Мадамите от Искам бебе се събрахме тук, кореми пъчим гордо на жегата напук

  • 24 065
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Алексче,
честито и на вас, мила, да е жив и здрав сладурът ви, да е палав, весел, щастлив и най-добрият батко Hug

# 676
  • shumen
  • Мнения: 18 156
Месечинке,честит рожден ден на малък сладък Борко.Да е жив и здрав и много палав.
Алексче,честит рожден ден и на твоето момче.Да е живо и здраво и много да ви радва.
Весе,дано не се налага да влизаш повече в болница,че там е ужасно.

# 677
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
МММм каква е тази ,че днес никои не е писал  newsm78
Дано всички си почивате и изкарате една хубава неделя с близките Simple Smile
Ние днес ще ходим на басеинче ,тази година още не сме ходили на плаж, иска ми се и фъстъка да топнем ама ще видим, зависи от водата дали ще ми хареса  Grinning
 Hug на всички

# 678
  • София
  • Мнения: 10 704
Здрасти компаниятаааа Simple Smile

Алексче, да ти е живо и здраво детенцето, ЧРД с малко закъснение!

изчезвам, на игра, после ми се иска да си купя една скапана възглавница за спане/кърмене от хиполенд, казвам скапана,щото за друго не става и след 2-3 месеца спане с нея става на джваньок Simple Smile

# 679
  • Мнения: 718
Месечинке честит ти рожденник със закъснение нека е жив и здрав и много да го слушате Laughing
Алексче честит и на теб пожелавам ти да е най послушният батко Laughing
Весе радвам се че си по добре дано да не се налага вече да влизаш в болница Hug
Арвенче как си.... Hug
Магнитче приятно пазаруване Laughing
Зузе къде се губиш вземахте ли количка Laughing

# 680
  • Мнения: 1 167
Здравейте!
Ехе страхотно докато се разпиша бебета и рожденници.
Честити бебчета на мама Дармичка и Кучо.да са ви живи и здрави малките съкровища и много да ви радват.
Честито и на малките рожденници на Месечинка и Алекс живи и здрави,прекрасно и щастливо детство.
Весе добре си си дошла и вече чак за раждането в болницата.
Магнитче  и аз имам вече  Peace и с Рали по това време тръгна,особено след баня като се натоплят гърдите.

Малката полудя по стаята си голяма радост, голямо нещо.Тя колкото беше щастлива, аз два пъти по изморена.Разсипах се ,но вече повечко ще си почивам.Половината играчки прибрах и още за колко няма място. ooooh!. А скрина още го няма в стаята,че после и кошарата.То кухня, прахосмукачка, перална, ютия,кукли ,колички и още какви ли не боклуци ,а като си помисля живот и здраве другата година и камиони, пистолети.мотори и т.н.лошо ми става,още 100кв апартамент  да имам няма пак да ми стигнат Mr. Green.
На всички  Hug Hug Hug

# 681
  • Мнения: 6 395
Аз съм леко притеснена. От Четвъртък вечерта, от както ме изрита в магазина за килими не съм усетила изобщо да мърда бебето....едно тегаво ми е Tired

# 682
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Здравейте, момичета   bouquet
Месечинке, Алексче, да са ви живи дечицата и много да ви радват с усмивките и пакостите си   bouquet
Магнитче, за хормоните лек няма май, аз понякога като ревна и не мога да спра 1 час. Коластра също имам отдавна и забелязах, че когато плача тече повече  Crazy Пусни си хубава музика, може да те успокои  Hug
Весе, радвам се, че сте добре и вече сте си вкъщи !
Зузи, чакаме да дадеш рапорт  Mr. Green
Ние вчера пак бяхме при док., Слава Богу всичко с бебето е наред, не ми гледа шийката, че бях с много гадни болки в кръста ... Вдигнах температура 38,8, детето спря да мърда и да не ви казвам какво изпитвах, докато не видях, че сърчицето му бие. Спряхме пак системите, в момента от вената ми тече гной, просто ужас някакъв  ooooh! Детето обаче си наддава добре, 1, 600 кг е вече Simple Smile

П.С. Прахче, изпий едно леко кафенце, може да се поразмърда, а и нали все пак си в малки седмици, сигурно е нормално. Отминаха ли контракциите ?

# 683
  • Мнения: 6 395
Вчера изпих едно но шпа и всичко утихна  newsm78... Ама и бебето....не смее да мръдне  Tiredбутам го, качвам си краката на масата / това го дразнеше и се размърдваше така/ ама неще да мърда  Tired

# 684
  • Мнения: 1 096
Привет сладки пупи Simple Smile

Искам да честитя със закъснение рождените дни на големите мъже на Алексче и Месечинка.Нека имат щастливо и прекрасно детство

Арвенче,
хубаво е,че детенце наддава и всичко е наред.А за вените, ужас, измъчи се миличката

Лилка, хайде честита нова детска Simple Smile

Магнитче, минаха ли нервите от вчера?

Прахче,не е ли рано за мърдане,не се притеснявай, ще се обади

Аз вчера ходих на сватба, откарахме бая до късно и днес ми е доста тегаво, но поне е почивен ден

# 685
  • София
  • Мнения: 8 131
Прахче, в 18 седмица е абсурд да усещаш всички движения.
Арвенче, от какво тая Т.?
Лилка, благодаря.

# 686
  • Мнения: 1 096
Веси, браво,че вече сте си вкъщи и всичко с бебо е наред HugПочивай си повече и дано кръвното не се обажда повече Peace

# 687
  • София
  • Мнения: 10 704
...бутам го, качвам си краката на масата / това го дразнеше и се размърдваше така/ ама неще да мърда  Tired
Това хич не добре,остави човечето да си почива, 17-18гс е твърде рано да го усещаш нон стоп и всички движения, не го ръчкай, не треси корема,не почуквай-така му нарушаваш спокойствието и съня, по-добре за да се успокоиш един ехограф направи.

magyg минаха да...да видим до кога...

Лилка хайде честита  детска,много смях и игри да се чуват от нея Simple Smile

# 688
  • Мнения: 931
Здравейте и от мен ,
нашия балкан се отложи , че на ММ му излезна работа и не можа да я отложи. И по - добре че не сме тръгнали , че мен вчера цял ден ме боля корема и ме хвана и разстройството и съм си лежала , ако и днес беше така , щех да ходя при док.
Да честитя РД на двамата рожденика с малко закъснение, да са ви живи и здрави и да имат безгрижно детство.

Айде стиснете едни палчета и за мен утре, за обременяването с глюкоза.

# 689
  • Северозапада
  • Мнения: 5 478
Влетявам при вас набързо да честитя двете нови попълнения
Дарма, Кучо, честити ви рожби, да растат здрави, щастливи и много да ви радват!
Перу, радвам се да те видя тук

Общи условия

Активация на акаунт