Още повече пък на някакви забити селяни, които едва ли познават толкова детайлно творчеството и.

# 81
  • Мнения: 121
Все пак е говорила за професионалният си успех, въпреки не на място/почти/.
Имам някаква кофти случка с нея, но не си спомням какво беше, но не беше свързано с музиката.
Правеше се нещо на интересна и едва ли не казваше на събеседниците"Абеее, ти какво разбираш".

# 82
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Кофти впечетление от кумир пазя още от 14-годишна - концерт на братя Аргирови, на който, естествено, ние лапетиите, се блъскахме като невидели. Резултат - около час свири подгряващата група, която дори не беше представена (готино и на живо), а после около половин час "звездите", демек братчетата, на пълен плейбек. От тогава съм резерве към тях, въпреки, че иначе не изглеждат лоши музиканти, а и лоши хора.
Напоследък във Фейсбук стана модно "звездите" да общуват с фенове, та от там е и другото ми разочарование - ДЕян Неделчев, който наистина има страхотен глас, а и е креативен, просто се изживява като осмото чудо на света. Не знам, в пряко общуване може и да ен е такъв, но...
А може ли да добавя контрапункт - пак благодарение на въздесъщата социална мрежа открих за себе си почти неизвестни певци от миналото, които обаче правят много добро впечетление с точността и ефекта на коментарите си. Като например Анни Богданова: http://vbox7.com/play:m1b0832b9d
Може би примерите не ще са приемливи, защото не са в неформална обстановка, но аз не контактувам всеки ден със звезди. А ако отида на концерт или театър не държа, ама хич, да ходя в гримьорната на "звездата", да се снимам с нея, а после да пускам снимките "у фейсо" (апропо, в профила ми там има само две-три снимки на делфини, както и тук). Изобщо не смятам за свръхвисока чест допира си с някоя публична личност. Предпочитам да ги гледам на сцената, а не до себе си. Второто е почти безсмислено.

# 83
  • Мнения: 4
Покрай заглавието се сетих за неизгрелите естрадни звезди, тоест тези които са само с по един-два хита или изобщо нямат хитове като Росица Ранчева: http://www.vbox7.com/play:85f845b705 Какво ли става с тях? Всъщност тази Росица май е само с една издадена песен и то в сборен албум, а това не е хич често срещано явление в родната естрада. Някой да е чувал за тази певица?

# 84
  • Мнения: 95
Не са на моя небосклон, ама...

Миналата година живях в една кооперация с Петя Буюклиева и в съседство с Георги Мамалев. Бяхме на първи етаж от кооперацията и вътрешния двор беше наш. Да изхвърлям кутии от цигари и фафли беше ежедневие, но веднъж седмично се появяваха и сухи букети. Случайно разбрах, че Буюклиева ни е съседка, когато си търсехме сметките във входа. Случайно хванахме, че тя си хвърля букетите през терасата като се разминахме на вратата, а тя се прибираше (явно от участие с разни букети)...и след х дни ги открих на терасата ни....

А Мамамлев остави толкова неприятен вкус по толкова тъпа причина, че даже още си мисля, че е било случайност. Взехме си куче и точно беше направил 3 месеца, буквално излизаше за 5-6ти път на вън. Изведнъж му дойде музата на хайванчето и реши да ачка в парка, извадих торбичка и го зачаках в унес, тогава Мамамлев мина покрай мен и ме се развика как можело кучето да прави такива неща, не ме ли било срам, трябвало да ме е срам !!! Едвам успях да кажа "Ама вие такова...вие не ачкате ли? ...здрав организъм изхвърля тия неща, а аз ги събирам нали такова...". Последваха още някви грозни думи и едва се прибрах в нас...за да си посрещна гостите за рождения ден. Никога не съм се чувствала така гузно (...даже за нещо което съм направила..)...

# 85
  • Мнения: 1 536
Едвам успях да кажа "Ама вие такова...вие не ачкате ли? ...
Joy Joy Joy hahaha
Страхотна тема! Laughing 

# 86
  • Мнения: X
Покрай заглавието се сетих за неизгрелите естрадни звезди, тоест тези които са само с по един-два хита или изобщо нямат хитове като Росица Ранчева: http://www.vbox7.com/play:85f845b705 Какво ли става с тях? Всъщност тази Росица май е само с една издадена песен и то в сборен албум, а това не е хич често срещано явление в родната естрада. Някой да е чувал за тази певица?

Калина, има една Росица Ранчева във Стара Загора, която е журналист и общественик, май беше и директор или кандидат за директор на Старозагорската опера. Някъде на около 70 години е вече, може и да е същата жена.

# 87
  • Мнения: 10 547
Сетих се и за Радост Драганова- никога не съм я намирала за звезда, но и за пародиен образ също. Така лигаво, неестествено и позьорски се държи, че чак ми беше неудобно да разговарям с нея.
А и честно казано, не я разбирах какво ми говори. Такива отнесени ги редеше.  Rolling Eyes
А е такава хубава на външен вид жена.

# 88
  • Мнения: X
Аз да попитам, малко извън темата, това че Тони Димитрова се е казвала Спържа някаква шега ли е? Shocked Защото се разрових в нета и на много места го пише, а досега не бях обръщала внимание.
Познавам ги бегло родителите й на Тони, и не изглежда да са луди....

# 89
  • Мнения: 121
...Напоследък във Фейсбук стана модно "звездите" да общуват с фенове... 

Ей тая теза ми е мн интересна, но не искам да коментирам.
Ако си пишех с популярни лица там, не бих повярвала, че са те, въпреки, че познавам такива, които обръщат персонално внимание на всяко писмо и се отнасят с уважение.

Общи условия

Активация на акаунт