Бъдещи мамчета от ШУМЕН!!!!

  • 17 395
  • 144
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 259
За упойки незнам, не съм се интересувала, а и по-добре за бебче без... Но като дойде време, не се сещаш за упойки, боли, но всичко минава. Не се притеснявайте, аз месец след раждането можех да родя пак (а имах много шевове). Още след като видиш бебо ще забравиш за болката.

# 106
  • Мнения: 33
Със сигурност ще е така Party но докато дойде времето ще си изгриза ноктите до дъно #Crazy  Joy

# 107
  • Мнения: 28
Няма такива неща и дори и някой да ти каже че е възможно аз ще ти кажа че не е... успех 😉

# 108
  • България, Шумен
  • Мнения: 77
Привет, момичета! Бременна съм 17г.с., чакаме момиченце, трета бременност! Консултацията я води Д-р Димова, изключително доволна съ, спокойна, търпелива, добра апаратура, добър специалист. Д-р Маринова ми е водила ЖК и ми е израждала и двете деца. Вече говорих с нея и тя отново ще бъде моя избор при раждането, имах си и акушерка, но тя е заминала за чужбина, за голямо съжаление. Със срклаж съм и контракции, за това лежа и лежа, но вярвам нещата да се подобрят!

# 109
  • Мнения: 35
Хай 3 та брем бравоо колко взема маринова като екип

# 110
  • България, Шумен
  • Мнения: 77
Ценоразписа е на болницата,подава се молба към шефа на болницата за избор на екип, лекар, акушерка,като записваш имената им. Цената е твърдо определена и не се влияе от избора ти на лекар. Има изнесен ценоразпис в болницата. На ръка не съм плащала на никой, да не говорим, че преди 12год когато раждах първият си син Маринова не ми е поискала нищо. Беше в отпуска даже и дойде!

# 111
  • Мнения: 28
600 лева е екип който е от доктор и акушер няма анестезиолог или други екстри... от курса за бременни когато ходихме в болницата питах балабанов шефа на отделението за упойка и други неща не беше убедителен но спомена ако си ангажираш анестезиолог можело ама нищо друго не каза и не обясни... маринова ми води консултацията и като я запитах как стоят нещата каза изобщо да не се надявам тъй като лекари нямало нали бедна държава и болница сме... така че за тия 600 лева я земете купете нещо за бебчето никой няма да ви върне като сте без екип... а и е нож с две остриета... я си представете как ще се отнесат с вас докато ви пристигне екипът не дай си боже на две ракии от някой банкет... успех и леко раждане на всички ☺

# 112
  • Мнения: 33
Пффф кожодери...и това за спокойствието на родилката,че уж е в добри ръце.Не ми се вярва нито отношението да е по-различно нито пък специалистите да се трансформират в супер-специалисти.Всеки сам си решава дали да си купи подобно "спокойствие".Много съм съгласна с Полина,представи си да ги хванеш на няколко чашки... Rolling Eyes Що се отнася до упойките разбирам,че ще я получа само ако легна на масата...да не дава Господ! Praynig

Последна редакция: вт, 06 окт 2015, 10:34 от stay*fly

# 113
  • Мнения: 292
Здравейте! По въпроса с раждането,аз родих през м.април тази година с избор на екип,какъвто се бях зарекла,че ще направя,ако реша да имам второ дете. При първото раждане, с моя късмет,попаднах на един лекар,който изобщо не препоръчвам на никого. За епидурална упойка питах и принципно можело,но останах с впечатление,че нашите лекари в Шумен не я ползват често и не я харесват. Нещо с лошо напъване я свързват.Та родих без нея,а на болка трудно търпя да си призная- особено на тази болка.За д-р. Димова мога да кажа само добро,на частно ходех от време на време при нея. Иначе консултацията ми я водеше д-р. Кузманова.

# 114
  • Мнения: 199
Тъкмо влизам в 8мия месец и понеже на последната ФМ( преди 10 дни) се видя, че бебето е с омотана около врата пъпна връв и сега се чудя дали да не раждам секцио с избор на екип. Някои имали ли ли са такъв проблем, и дава ли се от АГ водещо ЖК направление за секцио. Изобщо как е процедира? Иначе бебето вече е с главично предлежание и вероятността да се размотае само е много малка.

# 115
  • Мнения: 725
Привет и от мен! Аз съм съвсем в началото - 5 г.с. Предстои ми да избера лекар, който ще наблюдава бременността. Препоръчаха ми д-р Даринка Димова. Някакви мнения или впечатления? Приемам и други предложения.

Димова ми наблюдава бременността, като цяло съм доволна от нея. Ходех на 4д в Добрич при Стоилов и добре, че ходих! Януари Димова ми каза, че са ми намалели водите, но не е опасно. Началото на февруари ходих последно в Добрич и Стоилов ме прати директно в АГ Варна, защото беше притеснен, че бебето няма да преживее нормално раждане заради стреса и намалелите води. Пък и стомахчето му беше по-малко (което Димова не видя на нейния апарат). Общо взето доктора каза, че е можело да стане голяма беля...

Иначе след раждането пак си ходя при Димова на профилактични.

# 116
  • Мнения: 28
Момичета искам само да споделя колко съм разочарована от моята лекарка маринова... от къде да започна... аз съм с термин 24 октомври, края на септември отивам на преглед на който тя ме гледа на видеозона от първата световна и установи че бебо е с 3 седмици по голям.. и ми казва че нямало да дочака до началото на октомври дори.. аз не се шашкам но се приготвям и настройвам за ранно раждане след седмица отивам и тя ми вика то бебето си има термин няма да бърза да излиза без видеозон и други прегледи... като я питах за видеозон почна да ми се обеснява че по здравна каса имам само 2 тя ми била направила даже 3 и тем подобни трябвало в часния да ида.. вчера отивам пак на консултация и дори без да ме докосне тъй като сестрата ме изтегли и измери тя ми заяви ще преносиш... е аз явно попаднах на доктор с ясновидски способности...

# 117
  • Мнения: 199
И аз постоянно чувам лоши отзиви за Маринова! Особено напоследък зачестяват. Самата аз имам опит с нея, като ме лекуваше без да ми е направила нужните изследвания и изписваше хапчета за безплодие ( доста силни). Дано не ми се падне на смяна , като тръгна да раждам след месец  Praynig Praynig Praynig
ЗК наистина поема 2 прегледа с ехограф, затова най- добре си плати да те прегледат, но си избери друг лекар. А 100 годишният и ехограф го знаем, изобщо не разбирам какво вижда на него.

# 118
  • Мнения: 35
Аз пък съм при нейкова но вече и аз нз кой е добър уш ме записа за 4д отивам и 10 15 видеозона черно бял докато в нета гледах на др майки трябваше да се виде плода ясно вътре а не черно бял но си мислих първо така после сигурно ще ме погледне ди каза и хопп ставай готови сме всичко е добре нз нз след 15 дена си отивам във варна при някой добър който му разбира да гледа на 4д и ми каза нейкова от здр каса 2 ехографа др се плащтат но ако отида при нея на 4д сега и нз си коя седмица 40+60 лв и до края на бременодта няма да плащам ехограф това е

# 119
  • Мнения: 35
Добре чебне съм се записала при маринова с мисълта че после ще ме изражда имах да чакам ред зада вляза на консултация и то 5 мин защото вънка е фул

Общи условия

Активация на акаунт