Радостта ми е голяма, през март ще стана мама!

  • 21 964
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета  Hug Опитвам се да ви следя, но ми е невъзможно напоследък, толкова съм капнала, че си лягам с детето и на обяд спя с него и пак съм като премазана. Общо взето време за нищо друго не ми остава. Мамчетата без кофти призници от бременността изобщо да не се притесняват, а да се радват, няма нищо по-хубаво от това да се чувстваш добре и да се радваш на състоянието си. Аз с първата бременност бях пушка от началото до края, сега за съжаление не мога да се похваля със същото. Оказа се, че в жегите с голям тумбак е 100 пъти по-добре, отколкото начална бременност. Като се сетя в деветия месец през юни как кръстосвах морската и нито за миг не съм се почувствала зле, а сега още не ми личи, а едвам изкачвам стълбите до втория етаж, парадокс!
За кърменето и аз да се включа  Grinning Определено кърмене на поискване  Peace Аз също кърмих сина ми до година и 5 месеца, нямах проблем с отбиването за мое най-голямо учудване, въпреки че се кърмихме по няколко пъти на ден, не само вечер. Някак си естествено се получи, без да насилваме нещата, без ревове и драми...така махнахме и бибата, просто изведнъж взе да не я иска и аз спрях да му я предлагам. Голям късмет имах в това Simple Smile Иначе за настройката и аз се бях настроила че ще кърмя дълго, че ще имам много кърма, така си и беше, но в началото имах големи проблеми с разранени зърна, 3 пъти правих мастит, обиколих де що специалист има във Варна, накрая след 3тия месец нещата си дойдох на мястото, а колко ме агитираха да си спирам кърмата, за да нямам повече проблеми. Накрая просто се усетих и си купих силиконови зърна, слагах ги , понеже моите зърна не можеха да заздравеят от постоянно смукане и дърпане, а през раните навлизаха бактерии и причиняваха мастит. Важното е да не се отказвате, въпреки болките и страданията  Peace Иначе малкият спи при мен от самото начало, аз пожелах така, понеже много ме боляха шевовете и ми беше трудно да ставам, а мъжът ми го нямаше да ми помага...после малкият свикна и отказа кошарата, слагах го като заспи (до годинката се приспивахме на ръце, няма такъв ад), но щом се събудеше и видеше че е в кошарата и рев, та се принуждавах да го взимам отново при мен. Сега с второто се надявам да нямам такъв проблем, ще си го слагам в кошарката и се надявам да се приспива самичко, просто място в леглото за 2 бебета няма Simple Smile
Мими, честито на приятелката ти, ще има да бутате заедно колички Simple Smile И моя много добра приятелка ще ражда през февруари, а друга преди дни ми сервира, че е бременна и с термин 7 Март. Дори я поканих в нашата мартенска групичка, но за сега гледам още не се е престрашила Simple Smile

# 721
  • Мнения: 9
Момичета, хайде в Новата тема

Не съм писала скоро, но бяхме хванали някакъв вирус всички вкъщи... Като се пооправя ще пиша.

# 722
  • Перник
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен момичета.Kазвам се Катя и съм от Перник.Mоята хубава новина я разбрах на 13.07. EFP най после се появиха   preggo  newsm68  newsm44  Ha 29.07 бях на лекар и се вижда сърдечен ритъм .Tерминa ми е 18.03.2014. Това е моята първа бременност и съм много щастлива. Надявам се,че всичко ще бъде наред! Ще се радвам ако мe впишете и мен. На всички бъдещи мами успех и много радости!


Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 12:27 от kateto1553

# 723
  • Мнения: 102
 Здравейте, днес и ние видяхме сърчице Two Hearts
Относно признаците и аз почти нямам такива.Единствено нощно време ставам да пишкам поне 4 пъти.
За кърменето докато го правих 9 месеца ми се струваха ад имах усещането, че тялото не си е мое, зърната и гърдите ме боляха, но сега чак ми липсва на моменти.

# 724
  • Мнения: 226
Здравейте момичета, но пишете в новата тема Wink

Общи условия

Активация на акаунт