Бъдещи мамчета от ШУМЕН!!!!

  • 17 399
  • 144
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 259
Полина, ние сме при Илиева-е няма такъв човек. Много съм доволна, разбира си от работата, когато звънна е на среща. Идвала е и в неделя , в нас за да ни преглежда Simple Smile

# 91
  • Мнения: 35
Мерси мн за инф момичета мен точно това ме притеснява от 4 г ходя частно при маринова на година веднъж понякога и 2 пъти мн добре се държи но все пак нали си плащаш 30 преглед 30 видеозон но с направление дали ще имам същите отношения нз аз от сега мисля да я хвана като екип но нз вече а нейкова ми е комшийка и се протеснявам че ако се запиша при нейкова и попадна на маринова при раждането да не стане гаф оффф какво ли да правя имам 1 м понеже личната ми вече ми написа направлението за 9 месеца  аз след пол тест ходих веднъж при маринова едва видя плодния сак това е след 15 дена закъснение мн ме притеснява видеозонът и все пак др седмица живот инздраве влизам в 10 сед и искам да чуя тонове а с нейния видеозон нз най добре май да отида при нейкова

# 92
  • Мнения: 259
Щом смяташ да я хванеш за екип какво те притеснява да не си водиш консултацията при не? така или иначе ще си платиш. ти си преценяваш Simple Smile

# 93
  • Мнения: 35
Понеже няма добра апаратура това ме притеснява по принцип в тях е така но в болницата нз каква е апаратурата

# 94
  • Мнения: 28
диди мерси за инфото Simple Smile

Относно маринова да тя е много спокийна което на мен ми действа успокояващо Simple Smile също така няма какво да се притесняваш ако се запишеш при нейкова и маринова трябва да те изражда няма да има проблем маринова лично праща при нейкова за 4д понеже тя няма апаратура в кабинета в болницата... даже и тонове не сме слушали... така че моя съвет записвай се при нейкова и не му мисли и 4д си имаш а както съм чувала от др бременни тя това два видеозона по здравна каса не го спазва а си те гледа всеки път когато идеш на консултация пък и при маринова и да те гледа всеки път ти нищо не виждаш на видеозона нито снимка ти дава нищо просто болницата не разполага с такава техника тя не е виновна Simple Smile
Смятай си бременноста по последен цикъл и не вярвай на видеозонски изчисления всичко е +- 2 седмици разлика. и мен ме изкарват да родя две седмици по рано по размер, ама няма как да стане аз знам кога съм заченала все пак аз съм го правила това бебе Wink Успех и не се притеснявай всичко ще е наред бъди положителна винаги Simple Smile

# 95
  • Мнения: 5
Здравейте мили дами Hug
Аз съм в 18 г.с. и ще се радвам да обменяме информация.

# 96
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 562
Привет и от мен! Аз съм съвсем в началото - 5 г.с. Предстои ми да избера лекар, който ще наблюдава бременността. Препоръчаха ми д-р Даринка Димова. Някакви мнения или впечатления? Приемам и други предложения.

# 97
  • Мнения: 33
Здравейте мамчета  newsm03 аз съм в 13г.с. ще се радам да получа полезна информация и от вас тъй като ми е първа бременност.Един от въпросите ми е какво ви е мнението за Biozin Mama i Pregnacare max (витамини за бременни) някой взимал ли ги е ако да-доволни ли сте и според вас толкова ли са необходими?Изписа ми ги Кузманова,тя ми следи и бременността.

# 98
  • Мнения: 259
Здравей аз съм пила Pregnacare, но не видях кой знае каква полза. Аз бях при Нейкова и на всяка консултация ми изписваше витамини, който аз не съм купувала и пила, но когато тя ме питаше и казвах че ги пия и всеки път ми казваше че има голяма полза от витамините, много добре ми действали и бебо се развивал и наддавал добре заради витамините. Не ти казвам да не ги пиеш! сама си прецени как се чувстваш, аз бях 6. Иначе за други лекарства, които ми е изписвала при нужда си ги пиех. Но нали се сещаш че преди години и по полетата са раждали, пък камоли за витамини да говорим. Прецени според състоянието си, ако си добре не се тъпчи с лекарства (казва ти го фармацевт), а и хич не са евтини и без това бременните в Бг са третирани като ходещи портфейли.. лека бременност

# 99
  • Мнения: 33
Благодаря за съвета Диди.За сега пия само Биозин мама и фолиева киселина.Ако видя добър ефект от Биозин ще си го продължа понеже е за подсилване на имунитета.А за цената...ооо да стана ми лошо Joy

# 100
  • Мнения: 35
О аз съм при нейкова 13 сед но  никакви лекарства не ми е казвала да поя освен фолиева

# 101
  • Мнения: 33
Може би при следваща ЖК ще ти изпише  Thinking

# 102
  • Мнения: 35
Хммм може на 22 съм на 4д

# 103
  • Мнения: 259
Със сигурност ще ти изписва  Simple Smile. Особено в края... Иначе няма грешка жената Simple Smile

# 104
  • Мнения: 33
А да имате инфо как стоят нещата у наше село с упойките,тъй като да си призная мъжки съм голямо шубе на тема раждане,та ако се наложи живот и здраве като му дойде времето не мисля да се правя на герой...дано ме разбирате. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт