Рождени дни започват да се нижат и АВГУСТинчета все по-пъргаво се движат

  • 26 131
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 16
Честит рожден ден на малките слънчица!!! Много късмет в живота, щастливи дни и весели игри!
Пейперче, да ти кажа организацията на сватбата може да отнеме много време, но ние специално организирахме нашата точно за 4 дни - едната събота и неделя резервирахме ресторант, записахме се за ритуална зала и наехме видео, фото и диджей, а другата купихме всички дребни украси, подаръчета за гости, цветя за мен, мъжа ми и гостите и се приключи с цялата одисея. А да - роклята си поръчах от интернет и те това беше цялата история  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 35
Честит рожден ден на Дея и Еличка  newsm38 newsm59
Честит рожден ден и на Анди и Гоги  newsm38 nbirthday
Да са живи и здрави всички и много да радват родителите си   bouquet Hug
При нас нищо интересно,по цял ден скитаме,вече нямам време за нищо,Емма е киселица и не можем да разберем защо,може би защото й никнат още зъби и така

# 47
  • гр.Велики Преслав
  • Мнения: 10
 newsm38 Tada newsm38  party002 newsm38 Tada Gift newsm38  party002 newsm38 Tada Gift  bigdance2 newsm67

 newsm59 на Дея, Анди и Гоги, както и на моята Елица! Пожелавам им здраве, щастие, късмет, безгрижно детство с безброй приятели, сбъднати мечти и весели игри и още много, много рождени дни!  newsm59

И една тортичка за подслаждане  4470

# 48
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Честит рожден ден на всички пораснали деца! Дея, Ели, Анди и Гоги!!!  newsm38 hbday
А за мамите, които миналата година на този ден се мъчиха, за да ги има на този свят малките съкровища   bouquet  bouquet  bouquet!  Hug
Весел празник!  Grinning

# 49
  • Мнения: 30
Честит рожден ден на всички малчовци!  nbirthday Пожелавам им много щастливо и безгрижно детство,да пораснат в разбирателство и да продължават да радват мама и тати!
Весело изкарване на празника!  Tada

# 50
  • София
  • Мнения: 307
ЧРД 1ви рожден ден на Дея, Ели, Анди и Гого!!!!!!!!!!

да растат здрави, щастливи, обичани  Heart Eyes

Месечинке, ами тези обувчици са пак боби кар марка, мъжа ми ги и е виждал в май тойс. Ще му кажа да ми прати линк щото на немски няма начин сама да ги намеря  ooooh!

Екзо, ти до кога си в Русе? Че май ще идваме на 25.08 до там за 2-3 дни?

# 51
  • Мнения: 6 666
Куку и аз се нареждам тук Flutter

Честит рожден ден на всички малки сладурковци и сладурани  bouquet

# 52
  • Мнения: 16
Добро утро   food010 ,

Честит рожден ден  newsm59 nbirthday newsm67 на Анди и Гоги, на Ели и Дея! Да растат здрави и щастливи!

Сами, Емма само ме пита кога ще ходим до Варна да те види  Laughing .

# 53
  • Мнения: 41
Честит Рожден Ден на всички мънички съкровища, които точно преди 1 година се появиха в сърцата и домовете ни! Simple Smile Нека бъдат щастливи, умни и добри! Simple Smile))))

# 54
  • Мнения: 27 524
Честит рожден ден на Дейката на ВикТан, на Еличка на Захариева и на Андито и Гогата на сватята    bouquet  bouquet  bouquet  Честит празник, мили момичета  Hug

Варненките със среща днес, хубаво да си изкарате и не забравяйте, моля, да се снимате и да покажете после  Blush

Коралита, Камелия откри спанака с пиле и само това набива  hahaha

Бюти, ти пък ще ме скъсаш  Joy Проспала била 20 дни  hahaha Де тоз късмет  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 20
Честито на рожденниците !!!!  Two Hearts newsm76 newsm38  Gift newsm59 Tada

Да са много здрави,да растат щастливи и весели деца! Да са късметлии!  Hug


Аз...аз съм с таласъмия  Laughing в особено тежка форма напоследък! И в тая връзка вече няколко пъти чета Мери Джейн като МЕРИНДЖЕЙ  Joy

# 56
  • Мнения: 30
Леле мами, с тази таласъмия колко се смях днес  Joy Вече няма да пиша мине ли 22:00 часа!
Мами, дайте ми идея какво да пише на поканите за РД,забелязах,че тук има поети и ми се иска да се възползвам! И аз уж имам няколко идеи,но като ги прочета и ми стои някак недовършено... Thinking А ето така ще изглеждат поканите:
http://shop.aristylegifts.com/index.php?route=product/product&am … mp;product_id=107

# 57
  • By the sea
  • Мнения: 127
Айръни, приятно изкарване на морето Hug
Вивиен, много ми харесва тази подготовка за 4 дена Mr. Green Минава и заминава, няма кое, пък как, кого и т.н. Blush
Аз...аз съм с таласъмия  Laughing в особено тежка форма напоследък! И в тая връзка вече няколко пъти чета Мери Джейн като МЕРИНДЖЕЙ  Joy
rotfImao

Еличка, Дея, Анди и Гоги, честит рожден ден на нашите пораснали звездички и звездичковци, с много радост и щастливи мигове да бъде изпълнен днешният ден за вас и родителите ви! newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 Tada

# 58
  • Мнения: 38
Честит рожден ден на Дея, Ели, Анди и Гоги!
Честит празник и техните родители! Нека растат здрави, весели и винаги усмихнати!

# 59
  • Мнения: 6 666
Аз...аз съм с таласъмия  Laughing в особено тежка форма напоследък! И в тая връзка вече няколко пъти чета Мери Джейн като МЕРИНДЖЕЙ  Joy

 Joy ООооо, то това е култово Joy
Ние с ММ все се питаме "На колко се определяш ти?" с една дума "Как си?" Joy

Общи условия

Активация на акаунт