Рождени дни започват да се нижат и АВГУСТинчета все по-пъргаво се движат

  • 26 151
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ехеее, писали, писали, че и нова тема пуснали  Mr. Green Фери, Блонди  Hug Hug
Благодаря за статиите, довечера ще ги прочета  Hug аз да си призная вярвам в прераждането и даже съм сигурна, че ще се преродя в куче  Blush От друга страна вярвам и в Ада и Рая, което как хем ще съм в Ада, хем ще скитам по някоя улица като бездомно куче не знам  newsm78 вкарах ли ви в размисли  Joy
Захариева, много тъжно ми стана  Cry не мога да си представя какво си изживяла. Как е сега Момчи  Hug иначе според мен трябва да кажете на полицията, недай си боже някое дете да не се оттърве  Cry  А, сега прочетох - браво на него  Hug
Миланова, ще се справиш  Hug  
Муки, и мойта майка беше ходила на някакъв ходжа посредата на годината, който и беше казал, че ако не спре да пуши до края на годината ще умре от рак на гърлото  Shocked Shocked Shocked няма да ти кажа как чаках да стане 00:00 на Нова година  Joy Joy
И аз няма да му купувам нищо на Анди  Party харесах си едни дървени кубчета, дето влизат едно в друго - 10 на брой, едните с цветове, други с цифри, трети с животни и такива различна големина, много зарибени  Heart Eyes Heart Eyes триколка нямаме също  newsm78 май ще има подаръци  Joy
Тефи, честито ви гол пищов - за 3 дни ще е пушка  Hug
Иначе де да ги знам как са, уж са по-добре, ама докога лиии  Mr. Green Mr. Green

# 16
  • Мнения: 250
На дъщеря ми за първия рожден ден бях направила застраховка със спестовен характер, на малките направих такива още като се родиха. За този първи рожден ден ще разчитам на подаръци от роднини, аз целогодишно им купувам подаръци на децата, макар че те все още не разбират това.

Д.Захариева, това ми е един от големите кошмари - злобните кучета. Има едно такова в близост до нашия блок, всеки ден минавам близо до неговата територия и съм в готовност. Особено като съм с 3-те деца не знам кого пръв ще спасявам ако стане инцидент.

Последна редакция: чт, 18 юли 2013, 19:30 от Five magnificent

# 17
  • Мнения: 98
Запис и от мен в новата тема,Блонди,Фери   bouquet
Захариева,много криво ми стана като те прочетох,представям си как си се стреснала.Дано бързо му мине на Момчил уплахата.А за малкия град те разбирам-всеки познава всеки,и тъй като те чета си прекалено мила и възпитана да създаваш проблеми,ама тоя определено трябва да вземе някакви мерки с това куче.Много обичам кучетата,ама децата са много по-важни и определено трябва да има санкции за такива стопани.
Hati_86 ,не се тревожи предварително,според мен е малко вероятно кривогледството да е наследено от сестра ти.Задължително потърси още едно мнение и дано всичко да е наред.
ВТД,мерси за тортата във ФБ,ходихме днес дотам,поръчах,страшно красиви торти има,в каталога им имаше сигурно 200 вида,нямах нерви да ги разгледам всичките.Дано да са толкова вкусни,колкото и красиви.
Ей,моя ММ как ме ядоса днес #Cussing outТръгваме да търсим една улица,аз не я знам,питам го-знаеш ли я,той вика:спокойно,ще я намерим.И тръгваме,обикаляме,обикаляме,и така 40 минути се въртим като гламави,щото от пуста мъжка гордост той не може да попита някой къде се намира.Накрая се развиках,та спря да пита един човек и набързо я намерихме.Много са странни тия мъже,сякаш падение някакво е да питаш за помощ.
За РД-то само играчки ще купувам аз,че дрехи имаме доста,а те бързо умаляват.Нищо конкретно не съм избрала,ама играчка ще е.

# 18
  • Мнения: 20
Ивка,що не си пусна навигацията  Wink

На мен пък не ми стига другото,ами и Явор се разповръща- вчера веднъж, днес пак.Но не след кърмене...странно ми се видя

Има ли други дето да не са казали още мама и подобни? Моето шимпанзе още у-ка и гу-ка. Голямо бебе е. Не дава ръка,нищо не си иска, ..изобщо никакви признаци на еволюция.Не че съм се притеснила де....просто си се чудя.

# 19
  • Мнения: 98
Муки,нямам навигация,ММ реши,че всичко знае и не ни трябвала и я продаде hahaha
Да ви питам нещо-възможно ли е толкова късно да се прояви някаква алергия към млякото,специално киселото newsm78 Три-четири пъти забелязвам,че щом й дам на Велито,веднага й излизат едни пъпки по лицето,ама не малки пъпчици,ами големи,с връх.И само по лицето излизат.Май ще го спра временно,да видя дали е от млякото.

# 20
  • София
  • Мнения: 35
Скромен запис от мен да не ви загубя  Peace
 newsm59 на Ангел на Бореборе

# 21
  • Мнения: 20
Муки,нямам навигация,ММ реши,че всичко знае и не ни трябвала и я продаде hahaha


На телефона нямаш ли? Аз така си решавах проблема с гордостта и нежеланието да пита  Laughing

# 22
  • Мнения: 38
ИВКА_777, и на нас ни излизат такива пъпчици, но само по лицето, никъде другаде по меките места.. мисля си дали не е от кремчето ни за слънце на Мустела...
Последния път като бяхме на консултация педиатърката каза, че било от топлото и каза да го къпем със сода   Thinking и наистина като го понапече слънчо и се активизират, привечер и сутрин му е спокойно личицето..Но за сега не съм го къпала по споменатия начин.... Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 13
Тук сме с Петьо, да не ви изтървем хихихих..

# 24
  • Враца
  • Мнения: 800
Коралче, не питаш мен, но ако те заинтригува мога да питам майка ми за точната рецепта. Ние си го правим октопода на нещо като салата. Вари се с някакви подправки, после се нарязва и се маринова с лимонов сок, олио, лук, копър и магданоз-нещо такова беше. На мен много ми харесва така, ама не е за наяждане (т.е. не става за основно). Wink

Блууд кет, добре дошла и на теб!  Hug Много се радвам така като се запише някоя нова мама.  Heart Eyes

Хати
, аз имам смътни спомени, а в последствие и разкази от родителите ми, че в детската градина съм носила очила заради кривогледство. Явно съм го израснала, сега нямам никакъв проблем. Не знам на твоето слънчице какво точно му е, но при мен като съм погледнела надясно (например) лявото ми око се прибирало повече (зад носа ако мога така да се изразя), отколкото дясното. Та мисълта ми е, че в детската градина съм била по-голяма (щом си и спомням макар и смътно). Дано всичко е наред.  Hug

Муки
, Криско каза в един ден два пъти мама, след като му казвах "Кажи мама" и от тогава бъкел не казва, гука си нещо, кара се на играчките, крещи... ей такива.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 20
Фери,тези очила навремето бяха с едно затъмнено стъкло....ако правилно помня.Не съм носила,но имах приятелче с такива и ми обясняваше,че едното око трябва да навакса  newsm78 За такива ли говориш ти?

# 26
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на този сладък и къдрав Ангел!
Лино тук има бум на туберкулоза,като бременна и след като родих имах контакти с болни с активна туберкулоза доста се бях стреснала.В Германия 44%от случаите са емигранти,7000 нови случая годишно.
Някой да знае дали може с таблет да се копират и пействат линкове Blush.Горе в новините на форума има една много хубава статия за сънната апнея на Др Сиърс.
Ивка всички мъже са такива,не обичат да питат,аз пък много обичам,особено по чужбина  Mr. Green
Подарък за Бейбито ще избере брат му,аз ще правя торта.
Днес след като изринах един кашон единаци,заявих,че чист чифт чорапи давам срещу мръсен такъв и баткото ми вика вече прекали,ще си търся друга майка Joy hahaha
Айде накрая да се похваля,че имам нова кухня и аз като Сами стоя и си я съзерцавам Mr. Green

# 27
  • Мнения: 30
Здравейте и от нас! Вече спим сладко и искам да ви питам има ли някое бебче с таласeмия? Оказа се ,че май сме носители и заради тази наша лична лекарка почти 3 месеца съм си тровила детенцето #2gunfire След консултацията с хематолог, вече започна да си яде и да наваксва в развитието си! И се чудя как така това педи не ѝ направи впечатление че детето не качва!?!?!? Аз обърнах специално внимание на това и пак без реззултат! Не само че не качваше,а и слабееше,а педи ми вика, няма нищо,тя много мърда и е много едра,нека да поотслабне  #Crazy Не знам дали ме разбрахте,но съм много изнервена и мисълта ми е доста разпиляна...

Последна редакция: чт, 18 юли 2013, 22:48 от plennica

# 28
  • Мнения: 30
Между другото вашите бебета кои думи казват? Ние сме само с баба и 2 седмици казваше мама,след което започнаха капките и спря... сега пак започна ,но рядко... Вече съм притеснена много,защото имам вътрешното усещане,че изостана от развитието си,въпреки че за две седмици има огрооомен прогрес и е като гъба,всичко попива и копира! Дано тревогите ми да са само в моята глава и да не се окажа права,че тази наша докторка...  smile3511

# 29
  • Мнения: 27 524
Вече спим сладко и искам да ви питам има ли някое бебче с таласъмия?

Ох, извинявай, ама не мога да се сдържа  Joy Joy Joy Joy Joy

Коралита, не съм готвила октопод досега  Crazy

Попи, честита ти кухня и на теб, с радост да си я плескаш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт