Отново заедно с "Aşka Sürgün", проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги '26

  • 47 264
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 188
Диди,Иве -благодаря ви
Ваня  waveyдобре дошла.

# 31
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Здравейте, дами!

Диди,
Скрит текст:
не на тяхното идване, а на Godsmack се провали. Аз бях много разочарована, особено след като купих 2 билета (за мен и за бившият приятел - за подарък за РД-то му). Не си заслужаваше и се прибрах на средата на концерта. Даже си спомням, че вие ме питахте какво правя в темата, а не на концерта.  Joy Това обаче беше върха!

vanja@, много хубав пост! Сега ще го дочета, че трябваше да отида на митницата и да взема една пратка със стъклария и да отворя всяко едно нещо. Разказа ми се играта направо в тоя пек! Обаче докато го четях за малко да отговоря на една клиентка не за апарата, а за Зилян и Хазар и традициите.  ooooh!  


Ето и новата серия - http://play.novatv.bg/play/318022/?autostart=true

Първо до магазина и след това сядам да гледам!  

Нещо от Twitter :
Скрит текст:
Mahsun Kirmizigül ‏@Mhsnkrmzgl 7h
Yeni projem bir sinema filmi. Gerçek bir hikayeden, ismi MUCİZE.
Mahsun Kirmizigül ‏@Mhsnkrmzgl 6h
İki yıldır hazırlıklarını sürdürdüğüm MUCİZE'nin senaryo yazımını tamamladım. Bu film benim için çok değerli, insanlığa umut aşılayacak
Mahsun Kirmizigül ‏@Mhsnkrmzgl 6h
Şu an cast ve mekan çalışmalarına  başladık.
Mahsun Kirmizigül ‏@Mhsnkrmzgl 6h
Sadece şu kadarını söyleyebilirim; "MUCİZE" sizleri daha önce hiç bir yerde bilmediğiniz ve görmediğiniz bir dünya ile tanıştıracak.


Проблемите на Ресул идват от Азам! Никога не е вярвал на сина си!  Thinking Само знае да го обвинява и да проклина деня, в който се е родил. Жал ми стана за Ресул, ако сега не беше направил тази глупост пак да го проклина и да го гони, а му беше обърнал малко повече внимание и може би най-важното повярвал Ресул нямаше да прави такива магарии.
Не знам защо, ама мисля, че Хазар ще плати за това, че ще се събере със Зилян.

Последна редакция: пн, 29 юли 2013, 20:07 от ChemistryLady

# 32
  • Мнения: 898
Иве  Hug

Скрит текст:
Извинявам се за моето объркване но си признавам , че този стил музика не е силната ми страна но това не ми пречи да се интересувам след като ти го харесваш 

http://www.youtube.com/watch?v=mri85_EnbKA

Последна редакция: пн, 29 юли 2013, 20:10 от didanka73

# 33
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Диди, мило познай кой не звънна на вратата ?  Whistling

# 34
  • Мнения: 898
Е ми разбира се наш глезльо  Mr. Green Виж колко доволен си тръгна

# 35
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Ти да видиш!  Thinking  На къде отиват нещата! Ти кога го прати ?


Хасане не се меси където не ти е работата. Човека ти каза да го оставиш на мира, ама ти не - сакън! Силве, скрий му Корегата за една седмица и му прочети едно евангелие!  Naughty

# 36
  • Мнения: 898
Иве изпратих го към 17 часа след края на работния ден за да не щура сам из София и да не го открадне някоя русокоска докато се на работа  Joy

# 37
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Диди, то и аз преди малко се прибрах, така че може да съм го изпуснала. Ще видим може да бъда приятно изненадана по късно.  Mr. Green  

Зилян е упорита до не май къде! Човека ти дава нова къща далече от Берин, Ресул и компания и ти отдава душата си и ти не искам! Егати ината и чудото! Да ти е честита Берин! Дръж си я да ти трови живота, след като се роди детето!

# 38
  • Мнения: 898
Иве с този си инат някой от събитията сама си ги предизвиква а уш слуша мъжът си нали каза на Ацам когато дойде да я прибере след обръсването на Ресул ,че тай я поверил на Хазар и каквото каже това ще стане просто нямам дули  много си противоречи колко пъти и предлага да се махнат ама тя йок   newsm61

# 39
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Диди, много шантава работа е Зиляновата. Смесица от традиции, инат и това, че е малка и неопитна. Убийствена комбинация направо! Такова 3в1 е, че не е истина!
Сега можеше да си отиде в нова дом и да си гледа мъжа и живота, ама не сакън. От малкия си опит разбрах, че да се живее с родителите на мъжа/жената не е много препоръчително, и  ако мога ще го избегна ще е най-добре, защото сме различни поколения с различни разбирания и желания.  
отказвам се да разбирам Зилян. При нея не са само традициите, а също така големия и имат!  

Трябва да сложим Михрито на диета!  Joy
Михри а вземи и млъкни веднъж за разнообразие! винеги се изцепваш пред когото не трябва и за каквото не трябва!  ooooh! 
Забелязали ли сте, че във филма, който гледат Дживан, Дилян и Мерве играят Халит Ергенч и актрисата, играеща Ахузар.

Последна редакция: пн, 29 юли 2013, 20:54 от ChemistryLady

# 40
  • Мнения: 898
Иве живяла съм 9 години със свекърва ми и мога да напиша наръчник за снахи какво да правиш или не правиш     #Crazy  сега живеем в собствена къща сами и е супер  newsm44  даже сега си пием кафето сутрин заедно  Joy

# 41
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Диди, стоя си аз по хавлия, ям череши и доглеждам епизода и се звъна на вратата! Господина ухилен до уши с 2 големи букета.
Това е специално за теб за хубавото време, което сте прекарали заедно :
Скрит текст:

 

Аз съм на 1000000 % убедена, че положението със свекървите е най-щастливи сме като сме разделени!  Naughty

Низар е страшен при подаряването на подаръците! Бутна и го като на куче, а накрая даже не и го и сложи!  #Crazy

# 42
  • Мнения: 898
Иве кажи на момчето , че за букета ще му благодаря следващия път  като дойде   Heart Eyes  Сам е нали ?

# 43
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Диди, че смее ли да дойде с нещо русо в къщи ?! Stop


Низар е голямо обяснение в любов направи на Ахузар!  Joy

# 44
  • Мнения: 0
 wavey
Дописах си поста на предната стр. като коментирах малко от анализа на Ваня, по който момент беше взела отношение и Тара.



http://vbox7.com/play:381c47f1

http://vbox7.com/play:bb8f4fb8&al=2&vid=477183

Последна редакция: пн, 29 юли 2013, 21:26 от Iva49

Общи условия

Активация на акаунт