В очакване на ПЪРВИ клас! - 2

  • 42 916
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Баткото пише и учи навсякъде другаде, но не и на бюрото. То е своеобразен склад за какво ли не.

Бъдещия първокласник беше питал колежката ми за какво са ни тези въртящи се столове като не се въртим на тях и не се возим от едното бюро до другото?

# 61
  • Мнения: 5 940
Ако имах момиче, щях да избера една от тези
http://www.kristaltoys.com/kancelarski-materiali-za-uchenika-uch … 5_60_377_801.html
.kristaltoys.com/kancelarski-materiali-za-uchenika-uchenicheski-ranici-i-chanti-produkti-gabol-gabol-seriya-produkti-botanic-c-45_60_377_399.html
Много ми харесват. Обсъждаме раници от месеци, но тези ми допаднаха веднага.

# 62
  • Мнения: 7 947
Ааа, ние се возим  Joy
Аз въртящ не искам - ама то няма други регулиращи се на височина  Crazy

# 63
  • София
  • Мнения: 12 554
Този го имаме в офиса - ужасно твърд и неудобен е.
За мен стола е важен и ще купя удобен детски.

Нито е твърд, нито е неудобен. Въпрос на вкус.

Кукумявка под прикритие, да за основата говорех. Аз ги наричам степенки, защото и моите крака нон стоп са там  hahaha

# 64
  • Мнения: 7 947
А, може. Аз знам, че и на дървен стол на хората им е меко, но на мен не.
По лоша покупка на офис стол за 6 години не е имало в офиса, но както и да е.

# 65
  • Мнения: 1 208
Нана, благодаря за линка, ако изровиш и снимката ще е супер.

# 66
  • София
  • Мнения: 12 554
А, може. Аз знам, че и на дървен стол на хората им е меко, но на мен не.

Е да де и на много хора спането на пружина им е удобно, ама на мен не  Grinning Затова говорим.

# 67
  • Мнения: 7 947
Нана, ако ще спорим - няма как да кажеш на твърдото меко, моля ти се - или вероятно има, ако досега си била с дървен стол.  Stop Влез в магазин и разгледай и пробвай най-вече - да видиш за каква разлика говоря...
Казвам това не защото искам да те обидя, а за да намекна, че с покупките трябва да се внимава, особено като е за дете. На този стол дете няма как да седи удобно и го казвам на 100% убедена. Моето мнение.

# 68
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, ако ще спорим - няма как да кажеш на твърдото меко, моля ти се - или вероятно има, ако досега си била с дървен стол.  Stop Влез в магазин и разгледай и пробвай най-вече - да видиш за каква разлика говоря...
Казвам това не защото искам да те обидя, а за да намекна, че с покупките трябва да се внимава, особено като е за дете. На този стол дете няма как да седи удобно и го казвам на 100% убедена. Моето мнение.

Аз не мога да разбера ти за какво спориш, като твоето мнение не е меродавно в случая. Аз решавам кое е удобно за моето дете и за мен самата, защото аз също работя на този стол. На детето ми също не съм констатирала да е неудобно, да стои изкривен или нещо, което би ме притеснило. А аз не съм от хората, които си дават парите просто ей така, щото съм ги надиплила под дюшека. Така че е напълно безсмислено да повтаряш твоето мнение за нещо, което е в моята къща  Grinning

# 69
  • Мнения: 7 947
Моето мнение е точно толкова меродавно в случая, колкото и твоето - защото и аз имам тоя стол пред себе си и ако не си забелязала - пишем в те4ма за мнения!
Не съм аз виновна, че се ядосваш, че стола, който си купила - не става. Толкоз по темата.

# 70
  • София
  • Мнения: 12 554
Моето мнение е точно толкова меродавно в случая, колкото и твоето - защото и аз имам тоя стол пред себе си и ако не си забелязала - пишем в те4ма за мнения!
Не съм аз виновна, че се ядосваш, че стола, който си купила - не става. Толкоз по темата.

Ти можеш да имаш този стол пред себе си, но ти не си аз. Това се опитвам да ти кажа през последния половин час. И ти не можеш да твърдиш какво ми е удобно на мен или на сина ми.
Нищо друго.
И не, не се ядосвам на стола. Обикновено се ядосвам на хора, които спорят в стил радиоточка.

# 71
# 72
  • Мнения: 7 947
Каквото и да пишеш - няма начин да ме убедиш, че тоя стол е подходящ за първолак. От друга страна като не ти пука аз/другите какво мнение имат - защо изписа 5 поста? Все си мислех, че това е смисъла на подобни теми - да обменим опит...

# 73
  • София
  • Мнения: 12 554
Каквото и да пишеш - няма начин да ме убедиш, че тоя стол е подходящ за първолак. От друга страна като не ти пука аз/другите какво мнение имат - защо изписа 5 поста? Все си мислех, че това е смисъла на подобни теми - да обменим опит...

Ти някъде да видя да съм написала - купете си този стол? Обясних, че този стол го ползва детето и по съвместителство аз, защото работя на бюрото, където е сложен и стационарният компютър.
Пука ми защо се опитваш мен да убедиш, че не ми удобно на него  Joy

# 74
  • Мнения: 7 947
 Laughing Айде да спре да ти пука, за да продължим темата...

Общи условия

Активация на акаунт