Бъдещи мамчета от ШУМЕН!!!!

  • 17 396
  • 144
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 28
Да само седиш и чакаш по 2 часа за да те изтегли... нямам думи просто хубаво си ходех аз в първа частна ама нали тя изражда и аз с мисълта като влезна да раждам да имам познато лице и за какво сега нито знам бебо колко е голям нито нищо слуша му тоновете с няква слушалка сякаш чува нещо... ама така е взе паричките от здравна каза за мен и вече не ми обръща внимание и няколко пъти ме подпитва за екип ама като разбра че не искам почна да не ми обръща внимание... и в нейния кабинет с предимство са болничните служители а не бременните бе нямам думи направо.. дано поне на педиатър да попадна за сега смятам да е николова в нова поликлиника чувала съм хубави неща но да видим. вие кой ще ми препоръчате?

# 121
  • Мнения: 725
За 4Д в Добрич при Стоилов  Peace

# 122
  • Мнения: 35
А варна при кого мога да ида

# 123
  • Мнения: 725
Няма защо да ходиш във Варна, иди направо в Добрич. От Варна ходят там много жени, има защо повярвай. Ако имаше по-добър специалист във Варна там щяха да ходят.

# 124
  • Мнения: 35
Ок ще ви послушам малко време да мине защото май не било хубаво мн често на ехограф аз преди два дни бях мисля към добрич да ида след 15 дена

# 125
  • Мнения: 33
От лично впечатление...ходила съм при д-р Янева,винаги съм оставала доволна от отношението й.Старае се винаги да предразполага,отговаря на всеки въпрос с обилна информация,обяснява защо изписва определен медикамент.Като цяло залива с инфо и държи на пациентите си.Понякога съм си мислела,че освен гинеколог е и психолог.Не искам да звучи,че все едно я превъзнасям,просто мнение.ЖК ми я води д-р Кузманова,също съм доволна от нея успя да спечели доверието ми с първия преглед (да поясня,че имам фобия от болници и лекари и много държа на доверието).Не мога да кажа,че ме залива с инфо за най-малкото нещо,но което не ми е било ясно ми е обяснявала добре.Също се старае да се чувствам в приятелска обстановка.Внимателна е и никога не съм се чувствала дискомфортно след преглед с вагинален ехограф (знаете понякога е неприятно),не превъзнасям и нея дано не остана разочарована някой ден,но никоя от тях досега не се е държала грубо с мен.Добри отзиви съм чувала за Георгиев и Балабанов,там вече не мога да изразя мнение само съм чувала.Дано съм била полезна  bouquet

# 126
  • Мнения: 33
По въпроса за педиатър аз от бебе съм при Дончо Методиев и смятам и моето бебе да запиша при него.Винаги се е отзовавал когато съм го търсила и в критични моменти е идвал до дома ми.Щом за толкова години не съм имала намерение да го сменям смятам,че ще направя правилния избор и за детето си

# 127
  • Мнения: 35
Ох момичета преди малко такива болки получих в кръста края на 4 ти съм нз какво да правя може и да съм се секнала нз страх ме е даненстане нещо на бебето вървя като робот уфффф 😥😥😥😥😥

# 128
  • Мнения: 33
Може да е прищипан нерв.Нали не вдигаш тежко?Опитай внимателно да се раздвижиш в областа на гърба и кръста.Не прави резки движения!Пиши как си  Peace

# 129
  • Мнения: 35
Може да съм дигнала както работя в магазин днеска имахме зареждане и май от там тръгна цялата работа дано като полежа тази вечер да ми мине

# 130
  • Мнения: 35
Момичета записах се за стоилов добрич но забравих да попитам колко струва 4д някой знае ли

# 131
  • Мнения: 725
Мисля, че беше към 60лв някъде.

# 132
  • Мнения: 35
Момечета днеска бях в добрич при стоилов 80 лв е прегледа на 4д доктора за мен беше най милия любезен внимателен обесняващ цели 40 мин и знае как да работи с апаратурата каза че всяка седмица ходи в софия на обучение за 4д и мн др. Имаше пак хора мн и при него само частно също закарах и майка на генел.преглед 70 лв това са цените

# 133
  • Мнения: 26
добър вечер
искам да попитам за медицина св иван рилски , др даниел димов  дали е добър гинеколог ?

# 134
  • Мнения: 33
Мами може ли някой да даде акъл от скоро раждалите дали трябва да носим дрешки за бебето за престоя в болницата (не включвам комплекта за изписване) и някаква козметика като бебешко олио например   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт