Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - 7

  • 51 183
  • 775
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 324
Цоп в новата темичка!
Хайде да вземем да я направим много късметлийска ,а?!? Praynig

# 16
  • Мнения: 155
записче за да ви следя
И момичета не се карайте всеки ще успее дали в тази клиника или друга, тук или извън България.
Рано или късно ще стане. Положително мислене и вяра в успеха.
Стискам палци на всички ви, аз успях и вие ще ме последвате

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Мури, благодаря за темата!  Hug   bouquet

Като една от успелите в тази клиника, поръсвам обилно с прашец

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

и пожелавам на всички скорошно сбъдване на мечтите!

# 18
  • Мнения: 206
  Айде и аз тук Animal Snail  newsm79

# 19
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Му-ру - Благодаря за новата тема  Hug
Зимна роза - благодаря за обилното наръсване
 newsm79 newsm79 newsm79
Дано в новата тема се сбъднат много мечти  Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 2 628
Момичета, реших да влезна в темата и ми направи много неприятно впечатление как се напада всяко момиче, което е дръзнало да каже нещо против клиниката. Всеки случай е различен, нормално е да има доволни и недоволни. Аз също напуснах разочарована Щерев и за двете години там  така и  не успях да усетя, че случая ми се взима на сериозно. Може би не с всички е така, но тези теми са за това- да си помагаме и насочваме кое е най-добро за нас. Това, което най-много ме подразни бяха думите на доц. Щерев- отидете и в друга клиника, пообиколете и пак ще се върнете при нас. Все едно е някакъв бизнес и продава нещо. Вместо да ни пожелае успех!
Пожелавам на всички да гушнат скоро своите бебета.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 798
И аз минавам под прашеца, другата седмица ще ми е особено нужен.  newsm79 newsm79 newsm79

# 22
  • Мнения: 13
Успех в нашата клиника на всички  Simple Smile Какво се включва като разходи по донорските програми? Имате ли представа дали мога от позната да взема яйцеклетки

# 23
  • София
  • Мнения: 3 669
Успех в нашата клиника на всички  Simple Smile Какво се включва като разходи по донорските програми? Имате ли представа дали мога от позната да взема яйцеклетки

Можеш да заведеш човек, който ще даде яйцеклетки, но ти ще получиш от друг човек. Това ще ти е предимството да не чакаш дълго време. Тук във форума има такава тема, потърси и момичетата ще ти дадат повече инфо.

# 24
  • Мнения: 296
Запис и от мен в новата темичка  Hug Hug Hug newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 да посъбера малко прашец, че на есен ще ми е много нужен .
 Успех на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 2 367
Запис  и от мен. Който се нуждае от прашец, поръсвам и аз обилно  babydust7 babydust7 babydust7

# 26
  • Мнения: 314
Здравейте, момичета Wink
Да се мушна в прашеца и аз и да се запиша в новата тема
Поздрави и късмет на всички ни Wink

# 27
  • Мнения: 278
И аз тук! Готвим се за септемврийски старт. Минах първата серия физио, предстой втора този месец и ко култивирането и началото на септември започваме по същество. Успех на всички!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Биси - сподели какви са ти впечатленията от физиотерапията.

# 29
  • Мнения: 278
Ами то видимо нищо не мога да споделя. Ще стане ясно по време на опита. Правиха ми магнити, някакви токове на 4 полета, лазер и ултразвук. Процедурите продължават около един час на ден, за 10 поредни дни.Терапевтите са много любезни, обстановката е приятна и отпускаща. Доволна съм, но за резултат- през септември.
Иска ми се преди този  ни опит да сме направили максимално всичко, което би помогнало за крайния желан резултат.

Общи условия

Активация на акаунт