Звездни компромати - 178 част

  • 59 270
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Само се помотва той, да беше дошъл вече в Прага Laughing.

# 256
  • Мнения: X
С този анцуг-потури крачката й са две педи.
Няма ли кой да обясни на тази жена какви дрехи са подходящи за нейните пропорции.

Е, те краката й иначе са 3 педи, няма много разлика.  hahaha
Защо винаги e като гнездо в косата.  Joy

Последна редакция: вт, 30 юли 2013, 13:32 от Анонимен

# 257
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз пък ще съм за разнообразие положителна- много готино плоско коремче показва над анцуга Grinning.

# 258
  • Мнения: 6 087
Тази снимка на Нколета къде е правена? Не с манджите, а другата?

# 259
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Аз пък ще съм за разнообразие положителна- много готино плоско коремче показва над анцуга Grinning.

Тъкмо и аз мислех да изтъкна нещо хубаво в нея, че ми става неудобно така като вземем всички да плюем. Laughing Все едно наистина се пръскаме от завист.  hahaha

# 260
  • София
  • Мнения: 1 088
Вижте пък аз какви интересни фотки намерих
Княз Кирил Български кара сърф с шапката обаче е по-добре всички

# 261
  • София
  • Мнения: 2 755
Тази снимка на Нколета къде е правена? Не с манджите, а другата?
Снимката е от фейсбук и се е "чекнала" от  Four Seasons Hotel Milan в Милано

# 262
  • София
  • Мнения: 23 989
Като изключим фаянса, много е състарен в лице. А не е чак толкова стар да речеш...

# 263
  • София
  • Мнения: 1 088
Да, на 50 години е, а особено без шапката - изобщо няма и да погледна 'фаянса' Tired
Стана ми интересно, защото рядко излизат техни снимки newsm78
А щерката е само на 18 години

# 264
  • София
  • Мнения: 11 946
Кирил е копие на баща си, както и другите братя де, но на тази особено.

# 265
# 266
  • София
  • Мнения: 23 989
С 33 милиона Анджелина Джоли е най-добре заплатената актриса за 2012/2013 година.
Но за съжаление не и най-добрата актриса. (Напъвам се да й отразя актьорския талант, но все не успявам.)

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
На Кристен Стюард за какво й плащат 22 милиона - за да стои постоянно с отворена уста и да гледа тъпо ли  newsm78
Щото това и аз го мога  Crossing Arms

# 268
  • Мнения: X
На Кристен Стюард за какво й плащат 22 милиона - за да стои постоянно с отворена уста и да гледа тъпо ли  newsm78
Щото това и аз го мога  Crossing Arms
 
Айде де дай да видим  Shocked тъпия поглед  Whistling веднага вадя 100лв  Joy

# 269
  • Мнения: X
На Кристен Стюард за какво й плащат 22 милиона - за да стои постоянно с отворена уста и да гледа тъпо ли  newsm78
Щото това и аз го мога  Crossing Arms

Тя пък Анджелина е чудна актриса, а взима най-много...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт