Отговори
# 60
  • Мнения: 199
Хм, аз уж писах... Не знам какво е станало, честита ни нова тема и много ме учуди това, че има 16 момичета и 16 момчета, във фейсбук са доста по-малко момичетата и повече момчетата. Живи и здрави да са всичките декемврийчета!

# 61
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Здравейте, момичета  Hug

Минавам на бързо да ви "видя", че трябва да вдигам малкия от сън вече  Party

mihova_rossa, много мило ми стана, че ме мислиш, но не се притеснявай, то остана и за мен да се притесняваш сега. Черен голуган не се губи, или както беше приказката там  Mr. Green 
а са от кръвно, но и от алергия към нова храна се получват. Кадроваче, силно ти съчувствам!
TDI, дано бързо се възстанови малкият, не ти е леко с него и с бебата сега!
Вилхелм Тел, то при всички положения това лято ще се гледаме, защото след АБ ще почва някакви поддържащи лекарства, но ще видим утре на прегледа, така или иначе АБ ще го пием от 8 до 10 дни, т.е. и другата седмица ще се гледаме  Crazy
Аз вече му намерих цаката на инатите - като почне и започвам да го разпитвам за любимия му МакКуин и той забравя за какво се е инатил  Sunglasses

Днес като цяло ми беше спокоен ден. Само сутринта пак повръщах, но явно ще си е така докато родя, така че колкото по-бързо свикна с мисълта, толкова по-леко ще ми е  Peace

Отивам да го вдигам, че довечера няма да мога да го приспя  Peace

Едно голямо гуш  Hug  за всички!

# 62
  • Мнения: 1 298
И аз се наспах и вече съм добре, оправих се напълно  Simple Smile, благодаря за загрижеността, момичета. Иначе това за Бургас реших да не го чета, че напоследък съм със слаби нерви.

# 63
  • Мнения: 6
kadrova4e и по-добре си направила,че се оказа,че ги познавам тия хора Sad ужас просто...

TDI абе аз да попитам къде си ...всичко се случва хора сме Simple Smile
Аз да ви се похваля-нашия батко вече играе навънка сам Hug Господ да го пази Praynig Пред 10 мин.някой е на терсата да го гледа.С телефон в чантата....Пораснахме лелеееее Stop

# 64
  • София
  • Мнения: 256
мами да ви попитам как сте с яденето? Аз сега вечерях 1 домат, сирене и една чушка с ориз и не мога да дишам..все едно нзм какво съм яла  ooooh! Мн ми  е тежко направо не мога да дишам ,а корема ми е твърд ,място няма вътре... Хем и малко ядох...Не ми се мисли по-натам какво ще е... При вас така ли е след хранене? Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 2
Здравейте пак!
И аз предпочитам да не го чета това.. Бременна или не - не ми понасят такива неща.
В петък съм на ФМ и аз Simple Smile))
Нямам проблеми с яденето, имам си апетит постоянно и си хапвам нормално ... От регистрирането не съм качила кг
Чета всичкото изписано и докато стигна до края съм забравила какво искам да кажа Grinning
Така като гледам май аз съм най-слабо информирана, никъде не мога да се включа със съвет...

# 66
  • Мнения: 68
charming87 И на мен така ми се подуваше корема след вечеря, а не ям големи количества храна наведнъж. На мен ми помага да изчакам малко време да се смели салатата и тогава да ям друго, а също и да не смесвам белтъчини с въглехидрати или въглехидрати с киселини.

# 67
  • Мнения: 1
Стилиана и аз не съм качила нищо. Даже вчера като бях на преглед лекарката ми направи забележка 4е преди месец съм била със 100 гр пове4е. А аз си ям нормално просто пове4е плодове от преди.
Съвети и аз не мога да давам защото тук в Испания вси4ко е много разли4но от България. Никакви лекарства и добавки за нищо не дават. Направо като 4ета и се плаша понякога защото тук нищичко не дават. Само пия иод/ добавка за бременни. Даже с първата бременност като прокървих и ми казаха да си лежа и това е. Нищичко не ми дадоха да пия и слава богу ми се размина де но така и не разбрах даже каква е била при4ината а вие сте толкова информирани за вси4ко. За добро и за лошо де защотот понякога 4овек е по спокоен без толкова много информация, незнам. Залагат на естествениа процес понякога прекалено много. Иска ми се да вярвам 4е ако е нещо сериозно ще реагират адекватно де, за токсоплзмата например го вземат доста на сериозно и ме следят защото нямам имунитет.
Ох извинявам се за дългиа пост  Embarassed

# 68
  • Мнения: 1 298
Чарминг и аз в момента съм така  Laughing, направо не мога да дишам, все едно съм изяла цяла тенджера с ядене. И аз хапнах една пълнена чушка, малко салата и една филия хляб  Laughing

# 69
  • Мнения: 2
clertania и аз съм в Испания Simple Smile)) и на мен ми дадоха само някакви витамини ама аз и преди това си пиех само това ... За прокървяване нз ... За щастие не съм имала прокървяване

# 70
  • София
  • Мнения: 256
Сигурно така се чувстват хората с гастрален пръстен Simple Smile.... На мен мааалко ми стана по-добре ,колкото за едно фрешче... Аз дори и за хляб нямам място... само на закуска си го позволявам
Моя апетит е нормален ,даже малко занижен май... не е като първите 2-3месеца

# 71
  • Мнения: 1
А качвате ли килограми ако не е таина. Питам защото малко се притеснявам че нищо не качвам. С предното детенце на същите седмици бях ка4ила 2,5кг???

# 72
  • Мнения: 0
Не се притеснявайте , че не качвате - това зависи от метаболизма ви, от начина ви на хранене, на живот дори- в смисъл движение , спане , нерви Wink Питате ли ги тези, които качват по 30-35кг по време на бременността  #Crazy луда работа . До колкото аз съм наясно към 12-15 кг са в рамките на нормалното за цялата бременност, но пак е индивидуално. Някои качва на гърди / като мен -само там са наляла 3 кг Wink))) скоро сутиени , като на бабите ще нося  Joy / , някои на дупета, други на кореми само- като сумалийчета Simple Smile Щом сте здрави и бебо е Ок -това да ви е последната грижа   bouquet

# 73
  • Мнения: 1
Да права си капулети 4е не е проблем за мислене но все пак. ММ е сигурен 4е зимата ще си наваксам като не работя и хапвам пове4ко. мерси за успокоението. Simple Smile
Стилиана много интересно че също живееш в Испания, къде точно? Аз съм от Салоу, Тарагона. А също е съвпадение че и аз съм от Варна.  Hug

# 74
  • Мнения: 1 298
Аз също не качвам за сега, по принцип съм си пълничка и сега от няколко месеца лежа и направо се учудвам, ям повеч плодове и зеленчуци, но доста често притичвам до хладилника. Честно казано ме е страх, че ще кача изведнъж много килограми  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт