Бял списък на туристическите агенции

  • 450 872
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 2 817
dalina_50, да, така е! Това, обаче, което ме шокира при Никона е прекалено високата цена и малкото дни. Иначе бях гледала разни екскурзии преди да тръгнем и определено имаше доста по-добри екскурзии на други фирми - за повече дни и по-малко пари.

# 976
  • Мнения: 4 076
Не знам къде сте гледали за Япония,но две седмици,с включено всичко,без вечери,с пълна програма,свързана с много транспорт,екскурзоводи,билети,планини и т.н.е около и малко по-малко от 6 000 лв,,според Руал.
И един добър,малко закъснял отзив за Португалия с Руал,екскурзовод на място Ралица,без забележки.Всичко перфектно.

# 977
  • Мнения: 2 817
Не знам къде сте гледали за Япония,но две седмици,с включено всичко,без вечери,с пълна програма,свързана с много транспорт,екскурзоводи,билети,планини и т.н.е около и малко по-малко от 6 000 лв,,според Руал.
И един добър,малко закъснял отзив за Португалия с Руал,екскурзовод на място Ралица,без забележки.Всичко перфектно.

Е това казвам, че има и по-хубави и евтини варианти от Японията на Никона за 7 000 лв. за 7 нощувки.

# 978
  • Мнения: 143
Здравейте,бг Мами.Искаме да пътуваме с мъжа ми до Рим но тъй като не знаем език сме решили пак да използваме ТА.Коя бихте ни препоръчали.Ние ходихме до Венеция със СЪН ТРАВЕЛ и беше уникално,но нямат до Рим.Така,че помагайте

# 979
  • Мнения: 682
Ние ходихме в Рим с Валео травел. Посрещането и трансфера до хотела са на български, има и включен екскурзовод първия ден. На втория и третия ден доплатихме за Колизеума и Ватикана, пак със същия екскурзовод-енциклопедия! Тази жена е феномен! Много сме доволни Simple Smile

# 980
  • Мнения: 143
Ние ходихме в Рим с Валео травел. Посрещането и трансфера до хотела са на български, има и включен екскурзовод първия ден. На втория и третия ден доплатихме за Колизеума и Ватикана, пак със същия екскурзовод-енциклопедия! Тази жена е феномен! Много сме доволни Simple Smile
Благодаря,а за хотела какво можеш да ми кажеш.Близо ли беше до центъра

# 981
  • Мнения: 682
Да, до гара термини, на 15мин пеша от центъра. Хотела не беше нищо особено, но беше на много удобно място. Закуската беше само от сладки неща и кафе и чай, но това било характерно за Италия. Последния ден нямаше закуска, защото трансфера ни беше в 5 часа.
Платихме около 350лв на човек + 150 за Ватикана и Колизеума и за тези пари беше повече от прекрасно.

Ние ходихме в Рим с Валео травел. Посрещането и трансфера до хотела са на български, има и включен екскурзовод първия ден. На втория и третия ден доплатихме за Колизеума и Ватикана, пак със същия екскурзовод-енциклопедия! Тази жена е феномен! Много сме доволни Simple Smile
Благодаря,а за хотела какво можеш да ми кажеш.Близо ли беше до центъра

# 982
  • Мнения: 853
За мен Рим - задържително БЕЗ  агенция, а английския ми определено е доста беден....и така всяка от последните  3 години. Относно билетите за музеите -  https://www.romapass.it/ ,  а винаги може да намериш гид вижте форума - https://www.bg-mamma.com/?topic=481387.15, ако се организирате 3-4 семейства ви идва по 10тина евро на човек

# 983
  • Мнения: 1
И аз обмислям пътуване с Дари Тур през февруари . Ще бъда със сина ми който е на 10 години, затова моля да се свържите на лични с мен ! Ще съм ви много благодарна ! Не намерих нищо за тази ТА. Благодаря предварително!!!

# 984
  • Дългопол
  • Мнения: 31
Мнения за Александра травел за екскурзия до Мармарис 🤷‍♂️, моля за помощ

# 985
  • Мнения: 2 663
За Мармарис на екскурзия ??? По става на почивка ...

# 986
  • Дългопол
  • Мнения: 31
Боооже, не съм разбрал дори, че съм написал екскурзия, разбира се, че става дума за почивка 🤦‍♂️, и все пак които може да помогне

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 09:49 от Krasi Pufi

# 987
  • Sofia
  • Мнения: 28
Здравейте,
Може ли мнение за агенцията Веста травел?
Приятен ден!

# 988
  • София
  • Мнения: 413
Здравейте,
Може ли мнение за агенцията Веста травел?
Приятен ден!
Пътувала съм с тях няколко пъти в Турция конкретно и всичко беше наред, нямам забележки.

# 989
  • Мнения: 435
Здравейте, някой дали има отзиви за “Холидей Планет” ,никъде не откривам писано?

Общи условия

Активация на акаунт