Филорга-красива всеки ден-тема 2

  • 77 758
  • 743
  •   1
Отговори
# 615
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Хубаво изпълване  може да има с филър  Peace но е много важно да се погрижиш за кожата и цялостната й кондиция  Peace

Помисли за:

1. Прием на ХК, която се усвоява в кожата - като хранителна добавка през устата
2. Аминокиселини и витамин С за формиране на колаген
3. Подходяща козметика

Предвид това, че кожата ти е от смесен ти - пробвай на тестер Тайм филър мат, но бих препоръчала да вземеш още няколко тестера и ще ги изброя:

1. Тайм филър мат
2. Тайм филър
3. Iso structure - крем
4. Skin Structure - серум  Peace



mamaden, като че ли не е за дълбоки бръчки този продукт, макар, че има отзиви за омекотяването им - няма да се изпълнят  Peace

Аз имам щастието да се радвам на липсата на такива, имам си фини мимически под очите, които принципно не личат - но всеки си ги знае  Hug

Когато ми дойдоха нещата, вкл. Deep Fill - се разболях много тежко, може би това ми е най-тежкото боледуване - миналата пролет имаше някакъв страшен грип и над 6 дни бях само на легло, без хранене, с висока Т над 39 .... Течности съм поемала основно, но в този режим - можеш да си представиш какво става с организма, кожата, приличах на смъртник.

Свалените килограми (а аз нямам излишни) бяха доста ... и кожата в назолабиалната област беше някак по-отпусната, като отпусната мембрана - при бабите е една такава - неопъната  Peace Около очите, където са мимическите - под окото във външната част - над скулата - също беше станало по-гадно -  като няма пълнеж отдолу - как да е Blush  бръчките се виждаха повече, по-отпуснато ....

Започнах да мажа и буквално за няколко дни - там зоната се уплътни и стегна, продължих да мажа в тези 2 зони - назолабиалната и под очите към скулата и без изобщо   да очаквам - назолабиалната област се омекоти, не съм имала точно бръчка, но е имало някакво врязване, което и до сега го няма  Blush

Сега през бременността ми се случва на няколко пъти - такова отпускане над ъгълчетата на устата - пак с няколко приложения - всичко се оправя  Peace

Тубичката е много малка, но продуктът е много икономичен  Peace

# 616
  • София
  • Мнения: 438
Бихте ли споделили какъв продукт за фотозащита използвате след крем, напр. след ISO-Structure (BB крем, ФДТ или?). Оставам с впечатление, че освен UV defence и BB Perfection, другите продукти нямат защита.

Последна редакция: пн, 17 фев 2014, 16:29 от Murmur'ana

# 617
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Аз лично ББ крема  Peace

# 618
  • София
  • Мнения: 38 776
Да, само UV defence  /SPF 50/ и BB крема/SPF15/ имат УВ защита  Peace

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Да, само UV defence  /SPF 50/ и BB крема/SPF15/ имат УВ защита  Peace
Денис,мазен ли е UV defence? Моята кожа е мазна и трудно улучвам защита?

# 620
  • София
  • Мнения: 38 776
Да, само UV defence  /SPF 50/ и BB крема/SPF15/ имат УВ защита  Peace
Денис,мазен ли е UV defence? Моята кожа е мазна и трудно улучвам защита?

Сух е и не ми е от най-любимите, още повече, че е  SPF50 Simple Smile

Пробвала ли си пудра с УВ защита?
напр като  тази - бързо и лесно се нанася, не утеждява

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Не съм виждала такава пудра.Ей сега ще разуча къде я има и ще отида да я видя.Благодаря ти!  Hug Hug

Редактирам се- не се внася в бг Sad

# 622
  • Мнения: 5 890
Днес една консултантка ми каза, че тайм- филърът бил за жени около и над 50... Както и повечето продукти на марката били за зряла кожа... newsm78

# 623
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Не съм виждала такава пудра.Ей сега ще разуча къде я има и ще отида да я видя.Благодаря ти!  Hug Hug

Редактирам се- не се внася в бг Sad

Има доста пудри с фактор, просто разгледай  Peace не си обръщала внимание  Peace

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 1 397
a.l.e.n.a, благодаря за подробният отговор относно Дийп Фил  bouquet. Аз го слагам в назолабиалните и около очите, в интерес на истината, в зоната около очите намирам подобрение...(но там не са ми толкова изразени бръчките Rolling Eyes). Ползвам го едва от седмица, ще преценя към края какъв е резултата Peace.

# 625
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
А дражетата ползваш ли или само това?  Rolling Eyes

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 1 397
А дражетата ползваш ли или само това?  Rolling Eyes
В момента приемам само комбинирани Вит. Б, главно за косата. Ти имаш предвид ХК на таблетки или някакви комбинирани витамини?

# 627
  • Мнения: 2 382
Колко капсули ви се събират да пиете дневно - хк, омеги?
А купих една торба от I Herb и май трябва да ги подаря на някой, докато не им е изтекъл срокът на годност Simple Smile.

# 628
  • София
  • Мнения: 38 776
Колко капсули ви се събират да пиете дневно - хк, омеги?
А купих една торба от I Herb и май трябва да ги подаря на някой, докато не им е изтекъл срокът на годност Simple Smile.

Пия по 4-6 броя зимата и повече през лятото
Постоянно пия само ХК, всичко друго редувам и правя комбинации Simple Smile

# 629
  • Мнения: 1 750
Здравейте Simple Smile
Страхотна тема..
Девойки имам нужда от вашата помощ Heart Eyes
Четох..гледах..но не се ориентирам нещо.Към какво ще ме насочите от продуктите на Филорга???
(на 39год. съм, има назо..бръчки, с смесена и отпусната кожа съм Sad Cry)
И от къде мога да си ги закупя?
Ще съм Ви благодарна за съветите

Общи условия

Активация на акаунт