Новата серия на Hugo Boss

  • 4 271
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Аз го душих не ми хареса #Crazy

# 16
  • Мнения: 5 647
И аз го имам това ароматче на тестер. Но нещо ми е много по вкуса. Много ми хареса на CK- Euphoria.

# 17
  • Мнения: 3 576
Не ми хареса особено, не е така запомнящ се като другите аромати на Бос.

Аз точно миналата седмица си купих парфюм, мирисах го и него, и финално си взех Lacoste - Tоuch of pink.

# 18
И аз обожавам парфюмите на Хюго Бос и в момента ползвам Boss Woman. Подарък ми е от мъжа ми, който очевидно също е фен на марката, защото все парфюми на Бос ми подарява. Преди ползвах Deep Red и не съм съгласна, че е с нетраен аромат, напротив!!!
Все пак може би трябва да добавя, че парфюмите си ги купувам от тук, от чужбина. За новата серия нищо не знам, но това се дължи на факта, че не съм обикаляла по магазините от два месеца!!!
Тук имаше епидемия на някаква гадна инфекция, някаква разновидност на грип, която беше опасна, дори смъртоносна за малки бебета. Сега, когато опасността малката да се разболее отмина, ще "атакувам" най-близката парфюмерия. Тук има такъв голям избор, свят да му се завие на човек! Crazy

# 19
  • Мнения: 3 537
Много готин парфюм и страшно ми харесва,имам малко и си го паза за по специални случаи Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 040
Boss Woman - това ми е любимия парфюм ...  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт