Бял списък на туристическите агенции

  • 533 620
  • 1 633
  •   1
Отговори
# 705
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 773
http://mondel-travel.com/ekskurzia/10838/226/41/%D0%B2%D0%B8%D0% … D1%82%D0%B0%D0%B9!.html
Виетнам, Тайланд, Камбоджа
[/quot
Благодаря!А пътували ли сте с тази фирма?
Пътувала съм много пъти с Мондел. Много точни са  и много добри екскурзоводи имат.
 Хотелите им са прилични.Добра организация имат.Не съм чувала лоши отзиви за тях.

# 706
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 996
http://mondel-travel.com/ekskurzia/10838/226/41/%D0%B2%D0%B8%D0% … D1%82%D0%B0%D0%B9!.html
Виетнам, Тайланд, Камбоджа
[/quot
Благодаря!А пътували ли сте с тази фирма?
Пътувала съм много пъти с Мондел. Много точни са  и много добри екскурзоводи имат.
 Хотелите им са прилични.Добра организация имат.Не съм чувала лоши отзиви за тях.
И аз пътувам само с тях вече-хубави програми,много добри хотели ,всичко е на ниво.На други не се доверявам вече!

# 707
  • София
  • Мнения: 20
Мили Дами,
от моя личен опит на пътуване и почивки мога да спомена няколко туристически агенции, които сме ползвали както за резервации на хотели в България, така и за екскурзии в Чужбина. Много сме доволни от обслужването, коректността на няколко агенции към които винаги се обръщаме а това за нас са:

Варна Турист Сервиз за екскурзии в чужбина и хотели в България

Съни Турс - големи професионалисти

Фиеста Травел за екзотиките са отлични

Ползвали сме също така и сме останали много доволни от Елфи Тур за чужбина.

# 708
  • Мнения: 4 992
ancora1977 е хайде малко повече де- чужбина? И Сърбия и Тайланд са 'чужбина'
ако искате мнението ви да е от полза за някого - дайте информация по какъв маршрут, с кой екскурзовод кога сте били, какво ви харесало и какво - не?

# 709
  • София
  • Мнения: 20
Веднага казвам за чужбина

с Фиеста Травел сме ползвали няколко пъти услугите им за няколко екзотични дестинации с полети от Германия, тъй като цената излиза много много по ниска
тук пакетите са били хотел + самолетен билет и трансфер
Доминикана сме били в Пунта Кана в Хотел Grand Palladium Punta Cana Resort und Spa 5 *
Варадеро по същия начин пакет - хотел+ самолетен билет и трансфер в хотел Paradisus Princesa del Mar Resort und Spa
с Варна Турист Сервиз сме резервирали хотели на българското черномоерие през техния сайт може и да го знаете www.allinclusive-pochivki.eu на Златни пясъци в Морско око, Берлин Парк сме били, Калиакра Палас, резервирали сме през тях и хотели в Банско - Банско СПА и Холидейз а чужбина сме пътували до Малта и Рим през тях.
С Елфи Тур сме били на почивка в Санторини, правят я чудесна, били сме и в Португалия.
Ползвали сме и 2мко за далечни дестинации - Япония например я правят отлично, там маршрута беше -ТОКИО, НИКО, ЙОКОХАМА, КАМАКУРА, ХАКОНЕ, ЕЗЕРОТО АШИ, ПЛАНИНАТА ФУДЖИ, КИОТО, НАРА, ОСАКА за 11 дена
 В Турция - Белек  сме били отново през Варна Турист Сервиз и почивахме в страхотния и невероятен хотел, който препоръчвам на всички CALISTA LUXURY RESORT 5 * Разкошен хотел, построен е неповторим стил. Голяма, зелена, добре поддържана територия. Добро обслужване и внимателен персонал. Уютни и комфортни стаи. Голям поддържан плаж. Детски клубове по възрастови категории, където всяко дете ще намери своето развлечение. Подходящ е както за младежи, така и за семейства.

Последна редакция: пн, 29 яну 2018, 23:45 от ancora1977

# 710
  • Мнения: 11 743
ancora1977, в Япония Магдалена ли ви беше водач? Simple Smile

# 711
  • София
  • Мнения: 20
pina ние бяхме преди 4 години в Япония и водачката беше Маги същата навярно и останахме много доволни. беше прекрасна, удоволствие е да се пътува с нея. Помогна да се потопим в атмосферата на Япония, бит, традиции, култура ни запозна най - подробно.  Обгрижваше ни непрестанно и отговаряше компетентно на всички въпроси а те не бяха малко.

# 712
  • Мнения: 11 743
Да, тя е. Аз бях преди 3 години. Прекрасна е Маги.

# 713
  • София
  • Мнения: 1
EMERALD TRAVEL смело и  отговорно ги слагам в "белия списък" -няколко пъти ползвах услугите им,каквото зависи от тях-перфектни,оптимални цени за луксозен продукт ! Техните колеги-агенти в Турция също.

# 714
  • Мнения: 3 708
Тъй като вече писах в темата, ще добавя, че от Рапсоди се свързаха с мен по телефона по-късно. Резервирах. Ще дам отзивите си след като осъществим екскурзията. Дано всичко е наред!

# 715
  • Мнения: 4 995
Въпрос, не намирам в темата, някой пътувал ли е с Dary Travel ?Отзиви?

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 44 229
Момичета,търся мнение за агенция Фанагория травъл.

# 717
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 5 483
Фиеста травел продава продукти на немските туроператори. Това можете да получите във всяка агенция.
Само за информация: на нашия пазар навлязоха и няколко големи испански туроператори за екзотични дестинации.

# 718
  • Мнения: 34
Здравейте. Търсих да резервирам хотел за морска почивка и офертите,които ми изпратиха от Bulgariaholidays са с по-ниски цени. Искам да попитам,дали някой е правил резервации чрез тях и специално ТС ТРАВЪЛ ООД Бургас.
Досега не съм резервирала чрез тур. агенция почивка в България, а доста информация мина за изгорели с парите хора. Някой има ли информация.

# 719
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
знаете ли коя агенция продава най-изгодно Тенерифе?

Общи условия

Активация на акаунт