Отговори
# 720
  • Мнения: 813
Поли, какво стана с температурата? Разбра ли се от какво е?

  Така и не ми казаха точно от какво е, май защото и те не разбраха Thinking Правиха ми изследвания, на които левкоцитите ми бяха завишени. Имало е някаква инфекция и тъй като и корема много ме болеше, без да е от контракции, предположиха че имам някаква бъбречна криза.  #Crazy Получи се така, че тръгнах да раждам, а се оказах с кофти бъбреци  Laughing Laughing
  А иначе, въпреки намалените води доки каза, че бебочката е добре за сега. И тоновете са добре ... ама както казвате хормоните са страшна работа, не спирам да мисля, наред ли е всичко там вътре, не е ли ...  Tired

# 721
  • Мнения: 21
larisaz, благодаря, още утре ще се сдобия!
p0lina, във ВМИ ли си? кой лекар те гледа и ти ги казва тези неща? Ние наистина те чакахме вече с бебче да се появиш, а те какво те размотават още..  Наистина, ако се чувстваш неспокойна, не се колебай да потърсиш друг лекар за преглед - не пречи, само се опитай да не мислиш излишно неприятни неща, ще стане което е най-добро за теб и беб! Simple Smile

# 722
  • Мнения: 989
Здравейте, момичета най-после и от нас с Дани Simple Smile
Първо да честитя на всички нови мами    bouquet, не мога да изпиша всички поименно, за което се извинявам! Да са ви живи и здрави бебчетата!

Ние сме си вкъщи от 10 дни и направо не мога да се осеферя дето се вика. Само сменям памперси и кърмя  #Crazy  Хем имам чувстово, че времето е спряло, толкова ми е еднообразно ежедневието, хем от кърмене на кърмене не усещам как е минал деня  ooooh!  Дани се храни трудно, заспива много бързо на гърдата и после дори и да успея да го събудя не иска да яде. В момента, в който го сложа на леглото обаче  се ококорва и след малко пак започва да реве от глад и пак се кърмим и така поне час, а рекорда ни е 4 часа  #Crazy  Нямаме никакъв режим и единствено дето вечерта поспива малко повече. Освен това почти не е наддал откак ни изписаха и яде наполовина на това, което трябва да изяжда за момента, та сега съм в една психоза от кантара. На всичко отгоре мен яко ме тресат хормоните и това ежедневие никак не ми помага. Рева си честичко и за всичко   Tired  Ама хайде стига съм се оплаквала, лесно майка не се ставало Simple Smile

Леко раждане на тези, на които им предстои и лека вечер на вече родилите   bouquet

# 723
  • Мнения: 813
 Докато лежах във ВМИ се изредиха всичките лекари и акушерки да ме гледат, сториха ми се добри специалисти, харесаха ми  Simple Smile хаха.. Питаха, разпитваха как съм, свалиха ми бързо температурата, ако нещо  дори малко ме притеснява обясняваха много добре.
 А иначе аз не съм от Пловдив и следящият ме док също не е. От малък град съм и няма много избор от акушер-гинеколози, аз съм уж при най-уважавания лекар, затова каквото ми каже слушам и изпълнявам и така  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 40
Поли, 6 дни преди термин и намалели води не е притеснително, според мен, важното е, че тоновете са добре, всичко ще е наред.


Моят термин стремглаво наближава и вече започвам да се притеснявам, че ще пренося много и едни гадни мисли ми минават, страх ме е, не от раждането, а от преносването Sad

# 725
  • Мнения: 2
Графиньо, благодаря, че се интересуваш докъде съм я докарала. Понеделник срещу вторник имах контракции през час, вчера също, но тая нощ усетих само три  newsm78 Днес съм на преглед и ще мислим как да продължим. Аз не съм навита за предизвикване, заради предишното секцио, може да се уговорим с лекарите ако няма нищо до петък да ми направят второ секцио. Ще видим какво ще покаже прегледът днес.
Май за момента държа рекорда по пренасяне в темата - вече десет дни... Пожелавам ви никой да не ми го бие  Hug

И аз чакам вести от ЛилиPraynig да е родила вече и да са добре с малкото човече.

Поли, радвам се, че положението при теб е под контрол, и аз мисля, че намалените води толкова скоро преди термин не са повод за притеснение. Пожелавам ти най-вече спокойствие през последните броени дни!

Scarlet
, и аз се чувствах така след първото раждане и мислех, че животът ми е свършил вече Mr. Green Даже се чувствах виновна как не мога непрекъснато да съм радостна, че съм мама и това да компенсира всичко. Но месец-два след раждането се приспособих, а и бебчетата непрекъснато се менят и все нещо ново проявяват и стават по-интересни, все повече си ги чувстваш като част от себе си и започваш да се чувстваш по-комфортно в новата роля.

# 726
  • Мнения: 1 796
tsvety_georgieva вчера е станала мама за втори път - малката Елица тежи 3100г и е дълга 50 см.

Честито на Цвети, да ѝ е здрава и много усмихната Ели!!!


hedgehog, дано е възможно най-скоро Hug

Скарлетче, състоянието ти е напълно нормално, ще се нормализира всичко Hug

Сиска как е Емо?

# 727
# 728
  • Мнения: 39
Мамчета, с известно закъснение съобщавам новината Simple Smile - на 09. Август в 11,35 ч. се роди нашето слънчево момиченце, тежеше 3,500 кг. с 52 см, ръст, казва се Йешим (Yeşim),

# 729
  • Мнения: 1 796
Мамчета, с известно закъснение съобщавам новината Simple Smile - на 09. Август в 11,35 ч. се роди нашето слънчево момиченце, тежеше 3,500 кг. с 52 см, ръст, казва се Йешим (Yeşim),

Честита дъщеричка, да е жива и здрава!!!
Има нова тема, линк, точно над твоя пост Hug

Общи условия

Активация на акаунт