Жадуваме добрите новини под формата на ярки две черти -Тема 40

  • 21 853
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 003
Маимун .. нищожна или не ... няма как и 2 теста да показвам +резултат, така че БРЕМЕННА СИ! Каква по-голяма радост от това Wink

# 61
  • Мнения: 276
Estlar, радвам се за теб. Бъди сигурна, че си в добри ръце и даже в началото да ти се струва плашещо, после всичко се подрежда. Приготви се за доста изследвания. И много успех!
maimun77 , двете черти са си две черти!  Laughing Пусни и кръвен, за да се увериш.

# 62
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
maimun77 ,май,май си малко бременна,както се казваше в оня виц  Mr. Green .Утре си направи с първа урина тест,който е с червени чертички.Ще се убедиш сама,че си бременна

# 63
  • Мнения: 4 954
maimun77, бременна си, просто качествено, а не количествено Simple Smile Нивата на хормона ще се повишат и чертичките ще стават все по-ясни.
Колкото до моята експедитивност, нищо не знаете, мъжът ми е с час за спермограма!  Laughing Аааа, няма да се разтакава, я. Така го хванах, че не ме е привикал в леглото в даден момент, вярно, че ме болеше, ама 'абене на мат'риала в тоз' момент бива ли?  Laughing  Joy Мен вече ме напуши на смях от цялата история, това е добър знак. Та, разбрахме се, че такива неща не се правят, когато правиш опити за бебе, той, милият не знаел, че трябва да се ограничава. Та така - смях до козирката при мен. Благодаря ви още веднъж за съветите и мнението. След първоначалното сриване вчера пак съм обичайното си оптимистично и мобилизирано аз.

# 64
  • Мнения: 276
След първоначалното сриване вчера пак съм обичайното си оптимистично и мобилизирано аз.

 newsm10 smile3501 newsm10 smile3501

Сподели утре как в минал прегледа и какви са ти впечатленията! Между другото при кой доктор си се записала?

# 65
  • Мнения: 1 512
Estlar  браво само така! Ще чакаме утре, да кажеш как е минал прегледа!

# 66
  • Мнения: 1 846


Не знам дали тук трябва да питам, че ми е трудно да търся в темите но какви тестове за овулация трябва а си купя?

И аз взех като на Ниана-Овю.След проучване се оказаха,че са най-добрите.Аптеките Марешки ги продавата
Какви са тези, че не ми излизат в интернет? newsm78

Съншайн, успех с тестовете и БТ. Не е трудно, а и тук има кой да помага.

Мерси, ще търся помощ тук тогава. А от кой ден се правят тестовете? Peace

Съншайн аз да ти кажа си взимам от тези :
Скрит текст:
И съм доволна в смисъл чертичките са ясни а не като на някой други бледи Simple Smile

Благодаря ти, може да пробвам тези тогава. А на каква цена са? Успешен ден и на теб. Hug

Съншайн аз си купвам на Oview...тя и мойта овулация е еднаааа...ама сега съм се заредила с три теста и още от утре ги захващам та недай си боже да не пропуснем момента...
Ще трябва да се науча и аз, че и моята овулация не мога да я определя кога точно ми е. А преди знаех точно кога ми е овулацията. Peace

Някой може ли да ми каже къде може да се направи спермограма във Варна? Да е точна по възможност, а не само да вземат пари. Peace

# 67
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Съншайн ,като на Ниана са тестовете.Само че на български Овю
 http://apteka.framar.bg/30009719/%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82-%D0%B7 … 8E-5-%D0%B1%D1%80

Започни наистина да мериш БТ.Дава безценна информация.Аз така разбрах,че О ми е по-късно.За СГ на партньора ти трябва клиника по стерилитет.

# 68
  • Мнения: 1 846
Съншайн ,като на Ниана са тестовете.Само че на български Овю
 http://apteka.framar.bg/30009719/%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82-%D0%B7 … 8E-5-%D0%B1%D1%80

Започни наистина да мериш БТ.Дава безценна информация.Аз така разбрах,че О ми е по-късно.За СГ на партньора ти трябва клиника по стерилитет.
За спермогамата не ми трябва за мен, а за едно момиче от форума. И ако някой е правил във Варна да пиша.
Благодаря ти, много скъпички ми се виждат Sad

# 69
  • Мнения: 4 954
Скъпички са, особено ако не знаеш около кои дни да тестваш. Аз изразходвах 3 опаковки първия месец, защото имах късна овулация. Направи си поне една графика, за да разбереш около кой ден да започнеш да тестваш. Неприятен, но безплатен и сигурен метод

# 70
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Благодаря ти, много скъпички ми се виждат Sad

Не са евтини,да.Но като се ориентираш с БТ кога ти е горе долу О.Една опаковка може да ти стигне и за 2 месеца.Ако ползваш метода на БТ,можеш и без тестове за О да минеш

Скъпички са, особено ако не знаеш около кои дни да тестваш.

О,да,така съвсем ще се фалира.Но тук на помощ идва метода на БТ.И аз мислех,че е трудно,но не е така

# 71
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ето къде сте билиииии? Hug
как сте в тези жеги правите ли редовно кексче  Mr. Green
Хайде малко двоен прашец
babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 72
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Коконче,кажи клиника,подходяща за спермограма във Варна.Как сте вие?Растете и хубавеете

# 73
  • UK
  • Мнения: 5 999
Коконче,кажи клиника,подходяща за спермограма във Варна.Как сте вие?Растете и хубавеете

МЦ Радост и д-р Емин Peace
 Растем Hug  утре сме на ЖК и очаквам вече да не се крием, а да се покажем за да видим какви сме, че пусто любопитство Mr. Green

# 74
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
утре сме на ЖК и очаквам вече да не се крием, а да се покажем за да видим какви сме, че пусто любопитство

Ще чакаме утре да се похвалиш какви ще са бебоците

Общи условия

Активация на акаунт