Звездни компромати - 178 част

  • 59 271
  • 738
  •   1
Отговори
# 195
# 196
  • Мнения: 7 133
А тези клипчета гледали ли сте ги Crazy 18+

http://www.videoclip.bg/watch?v=118160

Сашка протестира с голата си гръд  Shocked

http://www.videoclip.bg/watch/Sashka-Vaseva-protestira-gola-po-cici

# 197
  • Мнения: 16 169
 Naughty ooooh!
Втълпила си е Сашка,че има красиви гърди и само ги подмята насам -натам ooooh!

# 198
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 065
Тони, аз бях чела в една статия за Кели Осбърн, че Кристина Агилера я е обиждала, че е дебела /това по времето, когато Кристинчето е била слаба/. И в изблик на гняв Кели в последствие казала "Сега и ти си дебела - изяж се" /или нещо от сорта/. Това го четох в Джой или Гламър в предишния или по-предишния брой. Та явно Кристина Агилера е започнала първа.

Да  Peace

Кели винаги си е била 'пълна' , дори и сега , просто структурата и е такава  Peace

# 199
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 065
Naughty ooooh!
Втълпила си е Сашка,че има красиви гърди и само ги подмята насам -натам ooooh!

Друго е да са силиконови и да ги подмята  Laughing

Малко ли ги гледаме такива Николета , Андреа, и т.н.  ..... лично аз не виждам голяма разлика  Wink

# 200
# 201
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
В петък гледах "Огненият пръстен" и много си харесах главния герой Браян Уилямс Хенке  Heart Eyes. Явно това е първата му /голяма/ роля. Момчето е чисто нова холивудска звезда и е супер секси :

https://www.google.bg/search?q=%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%8F%D0%BD+%D … 252F%3B1280%3B720

само леко да те поправя  Joy Браян Уилиям Хенке е този :

http://www.imdb.com/name/nm0377034/?ref_=tt_cl_t11

а главния герой е Чарли Хънам и участва в един много добър сериал и няколко интересни фулма  Peace

Скрит текст:



В първия линк пише, че онзи се казва Брад, не Браян  Rolling Eyes
Да, може и да е Чарли Хънам. Благодаря за поправката  Embarassed

# 202
# 203
# 204
  • Sofia
  • Мнения: 30 624
..и с еднакви рокли  Wink

# 205
  • София
  • Мнения: 2 755
Николета днес е много активна 1, 2
и текст под едната снимка  Mr. Green:
"Трай бабо за хубост...вече е отживелица. Днес да се разкрасяваш е истинско блаженство, особено ако е в салон за красота Dupissima...подарявам Ви един кадър от съвместната ни фотосесия...Представям Ви -диамантено микродермабразио ...Скоро ще Ви споделя и останалите процедури...бъдете готови за нова порция красота..."

# 206
  • Варна
  • Мнения: 12 270
салон за красота Dupissima...

Дупи...какво???

Хахаха...звучи като салон за красота "Nadupi se ma"

Голяма реклама на процедури, сякаш само и единствено в Дупито ги има и ние сега ги чуваме, селянките.

# 207
  • Мнения: 320
салон за красота Dupissima...

Дупи...какво???

Хахаха...звучи като салон за красота "Nadupi se ma"

Голяма реклама на процедури, сякаш само и единствено в Дупито ги има и ние сега ги чуваме, селянките.




 Hug ахахахахаха ох сълзи ми текат от смях Joy

# 208
  • Мнения: 2 318
салон за красота Dupissima...

Дупи...какво???

Хахаха...звучи като салон за красота "Nadupi se ma"

Голяма реклама на процедури, сякаш само и единствено в Дупито ги има и ние сега ги чуваме, селянките.


 hahaha С глас се смея Joy

# 209

Общи условия

Активация на акаунт