Бял списък на туристическите агенции

  • 451 275
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 021
Не знам дали е най-изгодно, но, ако искате погледнете офертата на "Профитурс" - те са добра, стара фирма, на сайта си имат и отзиви /не съм ги чела всичките, но мисля, че като цяло са добри/.

# 721
  • София
  • Мнения: 20
Фиеста травел продава продукти на немските туроператори. Това можете да получите във всяка агенция.
Само за информация: на нашия пазар навлязоха и няколко големи испански туроператори за екзотични дестинации.

точно така, обслужваща страни ни беше DERTOUR, тъй като си закупихме пакети на Dertour, но все още немските са по евтини от испанските.

# 722
  • София
  • Мнения: 20
Не знам дали е най-изгодно, но, ако искате погледнете офертата на "Профитурс" - те са добра, стара фирма, на сайта си имат и отзиви /не съм ги чела всичките, но мисля, че като цяло са добри/.

може да се види Бохемия, Филип Турс или по евтино излиза през немските фирми или Фиеста Травел с полет от Европа.

# 723
  • Мнения: 5
Океания турс Simple Smile

# 724
  • София
  • Мнения: 1 272
Кои са немските и испанските туроператори?

# 725
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
Кои са немските и испанските туроператори?
Dertour, Tui, Its, Nekerman, Thomas, 1/2 Fly...и други.
Испанските не са толкова популярни.

# 726
  • София
  • Мнения: 1 272
Кои са немските и испанските туроператори?
Dertour, Tui, Its, Nekerman, Thomas, 1/2 Fly...и други.
Испанските не са толкова популярни.
Благодаря Flowers Hibiscus

# 727
  • Мнения: 4 936
нищо, че не са, ако имаш впечатления от испанцте - напиши по-качествените имена

# 728
  • София
  • Мнения: 20
Кои са немските и испанските туроператори?

ако не говерите немски език, ви съветвам да се обърнете към местни български туроператори , които предлагат пакети на немските

# 729
  • Мнения: 61
Здравейте,
някой може ли да сподели мнения за Дари Травел, харесах си екскурзия от там, но фирмата ми е непозната ? Благодаря ви , предварително !

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Много моля за отзиви за агенция holiday travel. Благодаря предварително

# 731
  • София
  • Мнения: 25
Здравейте,
Моля, ако някой е ползвал услугите на агенция "Сити тур" за почивка в Гърция да сподели мнение.

# 732
  • София
  • Мнения: 351
Можете ли да ме ориентирате това какво е - https://duni.holiday/, агенция ли е , платформа за резервации?
И някой случайно да е резервирал чрез него?

# 733
  • Мнения: 1
От седем години пътувам със семейството си  единствено с туристическа агенция Емералд Травел, когато ходя на почивка в Турция.Когато резервираме със съпруга ми хотел, винаги ни дават подробна информация къде е разположен хотела, има ли наблизо град, който бихме могли да посещаваме с маршрутка и да се разхождаме, стара или реновирана ( и кога точно е реновирана базата, което е много важно), какво е качеството и асортимента на предлаганата храна, какво е обслужването, почистване на стаи,  плажът наблизо ли е и дали е пясъчен или чакълест( въпреки че специално за нас последното няма особено значение).В офиса на фирмата винаги подробно ни обясняват какъв е самия хотел, какво можем да очакваме срещу парите, които сме отделили за почивката.Предлагат винаги най- изгодното за сумата, която сме приготвили.Не бих сменила фирмата Емералд с друга.През 2011 г рейса ни на връщане от Кушадасъ на Чанаккале, слизайки от ферибота (ферибота беше "паркирал" по- високо) счупи картер не по вина на шофьора.Това стана в 12 през нощта.Точно след час дойде луксозен турски автобус, който ни превози до границата.Там ни чакаше български автобус.Организацията от Емералд Травел беше перфектна.Този час, прекаран в Чанаккале ни стигна за  да изпием по едно хубаво турско кафе и да разгледаме прекрасната нощна гледка наоколо.Посетили сме почти всички морски области в Турция- Кушадасъ, Дидим, Бодрум, Мармарис, Кападокия и Анталия и винаги с фирма Емералд.За мен лично това е най стабилната и надеждна туристическа фирма в България.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Вие за това ли се регистрирахте,да направите реклама на тези за мен меко казано непрофесионалисти....само питам?

Общи условия

Активация на акаунт