Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - 7

  • 51 187
  • 775
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 241
Биси ако е удобно да попитам ти защо си на физиотерапия? Извинявай за глупавия въпрос, знам че само при скорошни операции има смисъл...

# 31
  • Мнения: 278
Биси ако е удобно да попитам ти защо си на физиотерапия? Извинявай за глупавия въпрос, знам че само при скорошни операции има смисъл...
Доки препоръча физио. За да се подпомогне работата на яйчниците и кръвопотока в малкия таз. Правя малко фоликули, a физиото щяло да подпомогне работата на яйчниците.

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 13:40 от Биси 13

# 32
  • Мнения: 119
       Здравейте, всички позитивни и не чак толкова позитивни момичета.
 Вчера мина и моя  трансфер. Сега ми предстои дългото и трудно чакане и наистина негативните коментари ми действат много подтискащо. Не искам да убеждавам никой в нищо, всеки има право на мнение, но не мисля че има за какво да се караме. Всеки да си избере клиника, в която да се чувства добре. Аз съм доволна от тази засега и не мисля да я сменям, защото едва ли има кой знае какво толкова различно да ми предложат в другите клиники...

# 33
  • Мнения: 241
       Здравейте, всички позитивни и не чак толкова позитивни момичета.
 Вчера мина и моя  трансфер. Сега ми предстои дългото и трудно чакане и наистина негативните коментари ми действат много подтискащо. Не искам да убеждавам никой в нищо, всеки има право на мнение, но не мисля че има за какво да се караме. Всеки да си избере клиника, в която да се чувства добре. Аз съм доволна от тази засега и не мисля да я сменям, защото едва ли има кой знае какво толкова различно да ми предложат в другите клиники...

Добре дошла. Стискаме палци всичко да е наред  Peace. Само спокойно и си почивай много.

Незнам дали сте видяли новите табла срещу кабинетите - Увеличава се шанса при второ и трето инвитро...то си е доста позитивно Simple Smile

# 34
  • Мнения: 324
Явно са нови тия табла,миналата седмица аз не съм ги видяла,или съм ги проспала  Laughing
Saddy3 ,здравей!Дано чакането ти да мине бързо,но по-важното е да те отведе до най-желания резултат.
Да те питам,като прясна-прясна,слагаха ли ти лепило.Нали пише,че е безплатно при всяка процедура,но дали наистина го слагат на всички,и дали ни уведомяват за това?!?

# 35
  • Мнения: 278
Явно са нови тия табла,миналата седмица аз не съм ги видяла,или съм ги проспала  Laughing
Saddy3 ,здравей!Дано чакането ти да мине бързо,но по-важното е да те отведе до най-желания резултат.
Да те питам,като прясна-прясна,слагаха ли ти лепило.Нали пише,че е безплатно при всяка процедура,но дали наистина го слагат на всички,и дали ни уведомяват за това?!?

Аз питах моя близка, която преди дни прави пореден опит там за лепилото. Питала е нейната докторка и тя е казала, че се слага.

# 36
  • Мнения: 118
 Simple Smile Запис

# 37
  • Мнения: 4 660
Хоооп и аз в новата тема  Grinning

# 38
# 39
  • London
  • Мнения: 73
Успех Сади!   bouquet

# 40
  • Мнения: 4 660
Някои опити в клиниката са неуспешни но има някои пък които са успешни.
Преди няколко дена една моя позната роди момиченче след 1 успешно инвитро при д-р Тимева
 smile3504
Дано следващия път и ние да Успеем  Praynig Praynig Praynig

# 41
  • London
  • Мнения: 73
Това е истина, и аз въпреки че забременях естествено след неуспешно ин витро, което освен това беше извънматочна бременност и ми се наложи премахване на тръбата, си имам добри чувства към Коновалова, знам че извънматочната е риск, който съществува при ин витро и не бих я обвинила и за секунда. А и съм сигурна, че хормоните които ми предписа за пресния и замразения цикъл са помогнали на тялото ми да се събуди. Освен това във ноемврийските форум има едно мамче с успешно ин витро точно при нея. Позитивното мислене е най важното нещо  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 16 691
Запис

# 43
  • Мнения: 39 319
Позитивното мислене е най важното нещо  Peace

Позитивно мислене и кофти ембриони са едно позитивно нищо.
Най-важно е ембриолога да си свърши добре работата.

# 44
  • Мнения: 3 421
Позитивно мислене и кофти ембриони са едно позитивно нищо.
Най-важно е ембриолога да си свърши добре работата.
+1 глас за тоя пост. Само с позитивно мислене и усмивки, не сме за никъде. Просто някой трябва да си свърши добре работата.  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт