Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - 7

  • 51 186
  • 775
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 1 185
Кате, аз питах за пакета, когато започвахме нашия опит и ми отговориха, че пакета е актуален при второ и всяко следващо Ин Витро или ИКСИ в клиниката и се ползва с програмата Кредо Престиж!

# 766
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Вярно ли  Party Ех, дано си права Simple Smile Аз имам карта и я ползвах за един пакет за педиатрите за малката. Ей, това ще е супер, ако е още активен Simple Smile

Последна редакция: пн, 23 дек 2013, 00:44 от kateto_85

# 767
  • Мнения: 593
да ви обадя  - лабораторията ще работи 24-26.12. до 13ч  Hug

# 768
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Момичета, Весела Коледа!

Не знам дали на Коледа стават чудеса, но щастието идва при тези, които не спират да се борят за него. Затова бъдете силни и не спирайте да се борите. Желая ви здраве и много поводи за усмивки!

 Hug Hug Hug

# 769
  • Мнения: 121
Весела Коледа и на теб, Зимна роза и на всички останали!
Пожелавам ви през новата година да не се налага да пишете в този подфорум. Hug
И за мен същото.

# 770
  • Мнения: 744
Честита Коледа на всички! Желая ви много здраве, сила и сбъднати мечти  Hug

# 771
  • Мнения: 593
  bouquet Hug заповядайте в новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=756759.new#new

# 772
  • Мнения: 13
При мен нещата са ясни вече. Разделих се с ММ, мисля да осиновя дете. Незнам дали мога сама. Момичена дерзайте докато сте по-млади, не чакайте  Peace
Росика, защо се отказваш? Че защо ти е мъж! Нали има донори и на яйцеклетки, и на сперматозоиди. Млади, стари, то като не става, кой те пита. Аз имам близка това лято роди на 44г., от четвъртото инвитро. За осиновяване можеш и сама, но няма да стане по-лесно и по-бързо - чакане, нерви, подкупи, пак ще минат години  ooooh! Успеш ти желая от сърце  Hug

 Simple Smile Как сте момичета. Малко проблеми имах и не см влизала скоро. Ще осиновя, иначе пак детето няма да е мое, вече не виждам зашо да пръскам пари по нещо. Ще ги вложа в детето по - добре  Heart Eyes желая ви успех

# 773
  • Мнения: 1
Аз искам да разкажа с какво се сблъскахме при контактите ни с Д-р Мария Юнакова от Болницата на Д-р Щерев - нека всеки сам да си направи преценка за тази лекарка ... През 2013г. направихме две инсеминации при нея - втората стимулирана. Това което ме смути още в началото на прегледите и изследванията които ми назначи, е че не ми назначи изследвания за да се определи нивото на яйчниковия резерв и също дали имам овулация - разбира се това го разбрахме по - късно. Втората инсеминация лекарката я направи без да са се пукнали фоликулите !? ... и освен това беше без ръкавици - нещо което много ме притесни. Попитах я през колко време може да се прави стимулирана инсеминация - отговорът беше, че може всеки месец, нямало проблеми ... А какво се случва с яйчниците ти през това време ...? След двете неуспешни инсеминации, решихме да опитаме инвитро - на въпроса през колко време може да се прави тази процедура ни отговори също, че се правело всеки месец, даже това давало по- добри резултати ...!? Когато ѝ се обадих да се уговорим както се бяхме разбрали за процедурата се оказа, че тя има неотложен служебен ангажимент и щяла да ни прехвърли на някой друг колега - мисля, че когато си се доверил на определен лекар е нормално да искаш той да ти направи съответната процедура ... в случая нямаше дори извинение. Пропуснах да кажа, че при инсеминациите и двата пъти ни се налагаше да тръгваме в ранни зори /умишлено няма да напиша от кой град съм/ за да пристигнем на време при нея, защото ни казваше в последния момент кога трябва да сме там...


Оставям всеки да си прецени ... Успех на всички!

# 774
  • Мнения: 1 622
maimuna_gorila,

регистрирана днес, публикувала един-единствен пост в неактуална тема, при това не особено грамотно критикуваща лекар, който е помогнал на много хора да сбъднат мечтата си за дете...
Мислиш ли, че постът ти е адекватен?

# 775
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
maimuna_gorila, само като прочетох коментара и разбрах, че много не си наясно как се провеждат такъв тип процедури....Но не мисля да се впускам в обяснения...

Общи условия

Активация на акаунт