Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - 7

  • 51 185
  • 775
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 119
     Здравейте.
     За ембриолепилото съвсем забравих да питам, въпреки, че видях в сайта за него. Аз питах за асистиран хетчинг, защото миналия път ми го правиха. Този път казаха, че няма нужда.
При нас, въпреки малкия процент живи сперматозоиди успяха да "забъркат" 4 ембриончета, които изглеждат добре, за което много се радвам.. В крайна сметка ембиолозите не могат да направят чудеса, работят с "материалите" които имат. Какво ще се получи накрая, не знам от кой зависи вече...
   Въпреки всичко, предпочитам позитивното нищо, отколкото критикарско и негативно нещо...

# 46
  • Мнения: 39 318
Ти що четеш между редовете а?
Да видя някъде да пиша да мислите негативно  newsm78
Просто думата всичко ми извади очите.

# 47
  • Мнения: 119
     А ти що четеш между редовете, а?
Вярно, че коментарът ти ми се стори малко негативен (особено "позитивното нищо"), но думата всичко, която използвах,  не се отнасяше за твоя пост...

# 48
  • Мнения: 3 421
А за моя пост ли се отнася  newsm78

# 49
  • Мнения: 39 318
Мече, а сега шах и мат Mr. Green

Аз на това не му викам негативизъм. по-скоро реализъм. Щото позитивното мислене е за човек, който няма проблеми. За другите трябва добър ембриолог.

# 50
  • София
  • Мнения: 16 691
Мече, а сега шах и мат Mr. Green

Аз на това не му викам негативизъм. по-скоро реализъм. Щото позитивното мислене е за човек, който няма проблеми. За другите трябва добър ембриолог.
и лекар Peace Peace

# 51
  • Мнения: 3 421
Ех, розовите очила са хубаво нещо, ама до време.
Като се почне материала такъв, материала онакъв. Народа го е казал - на крива ракета и космосът и пречи.   Mr. GreenТо такава е и рабортата и при нас  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета, много ли е малък шанса на трансфер само на един ембрион?  Cry Cry Cry

# 53
  • София
  • Мнения: 16 691
Момичета, много ли е малък шанса на трансфер само на един ембрион?  Cry Cry Cry
не е малък шанса, особено ако ембриона е хубав и е на фаза бластоцист Peace

# 54
  • Мнения: 39 318
не. ако е хубав и матката е гостоприемна.

а ванчето ме е изпреварила  Flutter

# 55
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета, много ли е малък шанса на трансфер само на един ембрион?  Cry Cry Cry
не е малък шанса, особено ако ембриона е хубав и е на фаза бластоцист Peace


За съжаление, не е бластоцист, на 3 ден е.  Cry

# 56
  • Мнения: 39 318
е що за съжаление  newsm78
на трети ден трябва де разделен на осем.

# 57
  • София
  • Мнения: 16 691
Момичета, много ли е малък шанса на трансфер само на един ембрион?  Cry Cry Cry
не е малък шанса, особено ако ембриона е хубав и е на фаза бластоцист Peace


За съжаление не е бластоцист, на 3 ден е.  Cry
искай да го отгледат до бластоцист и тогава трансфер. Ако оцелее до 5-ти ден, значи има потенциал. Дръж на това. Успех и стискам палци!

# 58
  • Мнения: 2 153
Има много мами забременели и родили с трансфер на едно ембрионче на 3ти ден. Връщането на повече ембриони не е гаранция за успех. На мен ми връщат по четири и нищо не се хваща...
Стискам ти палци това да е твоето  ембрионче Wink

# 59
  • София
  • Мнения: 7 798
Първи опит ми е и не са ми ясни много неща, но доколкото прочетох на 5 ден ембрионите са бластоцисти и са с по- голям шанс от тези на 3 ден.

В сряда ми е транфера, а днес като ми съобщиха само едно ембрионче и се отчаях, а знам, че не трябва.  Cry

ivankaka, тоест мога да поискам да ми го отгледат до 5 ден и да не ми го връщат в сряда, а ако не оцелее няма трансфер сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт