Жадуваме добрите новини под формата на ярки две черти -Тема 40

  • 21 846
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 517
Здравейте сладурки  Hug

Пандичка честита ти рожденничка, да ти е жива и здрава и да ви слушка  ura

luba_ani приятна почивчица  Hug

maimun77  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 46
  • Мнения: 1 512
Честит Рожден Ден на малката пандичка   newsm67  ura newsm18 Tada
Да бъде най-добрата кака на света! Тортата е страхотна. Моя син много обича Дора и Ботичко.
luba_ani  приятна почивка и след няколко дни чакаме  EFP
Estlar и аз смятам, че хормоналния дисбаланс не се лекува със стимулация. Ако тръбите ти са добре и няма проблем със спермограмата стимулацията може да помогне да си направете бебенце, но няма да ти реши хормоналните проблеми (първо трябва да се установи дали наистина това е проблема). Колко време си пила противозачатъчни и преди тях как ти беше цикъла?
maimun77  и аз не можах да видя снимката, но ще чакаме нова и  Praynig
Нианка гледката е зашеметяваща  Hug
Теа в графиката ти има много надежда   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Миленче благодаря за новата тема и много  EFP  да ни донесе

# 47
  • Мнения: 4 954
lenivik, противозачатъни пих две години и половина, с няколко почивки. Спрях ги април 2011. Оттогава съм пила инцидентно 3 месеца и още един месец април 2013. Цикълът ми беше 35 дни преди да зи започна въобще. След това шак беше толкова, един цикъл нямах овулация, септември 2012, задържан фоликул. Това ми е максимално регулираното, според мен. надали прием толкова отдавна ще се отрази чак сега. Но не "регулира цикъла ми", определено. След спиране поне два три месеца се бави. Сега е пощурял - 42 дни, 32 дни, прокървяването и липсата на овулация този месец... Изследвания и лечение си трябват, ако знаете къде мога да проверя за читави клиники по стерилитет, ще отида на аг консултация там, за да си кажат мнението и ако има нужда от изследвания по-сериозни и процедури един ден, да са на едно място.

# 48
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
http://malinov-clinic.com/%D0%B8%D0%BD-%D0%B2%D0%B8%D1%82%D1%80% … 80%D0%B8%D1%8F-1/

Estlar,клиника Малинов работят по програма Хиляди деца за България.Предлагат доста безплатни неща като прегледи и изследвания.Разгледай линка.
Ти от къде си?Без пътуване мисля,че няма да се разминете

# 49
  • Мнения: 4 954
От Стара Загора, но живея в София, пропуснах да отбележа.

# 50
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Е,тогава всички ви е супер близо.Реално най-добрите са си в София

# 51
  • Мнения: 1 056
Estlar горещо препоръчвам клиника Малинов, без да искам да правя реклама, нооо милион пъти съм споменавала техния професионализъм и прекрасно, страхотно, човечно отношение. И ние се записахме в тази програма, подадохме документите, но решихме и да се самофинансираме 1 опит и то късмет, а иии професионализъм - взе, че стана от първия път. Ако имаш нужда от нещо, пиши ми на лични да не спамим темата и ще ти помогна с каквото мога  Hug

# 52
  • Мнения: 4 954
Мерси много, вече имам записан час за утре. Не ми се чака, нервно ми е.

# 53
  • Мнения: 2 003
Estlar горещо препоръчвам клиника Малинов, без да искам да правя реклама, нооо милион пъти съм споменавала техния професионализъм и прекрасно, страхотно, човечно отношение.

 newsm10 100пъти - ДА! Wink

# 54
  • Мнения: 1 056
Ей това се казва да действаш без да се размотаваш  Hug, моите адмирации и съм сигурна, че ще имаш успех и то много скоро  Praynig. Много харесвам хора, които не си губят времето в празни приказки, отчаяние и разни такива неща - решаваш и действаш, помогни си сам, за да ти помогне и Господ.

# 55
  • Мнения: 1 726
Лелелеееее записала си час от днес та за утре... ooooh!
Нямам опит с този вид клиники /дано и да не отимам, че само това ни липсва/, но една приятелка си е записала в клиника мисля при д-р Стаменов от тази година март месец за другата април!!! Аз изпаднах в шок от времето през което ще трябва да чака...ц ц ц...

# 56
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Мерси много, вече имам записан час за утре. Не ми се чака, нервно ми е.

Браво.Много хубаво си направила.Като видиш,че работите в правилната посока ще ти стане спокойно на душата

# 57
  • Мнения: 2 003
Лелелеееее записала си час от днес та за утре... ooooh!
Нямам опит с този вид клиники /дано и да не отимам, че само това ни липсва/, но една приятелка си е записала в клиника мисля при д-р Стаменов от тази година март месец за другата април!!! Аз изпаднах в шок от времето през което ще трябва да чака...ц ц ц...

Така е, при Стаменов и аз знам, че се чака доооооста, а при положение, че има и други добри, а не е само той, не намирам смисъл от толкова мнооого чакане, но всеки си знае.
Естлар - супер, че си запазила час и ще действаш още утре  newsm10 те са много мили и отзивчиви и няма как да не те вкарат в графика Simple Smile близките дни Simple Smile успех и утре да пишеш какво са ти казали

# 58
  • София
  • Мнения: 295
Естлар, и аз нямам опит в тези неща и не мога да дам съвет, но най-сърдечно стискам палци и после пиши какво е станало!

# 59
  • USA
  • Мнения: 675
Пандичка, честита ти рожденичка, да е здрава и усмихната!

luba_ani  , приятна почивка!

Estlar, дано попаднеш на правилния доктор и всичко си дойде на мястото!

Благодаря, момичета! Снимката я махнах нарочно, ето я отново http://www.flickr.com/photos/maimun77/9394261189/lightbox/ Тази нощ в 2 ч. си направих 3ти тест, две чертички е, втората пак много бледа. Ще изчакам 1 седмица и пак наново, а ако имам време, ще направя кръвен тест. Според мен, шансовете да съм бременна са нищожни, не искам да се настройвам, а после да се окаже, че не съм, голям рев ще му дръпна Laughing.

Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт