Рождени дни започват да се нижат и АВГУСТинчета все по-пъргаво се движат

  • 26 156
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • By the sea
  • Мнения: 127
Аз...аз съм с таласъмия  Laughing в особено тежка форма напоследък! И в тая връзка вече няколко пъти чета Мери Джейн като МЕРИНДЖЕЙ  Joy

 Joy ООооо, то това е култово Joy
Ние с ММ все се питаме "На колко се определяш ти?" с една дума "Как си?" Joy
КО? НЕ! Joy rotfImbo tooth

Аммми, да не се самоцитирам, но някоя по-опитна мама дали ще ми отрази въпроса за кърменето? Blush

# 61
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Пейпър,
за отбиването ли? В кърмаческия посочват следните причини да се избягва отбиването през лятото:
Цитат
Срещала съм няколко теории по въпроса:
- кърмените бебета пият малко вода; лятото има опасност от дехидратация;
- лятото чревните инфекции са по- чести. Не знам каква е точно превенцията при кърмене. Може би имунитет 
- лятото се задържат повече течности в организма и ако отбиването не е плавно, може кърмачката да си докара запушване на канали и мастит.
Естествено, че няма да е пагубно отбиването през лятото, много майки го правят без последствия. Просто ако имаш избор може да го отложиш поради гореспоменатите съображения.

# 62
  • До морето
  • Мнения: 7 071
Аз...аз съм с таласъмия  Laughing в особено тежка форма напоследък! И в тая връзка вече няколко пъти чета Мери Джейн като МЕРИНДЖЕЙ  Joy

 Joy ООооо, то това е култово Joy
Ние с ММ все се питаме "На колко се определяш ти?" с една дума "Как си?" Joy
КО? НЕ! Joy rotfImbo tooth



Ти мене сас телевизора ли ще ме плашиш, ве?
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023   Честит Рожден Ден на Елица, Дея, Анди и Гогата!

Миши  Hug Ами послушайте детето и идвайте  Laughing

# 63
  • Мнения: 1 111
Честит празник на малките слънчица  bouquet
PaperMonster, преди бях писала, че голямата дъщеря отбих точно в разгара на лятото. Всичко мина нормално , за 3 дни бяхме приключили с кърменето, но така се наложи- болна на антибиотик, просто нямах избор Cry
Решила си да отбиваш ли?

# 64
  • Мнения: 27 524
Ама, аз нещо тая работа с на колко се определяш и телевизора не я разбрах  Embarassed

Реших го за РД на Камелия, да не го мисля - ще се съберем у нас със сестра ми и леля ми, евентуално и братовчедка ми и това е. Поръчах на Камелия торта, понеже съм й взела тъмнорозова рокля за празника, така поръчах и тортата (като тази, дето постна Захариева, много ми хареса, това надипленото много ме изкефи, а камелиите си ги бях запланувала отдавна. Сега искам да е красива и стилна, че не разбира и няма претенции, пък следващите вече ще са разни изгъзени барбита и хелоу китита  hahaha), а отгоре с бели камелии, ще се снимаме и това е. Хем така или иначе ще се събираме да се видим, хем да отбележим празника й. Мисля, че е добре Blush

# 65
  • Мнения: 6 709
Блонди, ето:

Скрит текст:


Чудесно си решила за РД на Кам Grinning Аз съм поканила само най-близките на сърцето ми за детския празник, да се почерпим и снимаме Grinning

# 66
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Блонди,
http://www.youtube.com/watch?v=t5cZcb8jn5g
 Joy
Еййй, Кашпи ме изпревари.  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 6 709
Хахаха, аз пуснах пълната версия , щото няма намеса на водещите и всичко е автентично Joy как може да има толкова простотия на едно място Joy

# 68
  • Мнения: 20
Много е важно да се отговори първо Не,после да се пита Ко?  Laughing


Сега сериозно.....Пленница защо питаш за таласемия? Надявам се да няма дечица с такава  Praynig

Ние ще си пътуваме в неделя. И Екзо освен да давам старозагорския адрес?!?

# 69
  • Мнения: 6 709
Пленница, що си пленница Hug

ААааа, първо е КО, после е НЕ Joy

В Стара Загора е много хубаво, хареса ми града:) Имат хубав парк и зоологическата градина е много богата, с много животинки Grinning

# 70
  • Мнения: 38
Момичета, да ви попитам за съвет..На 23 с ММ имаме годишнина..да споделите идейки за изненади или нещо по така. Иска ми се да е по-специално от редовния ресторант.. Wink
Много ще съм ви благодарна, но нещо изобретателността ми я няма никаква.. Cry

# 71
  • Мнения: 30
Муки питам за дъщеря си,защото се оказа,че май е болна  newsm50 но трябва да изчакаме да навърши поне година и 3-4 месеца, за да са сигурно резултатите...

# 72
  • Мнения: 27 524
 Joy Joy Joy Разбрах сега, мерси за просветлението  hahaha  

И ние на 9-ти август правим 10г от сватбата  Crazy, ама ще хапнем нейде рибка из Китен  Flutter

Котке, освен да си подарите по един еротичен масаж, по-специално не се сещам  Laughing

# 73
  • Мнения: 38
Блонди, не ме засрамвай..  Embarassed Като се замисля  Thinkingимаме нужда от една нощ само за нас.. Simple Smile
Благодаря.. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 20
Пленница,дано не е това! Защо го предполагат? До сега правени ли са изследвания?

Общи условия

Активация на акаунт