Бъдещи мамчета от ШУМЕН!!!!

  • 17 421
  • 144
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10
Здравейте мами, надявам се има такива, които очакват рожбите си тази година. Нека не се срамуват и да се покажат   bouquet
Няма нищо по-хубаво от това, което ни очаква-малки пухкави човечета.
Хубав и усмихнат ден!

# 76
  • Мнения: 602
При д-р Георгиев в Първа 4астна,а ти ? За раждането...къде ще раждаш,при кого ще раждаш..? newsm78

# 77
  • Мнения: 10
Не мога да повярвам, че само три мамчета са от Шумен. Това просто не е възможно, да няма други щастливи жени на този етап. newsm78

# 78
  • Мнения: 259
При д-р Георгиев в Първа 4астна,а ти ? За раждането...къде ще раждаш,при кого ще раждаш..? newsm78
Аз съм при Доля Нейкова.. Мисля тук да си раждам, не съм си избирала екип(освен, че познавам една от акушерките и ми е обещала да присъства, въпреки смяната си) a ти?

# 79
  • Мнения: 602
И аз не съм си избрала екип и мисля тук да раждам,не познавам нито една акушерка и малко ми е притеснено...,надявам се вси4ко да бъде безпроблемно и вси4ко да е ОК,ти нормално ли ще раждаш или секцио,аз все още не съм решила.. newsm78

# 80
  • Мнения: 259
Аз искренно се надявам да е нормално, юни имам изпити и искам да съм се възстановила Simple Smile Аз вярвам че всичко ще е наред.

# 81
  • Мнения: 10
Здравейте, всичко ще е наред с раждането, не се притеснявайте. Искам да Ви попитам дали ходите и дали сте ходили на училище за бременни или училище за родители, и ако да къде и какво Ви е мнението?
А относно раждането аз си мисля за Варна, тук нещо не ми вдъхват доверие, а и с моите перипетии... въпреки, че на мен още ми е доста рано Simple Smile.
Хубав и усмихнат ден!

# 82
  • Мнения: 259
Аз не съм ходила на училища, а и честно казано нямам и желание (личен избор), не мисля че ще ми е полезно. В началото и аз бях решила във Варна, ходих на допълнителни прегледи там и двамата доктори ме посъветваха, че ако няма проблем и всичко е наред, е безмислено да раждам там. Се пак малко или много си е път и няма как да знаеш кога ще родиш (ако не е секцио де) Simple Smile кога ти е термина?

# 83
  • Мнения: 10
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=597249.585;topicrefid=20
Прочети темичката, доста е интересна Simple Smile

# 84
  • Мнения: 28
здравейте..
искам да ви помоля да ми препоръчате педиатър в шумен.. нямам никаква идея кой е добър как преглежда и т.н. искам само да си вдига телефона и да не да чакам с часове пред кабинета му и разбира се да си разбира от работата..
благодаря ви предварително  Hug Hug Hug

# 85
  • Мнения: 35
Здравейте и аз се записвам тук да следя от шумен съм 9 седмица и мисля да се записвам при маринова но ме притеснява видеозонът и понеже е мн стар но все пак тя иЗражда в болницата мисля да ходя частно при димова нейната апаратура била нова някой бил ли е при димова или маринова

# 86
  • Мнения: 35
Хай ето ме и мен май съм 4-та Simple Smile още е мн рано да се каже 9 с-ца

# 87
  • Мнения: 28
аз ходя при маринова на консултации... какво да ти кажа, разбира си от работата обаче като отидеш сутрин в 7 чака по рано от 10 не може да влезеш и то в повечето случаи само да те изтегли и премери защото по здравна каса имаш само 2 видеозона другите си плащаш... моята идея че се записах при нея беше същата защото изражда в болницата ама я е на смяна я не е... аз преди ходех в първа частна и съм много доволна от георгиев а и последния модел 4д вече е при него... нейкова също има 4д и е добра. видеозона ще ти е интересен до 24 седмица после като ти направят цветната снимка и 4д само го мерят колко е голямо и толкова. а дори 4д може да даде разлика +- две седмици развитие така че избирай по компетентност а не по апаратура и разбира се по твое удобство защото сега не се усеща че си бременна ама ще видиш после какво е да кибичиш по 2-3 часа с големия корем и подутите крака само да ти измерят килограмите и кръвното...

# 88
  • Мнения: 28
забравих да добавя запиши се където искаш само в иван рилски не се записвай при димов... забранявам ти!!!  Shocked Shocked Shocked Shocked

# 89
  • Мнения: 259
Здравейте, аз раждах при Маринова и честно казано не съм доволна. Тя не участва в самото раждане(седеше отстрани и само ми повтаряше давай). Поне за мен ми беше прекалено спокойна и бавна... Имаше и едно момиче, което я беше избрало за екип, е честно казано разлика между нея и мен нямаше, аз бях на късмет който е на смяна На консултация бях при Нейкова и съм много доволна. Ти сама си прецени Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт