домакини-първи сезон/шестнадесети епизод/късметлийски

  • 32 921
  • 729
  •   2
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 265
Ако може така да се занимава с испанския.... Laughing

# 721
  • Мнения: X
Добро утро  Heart Eyes
благодаря ви за посрещането. Извинявам се ако съм изпуснала някой поименно .Много сте писали от януари, направо няма начин да ви изчета , но последните страници можах.
Лусс- страхотно е детето ти, има доста добро произношение и е твърде напред в материала . Родена актриса е ,браво на вас!
Кокона20-аз съм другата кокона от преди няколко месеца живееща в чужбина .
Славка- наслаждавай се на момента-последно като бях тук детето пак се връщаше -все едно съм била тук вчера  Hug
Много нови никове има, групата се е разраснала -супер!
Аз съм във ваканция до 19 с детето и после минах на два дни от три дни работа ,завърших успешно Бакалавъра си и сега чакам церемонията по дипломирането на 20 септември и нямам търпение да облека тогата и да си взема така дълго чаканата диплома.
Децата тук са в лятна ваканция само 6 седмици -от 24 юли и започват на 4 Септември та сега сме в подготовка за 1ви клас- униформата се подменя , обувки, малко упражнения по английски ,испански и френски (не че мога да помагам с последните два ,но ги учи в училище и слушаме песнички и филмчета) .Още не мога да се отърся от шока на английската система ,че на 4 бяха в предучилищна и сега на 5 години и 3 месеца ще е в първи клас .
Правя си кафе да се събудя и до скоро момичета!

# 722
  • UK
  • Мнения: 5 999
Контеса Hugа къде живееш?
Кой ще ни направи новата тема, тази взехме, че я изписахме
Crazy

# 723
  • Мнения: 644
Контеса ,а къде живееш?
Аз живея в Лондон?
Чух английска система.
Разкажи нещо за теб ,че новите мами не те познаваме.

# 724
  • Мнения: 14
Контеса и аз не те познавам ,но ще ми е приятно  Hug леле на 5 годинки първи клас леле мале...
Моето момче става октомври на 4 , представям си какво е Simple Smile
ние ходихме нагости сутринта на леля ми и дядо ми, взехме си диня за мама и сладолед за Емо и се прибрахме на климатика да си стоим Simple Smile
Славче представям си колко ти е хубаво...леле каква ли майка ще бъда аз на пораснали деца  Hug

# 725
  • Мнения: X
Англия/Сърри момичета  ,но след 2-3 месеца се местим в Канада. А иначе училищната система е в Германия същата по отношение на ваканциите.
Тука едно чистене основно съм започнала и направо не е за разказване. За мен какво да ви кажа с едно детенце на 5 сме ,семейство от трима , на път ,домакиня от 6 години,но и с малко работа понякога , току-що завърших и това е .
Много от вас и а аз не познавам ,искате ли в новата тема всеки да каже нещичко за себе си и така да се опознаем пак или като за пръв път Simple Smile
Иначе за по новите да си кажа ,че ако сте във Фейсбук групата сигурно няма как да не ме познавате Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 14:49 от Анонимен

# 726
  • Мнения: 644
И нас догодина това ни чака.Училище .Моя синковец какъвто е разсеян там незнам как ще го забаламосат.
Контеса отговорих ти на лични ние къде сме.
Много хора се ориентират за Канада.
Емил е при майка ми аз си почивам.Днес учих поръчах му тортата за рд.Другия месец става на 4.Ще има детски купон.Отидоха едно 200 лв ,но да е жив и здрав.Важното е да се забавляват децата.
Пък и за 1 път ще е навън с деца.До сега все вкъщи с баби,дядо.
Къде сте?Всички на отчет!
Марче къде си скъпа?Я ги строй ще те уволня тъй да Знаеш Joy
Мари ?Ерма?

# 727
  • Мнения: 2
Здравейте.Изчетох ви.Контеса-Здравей,и аз не те познавам Crazy Днес ме съсипаха на работа,май ще напускам и пак ще си ставам домакиня(предпочитам) по цял ден ще се грижа за дома и детето и ще си уча(почвам от 10 септември) А и тази работа е шит(шефовете ни карат да работим по 10 часа) ,та за това ще си бия шута от там.По-късно(ако не заспя) ще мина пак

# 728
  • Мнения: 2 169
Цял следобед си общувах с едни бебенца - близначета на по 7 месеца. Гушках ги, мачках ги, целувах ги, а те ми се хилеха беззъбо Heart Eyes Ванко и той им се радва, милва ги и изобщо не ревнува. Утре пак имаме уговорка да се видим с тях (и с майка им де) и нямам търпение.
Хортензия, Ванко е по - добре, почти не кашля. Благодаря, че попита. Аз така и не купих подбел, останахме само с клеевата тинктура, но определено съм много доволна от резултата.

# 729

Общи условия

Активация на акаунт