Къде в Пловдив? - 44 тема

  • 53 974
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Искам да запиша детето ( 9 г.) на уроци по китара. Знаете ли къде се провеждат такива? Ако е в Кичука ще ми е най- удобно, но и в други квартали също ще мога да го водя, защото съм с кола.
Провери в кино Въстаник ! Там имаше уроци по муз.инструменти !

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Благодаря ви за отговорите   bouquet

# 77
  • Мнения: 397
Търся магазин за мебели втора употреба. Интересуват ме предимно единични легла и ъглови такива. Освен в Кючука до Халите сещате ли се за други? Имаше преди години до Хирургиите, работи ли още?

# 78
  • Мнения: 8 242
Търся магазин за мебели втора употреба. Интересуват ме предимно единични легла и ъглови такива. Освен в Кючука до Халите сещате ли се за други? Имаше преди години до Хирургиите, работи ли още?
Сега ровнах в продавалника - има няколко обяви за такива - даже ъглови с ракла Simple Smile Става и пазарлък  Laughing

# 79
  • Мнения: 397
Търся магазин за мебели втора употреба. Интересуват ме предимно единични легла и ъглови такива. Освен в Кючука до Халите сещате ли се за други? Имаше преди години до Хирургиите, работи ли още?
Сега ровнах в продавалника - има няколко обяви за такива - даже ъглови с ракла Simple Smile Става и пазарлък  Laughing

Гледах ги за Пловдив, но не намирам нищо подходящо-на мен ми трябват само легла, без матраци, без ракли. Нещо изчистено и просто.

# 80
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
Някой да знае нотариус в Кичука? Ако може адрес и телефон  Hug

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Къде в Кършиака мога да закупя брашно от Лимец ?   bouquet

# 82
  • Мнения: 8 242
Къде в Кършиака мога да закупя брашно от Лимец ?   bouquet
Лекси

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Някой да знае нотариус в Кичука? Ако може адрес и телефон  Hug

На Сточна гара в една висока офис сграда/сега не мога да се сетя как се казваше/ има нотариус.
Точно срещу дискотека Хистерия.
Телефон не знам. Мисля, че в Кичука по наблизо няма.

# 84
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 207
Някой да знае нотариус в Кичука? Ако може адрес и телефон  Hug
На Сточна гара в една висока офис сграда/сега не мога да се сетя как се казваше/ има нотариус.
Точно срещу дискотека Хистерия.
Телефон не знам. Мисля, че в Кичука по наблизо няма.
Сградата е "Трансиг" нотариуса се казва Мария Петкова и е на 7 етаж има стълби и асансьор.   Peace

# 85
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Търся магазин за мебели втора употреба. Интересуват ме предимно единични легла и ъглови такива. Освен в Кючука до Халите сещате ли се за други? Имаше преди години до Хирургиите, работи ли още?

Виж в "Рето" с/у Енергото.

# 86
  • Мнения: 397
Търся магазин за мебели втора употреба. Интересуват ме предимно единични легла и ъглови такива. Освен в Кючука до Халите сещате ли се за други? Имаше преди години до Хирургиите, работи ли още?

Виж в "Рето" с/у Енергото.

Мерси, утре ще се разходим и до там. Иначе намерих в нета нови на перфектна цена, но и там ще се отбием, ако нещо не стане.

# 87
  • Мнения: 277
Къде мога да дам чанта за поправка? Четох в предишна тема, че имало ателие за чанти някъде на Раковска, някой може ли да даде по - конкретни указания или да препоръча другаде?

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
В зависимост какво има да се оправя понякога и обущарите вършат работа.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Търся магазини с намаления , разпродажби на  качествени бански - мъжки  и дамски.

Общи условия

Активация на акаунт