Звездни компромати - 178 част

  • 59 271
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 065
Мадона определено трябва да е благодарна на фотошопа.


http://prikachi.com/images.php?images/544/6379544n.jpg

След фотошопа 14 звезди  Wink
м/у другото лично на мен си изглеждат много добре и преди обработените снимки

Защо ?! на мен си ми изглежда нормално за жена над 50  Peace и без фотошоп  Grinning
Просто се абстрахирай от едната снимка т.е. обработената Wink

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 15 106
Някой беше пускал снимки на Ани Хоан и Крум. В новият Уикенд пише, че Анчето хванала срамни въшки от него  hahaha

При положение, че всички се епилират много чудно къде се подвизават въшките.

# 92
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 425
Защо ?! на мен си ми изглежда нормално за жена над 50  Peace и без фотошоп  Grinning
Просто се абстрахирай от едната снимка т.е. обработената Wink

Да, така е. Личат си и годините, и не е срамно, но една Шарън СТоун или Джулиан Мур много по-достойно си носят годините. Според мен, де.

За сравнение (сигурно и тези снимки са минали през ФШ, но тук по-скоро излъчването на възрастта е различно)

         

Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 19:31 от Radika

# 93
# 94
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 065
Защо ?! на мен си ми изглежда нормално за жена над 50  Peace и без фотошоп  Grinning
Просто се абстрахирай от едната снимка т.е. обработената Wink

Да, така е. Личат си и годините, и не е срамно, но една Шарън СТоун или Джулиан Мур много по-достойно си носят годините. Според мен, де.

     



Да , само че Мадона е певица преди всичко , това на сн. е сценичен костюм  Wink

Лично аз харесвам стила и в ежедневието и на червения килим  Peace  за мен е безупречна  Simple Smile



http://blogs.babble.com/famecrawler/files/2011/08/07-1.jpg

http://netstorage.metrolyrics.com/artists/large/7477/madonna-mad … nts-with-kids.jpg


# 95
  • Мнения: 2 590
Благодарности за новата тема!
Едно въпросче имам ; кой е бащата на детето на Сандра Бълок?

# 96
  • Мнения: 2 169
Благодарности за новата тема!
Едно въпросче имам ; кой е бащата на детето на Сандра Бълок?

Не е ли осиновено?  Thinking

# 97
  • Мнения: 2 590
Благодарности за новата тема!
Едно въпросче имам ; кой е бащата на детето на Сандра Бълок?

Не е ли осиновено?  Thinking
Нямам представа, затова питам  Rolling Eyes

# 98
  • София
  • Мнения: 1 309
Детенцето на Сандра Бълок е осиновено, да.

Процедурата е стартирана с Джеси Джеймс, по времето, когато са били женени, но след развода тя я довършва сама.

# 99
# 100
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Как не им влитат мухи във вечно отворените усти, не знам hahaha.

Ан Хатауей има много силни черти, надали изглежда зле без грим (на снимките е зачервена и потна след тренировки, иска ми се да видя коя ли би изглеждала добре при тези обстоятелства).

# 101
  • Мнения: 2 506
Ан Хатауей ми е ужасно дразнеща, много ми е отблъскваща тази жена. Нещо в чертите й, или физиономиите......

# 102
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
То общо взето сме малко тези, които я харесваме. Аз я намирам за много красива, но очевидно самовлюбена. По разните клюкарски издания постоянно се тиражира как не се разбира с колегите си по време на снимки. На сета на последния "Батман" май е успяла да се сдърпа и с Гордън-Левит дори, което е забележително на фона на неговия лек характер Laughing.

# 103
  • Мнения: 2 506
Ха, не ми изглеждаше такава, честно казано Simple Smile
Иначе съм на едно мнение с теб за Кейт Бланшет  Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 814
Аз също смятам Ан Хатауей за красавица. Peace

Общи условия

Активация на акаунт