Имаме си нова дарба - до септември ще сме като мама Барба! Тема № 21

  • 26 694
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
SoAmazing, забравих да ти кажа, че и нашата количка е Jane, но по-стар модел. Кошът ми се стори огромен, но пък аз не разбирам особено. Ще се опитам да кача снимка. Лигла ми зачезна. Тутито, много се радвам за бебоците ти!

# 16
  • Мнения: 29
И аз това щях да питам Туитито Simple Smile Много се радвам,  че вече са в седмиците бебоцие и да си спокойна  Hug
Мн ви благодаря отново за вниманието ви кън моята особа,  страхотни сте   bouquet Мн е обидно наистина безразличието и егоизма на хората,  но хора всякакви  ooooh!
Дианка,  мерси за труда отново   bouquet само хубави новини в нея.

# 17
  • Мнения: 5
Да се включа и аз в новага тема Crazy Диана, отново си се постарала Hug
Днес вече не издържах на гадните киселини, а и след снощното будуване и си купих Талцид. Сдъвках едно хапче и му ударих много сладък сън. Дано тази нощ да успея да се наспя, че днес нищо не успях да свърша.

# 18
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен, мацуранки.
Хубава ни е темичката Hug благодаря, Дианка.
И аз да се отчета с уточнена дата за секцио, но предпочитам да не я обявявам Embarassed. През септември ще е и близо до термина. Тук в немско не бързат с ваденето. Ще видим само малкият да не ни изненада с друга дата Simple Smile Бебока ще го видя на 4.08., днес имах само разговор за планиране на раждането в болницата.
По повод количката, този кош/кошче за кола много прилича на моя (Травелър на Мутси) като вид и габарити. Със сигурност ще умалее, но наистина няма проблем да си ползваш летния със зимно чувалче Peace. А като кош за кола си става до годинка, защото като е в сгънато положение, бебока заема друга поза. Не знам и аз как да го обясня, но колкото и да е противоречиво, е вярно.

# 19
  • Мнения: 0
! Спешно! Качих снимки на количката. Но ме пита дали да е скрит албумът, или видим! Не съм качвала досега в снимка бг.

# 20
  • Мнения: 3
 Здравейте барбаронки  Flutter
 Благодаря за хубавата тема, Диана   bouquet
 Да ни е честита новата тема, да си я пълним само с хубави новини  Flutter
 При мен нищо ново, само стари неразположения  Mr. Green А съм на преглед чак другата седмица. Нервно ми е от сега, защото въпреки лежането имам контракциики  Confused Иначе и на мен нощем много ми тежи търбуха, клатушкам се като пиян хипопотам. А сутрин понякога забравям, че съм с ремарке.
  Мале, кога стигнахме до тук- повечето вече знаете датата на събитието. Понякога си мисля- оле, ами сега като родят всички с кой ще си говоря  Mr. Green Не се сърдете, ама май изчатквам вече.
  Сега се чудя какво ми се яде  newsm78
 ПС: Съжалявам за случилото се ,Нинка. Добре, че с бебо сте наред, а за тъпите хора- е незнам .... И аз не спирам да се възмущавам, колко ужасни и дебелокожи може да са хората.

# 21
  • София
  • Мнения: 64
Скрит, скрит да е. Видях я количката, но е различна от тази на СоуАмейзинг, не знам дали като големина вътре са същите. А ти изглеждаш както аз в 5-ти месец  Rolling Eyes Аз вече съм огромна топка.

Преди час получих много силни болки в кръста, ама много силни. Сега и корем ме заболя леко, но поне кръста ме отпусна. Ох, като не знам какво да очаквам веднага се стресирах.

# 22
  • Мнения: 27
Нинка не четох другата тема ,но каквото и да се е случило да минава бързо  Hug
Сеаловер, Нинка не че е тайна за 01 .08 се надявахме с ММ ,но докторката НЕ  Naughty още трябва да надебелеят и ще си чакаме 16.08  newsm03 !

# 23
  • Мнения: 0
Сохо, благодаря, направих го скрит. На снимката си пролича колко сме разхвърляли около сглобяването й, обаче...  Joy Не помня модела - нещо беше PRO. Едното е зимният кош, другото - кошчето за кола, което също се "качва" на рамата. Сохо, може би си се преуморила днес. Полегни си.  Hug Да се похваля - купих си нощница от Homestudio, хавлия за ръце и хавлия за беболинка - патешко жълто. Много съм доволна! Още важат намаленията - до края на месеца са!

# 24
  • Мнения: 5
...
Сеаловер, Нинка не че е тайна за 01 .08 се надявахме с ММ ,но докторката НЕ  Naughty още трябва да надебелеят и ще си чакаме 16.08  newsm03 !

Леле...то направо си е дошло Blush

# 25
  • Мнения: 7
Хоп и аз да се запиша в новата , прекрасна тема.
Дианка   bouquet , благодаря за отделеното време .Темата е хубава и дано да се изпише само с прекрасни емоции и чувства.

Аз не пиша ама хвърлям по едно око да съм в крак с нещата , които се случват hahaha
Радвам се за хубавите новини от прегледа на мамите , които са били преглед тези дни.
На болните , бързо да оздравчвате и да стискате кълки още малко.

Пффф имаше какво да пиша и си мислех докато чета ,а ма на  ooooh! нищо не се сещам за момента

# 26
  • Мнения: 98
Да се отчета и аз след прегледа. Бебчо си отговаря на седмиците, но се е обърнал пак с дупето надолу. След три седмици ще започнем да записваме и тоновете.

След прегледа се прибрахме пеша и близо час и половина се мотахме по паркове и улици. Чак не мога да повярвам , че бях в такава кондиция.

# 27
  • Мнения: 260
Цоп и аз тук , ДИАНЧЕ   bouquet за хубавата тема,  дано само с хубави новини се изпълва  Hug

# 28
  • Мнения: 916
И тук да се запиша, че бях останала с впечатлението, че първо ще довършим старата тема, ама йок  Mr. Green Аз пък хапнах май в повечко черешки и като ме подгониха тоалетни позиви... Не че се оплаквам, че по-скоро имам обратния проблем, ама няма излизане  Joy

Иначе идваха хора да помагат на ММ и им правих сандвичи, а сега и вечеря. Направих за 6 мъже да има, дойдоха 2-ма , другите се прибраха по къщите... Поне утре с готвенето съм ок  Mr. Green Но бая се изморих, най-вече от жегата и сандвичите  Mr. Green

И понеже сандвичите ги правих с едни топли хлебчета, се изкуших и си направих един и за мен и познайте - киселини.. Имах подозрения, че тестените ми ги предизвикват и ето потвърждение. Поне ми се поднови стимулът да не ям хляб (а сладко отдавна не ям)...

# 29
  • Мнения: 327
 Диана, благодаря за новата тема! Да се изпълни само с положителни емоции.
 Туитито, то не остана.  Crazy
 И аз два дни умувам за дата за секцио.

Общи условия

Активация на акаунт