Девствена след 21

  • 80 124
  • 1 220
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 265
Аз от 2 години съм с този човек и много се обичаме,но любовта ни дойде постепенно Simple Smile
Аз не мога да си представя да се влюбя в някого без да съм спала с него.Ами ако не сме съвместими сексуално?

Повечето жени или поне тези с които аз съм общувала не правят секс без любов.
Да чакам любовта да дойде след секса - абсурд. Ми то така всеки може да си легне с мен, пък после да се окаже, че любовта така и няма да дойде.

А в социална мрежа да се запознавам с мъж и да си уговарям първа среща, тц, няма да го бъде. Трябва с мъжа да съм се запознала на живо, да му хвърля едно око Grinning . Да чуя гласът, тембърът, да добие поне едно бегло усещане за това какъв е и как се държи в обществото.

# 61
  • Свищов
  • Мнения: 875
Много щастие ви пожелавам,Кремче!
Мислиш ли,че всичко се е получило така добре,защото и двамата сте били девствени?
Е, добре е сега...имали сме трудности както всяка двойка. Като цяло при нас всичко става доста бавно и то не по моя вина Laughing
Най-вероятно девствеността ни е спомогнала да си паснем, най-вече защото бяхме на еднакво ниво на емоционално развитие.
Не съм го чакала преднамерено и не съм отбягвала мъжете, напротив - винаги ми е било приятно сред мъжка компания. По-скоро мъжете не виждаха в мен сексуален обект,защото съм така да се каже типа "зубърка", отличничката на випуска...сещаш се, че тези момичета рядко са популярни. А и аз много бързо парирах всякакви сексуални опити, защото просто не чувствах, че е ТОЙ.
И да, неудобството, съчетано с известна хладина в отношенията с мъжете, особено към тези, които ти допадат за нещо повече от разговор, навява мисълта, че си надут, студен, безразличен, а всъщност е друго. Може би твоята приятелка трябва да обмисли алтернативни пътища за запознанство. Аз моя мъж срещнах в чат канал. Но беше първата и единствена успешна среща от този род, освен с най-добрата ми приятелка Grinning. Може би индиректен начин на комуникация би й помогнал. Поне в това отношение проблем не съм имала - веднага общувам с всеки, с който попадам в дадена група. Но винаги и до ден днешен парирам мъжкия интерес...това нещо, флирта, така и не го научих.

# 62
  • Мнения: 934
Ние се познавахме - състуденти сме,обаче аз го смятах за надут и истински се зпаознахме в нета Simple Smile
Обаче ти примерно влюбена си го направила на 18 и момчето също е било девствено...Не мога да си представя,че за месец може наистина да се влюбош в някого..

# 63
  • Мнения: 11 154
Обаче ако това се продължи до по-късно - да кажем 25-26 че и повече,няма ли да е вече странно и най вече изпускане на годините,когато бихме могли да бъдем свободни и да се обичаме?
Не знам, аз за моя опит казвам Simple Smile

Няма гаранция коя възраст е добра и "подходяща" - обществените нагласи и модата я смъкват или вдигат постоянно. Жулиета е била на 14, Ромео на 15, но в съвременното право във всички случаи секс с дете под 14 си е педофилия и наказуемо със затвор деяние (днес чета новините за родилата 12-годишна циганка), и това едва ли ще се промени скоро Grinning
От друга страна, млада и любопитна La Francaise, в миналото имаше нещо, наречено "ергенски данък". Всеки, който не се е бракувал до 26 (мисля, че беше), го плащаше на държавата. Ето това е клеймо, а не да си девствена на 21.

А пък и за всеки влак си има пътници - има и 50-годишни девствени стари моми, нали?

Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 00:25 от Параход

# 64
  • Мнения: 934
Като приятелки на майка ми - ядосват се постоянно ,когато тя говори за нас и семейството ни ...
Този ергенски данък до скоро го имаше и в Германия..ако не се лъжа.
Не казвам,че е клеймо.Който както си е решил.Но за хора ,които искат отношения с другия пол и същевременно ги отблъскват и така чакат.Интересно ми е какво би станало ,ако се озоват на 30 без никакъв опит...а техните приятелки вече са майки и женени?

# 65
  • Свищов
  • Мнения: 875
Написах го по-горе - на почти 21 бяхме и двамата и имахме година и половина връзка.
И да, влюбих се още в началото, но това е по-различно от любовта сега...Разбрах, че го обичам доста по-късно,а сега разбирам, че предишните ми чувства са били нещо незначително, спрямо това,което изпитвам сега. Но за онези ми разбирания и години - обичала съм си го. Във всеки случай съм правила секс с него, защото го обичам, а тези чувства се породиха доста преди това, но бяхме физически отдалечени за нещо повече от смс-и и писма (такива на хартия, по пощата,а не електронни Grinning).

# 66
  • Мнения: 934
За мен беше същото - влюбих се месеци по-късно...
Представяш ли си да държиш и то не девствен примерно 6 месеца да те чака?(колкото на мен ми отне да изпитам истински чувства)

# 67
  • Мнения: 11 154
Интересно ми е какво би станало ,ако се озоват на 30 без никакъв опит...а техните приятелки вече са майки и женени?
усещам те накъде биеш - но има хора със сексуален опит, някой път и немалък, които пак изживяват и завършват живота си в самота (и те стават все повече).
Отношенията между хората са нещо много по-сложно от "това в онова".

# 68
  • Мнения: 326
Да си девствен на 50 или е някакво много нещастно стечение на обстоятелства, или на дадения човек му има нещо.
Няма как за цял живот да не срещнеш поне една голяма любов и да не се задържите достатъчно време заедно.
А на 50 надали ще дойде влака.Ако дойде, все пак, ще е много трудно на такава възраст жена да се отпусне, тепърва да открива секса.
Затова имаме пубертет, бушуващи хормони-за да изпитаме интерес и желание за секс. Съвсем нормално е за един младеж да му се прави секс.Подтискането и неправенето е странно.
21 г. си е нормална възраст, вече ако е 31 бих се зачудила какво му има на този човек.

# 69
  • Мнения: 11 154
Абе и ти си права... ама като се сетя колко недевствени идиоти и социопати познавам (и от двата пола, че и женени с деца), и ми се разместват малко дефинициите.

# 70
  • Мнения: 2 265
Ние се познавахме - състуденти сме,обаче аз го смятах за надут и истински се зпаознахме в нета Simple Smile
Обаче ти примерно влюбена си го направила на 18 и момчето също е било девствено...Не мога да си представя,че за месец може наистина да се влюбош в някого..

За някой е по-лесно да се отпуснат и да водят разговор в интернет, така де, да разкрият истинската си същност. Но човекът обаче общува и предава повече с езика на тялото от колкото вербално. Ако някой ми е видял просто снимка във фейсбука и е решил да ме заговори и да ме сваля, няма да очаквам много от това.
А иначе не се влюбвам от "пръв поглед", но и не ми отнема месеци. При мен винаги идва без да съм го очаквала и докато се усетя, вече чувствата са се породили. А да чакам повече от месец някакви чувства да се породят е абсурдно Laughing .

# 71
  • Мнения: 934
В днешни дни е нормално да не си девствен на 18 и хората по-нагоре почват да се срамуват и възрастта се покачва.
Преди години е било горе-долу нормално - можело е да се чака.Затова смятам,че в наше време е много по -вероятно да се получат парадокси по този въпрос.Мъжете едва ли ще чакат,като могат да намерят някого другиго който ще е съгласен,жената ще потъне още повече в затвореността си.
То е ясно,че при повечето случаи принцът ще се появи,но вече ще е време за деца, а и работа и всичко.Когато си студент си много по-свободен и можеш да преоткриваш себе си,да откриваш нови неща...

# 72
  • Мнения: 11 154
Мъжете едва ли ще чакат,като могат да намерят някого другиго който ще е съгласен,...
Тия мъже ги изкарахте съвсем неандерталци, бе! Значи най-важното условие за избор е "която пусне"?

Темата ти ме накара да се размисля и установих, че практически всички "девствени над 20-21", които съм познавала и за които съм чувала, са били мъже. А сега де?!

# 73
  • Мнения: 2 265
Само до съгласие ли опира цялата работа ? То на магистралата има достатъчно, които ще се съгласят Laughing .

Съотношението между мъжете и жените в световен мащаб е почти 1:1. Хубаво са казали хората, че за всеки влак си има пътници.

# 74
  • Мнения: 3 827
момичето не е сексуално , иначе щеше да изпитва нужда от секс ,

 с времето кандидатите за дълга обсада  намаляват , щом отсреща им замирише на дърво ...

================================================
един приятел бе спал с една девствена на 33-34 , той - на 20-21 ,
сетила се жената , че принцът няма да дойде ...

Общи условия

Активация на акаунт