Пациентки на клиника "Щерев" София и МЦРЗ "Д-р Щерев" Русе - 7

  • 51 217
  • 775
  •   2
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 16 691
Галито, най-важна е ФМ и какво се вижда на нея. Така, че бъди спокойна, щом всичко е наред!
Иначе, БХС изчислява вероятности, но най-вероятно е направено като за 1 бебе, понеже за близнаци все още не са определени референтните стойности. Най-много да си дала малко излишни пари. Важното е на ФМ всичко да е наред.

# 466
  • Мнения: 593
все пак момичето вече го е направило теста. пожелавам й спокойна бременност  Hug

# 467
  • София
  • Мнения: 16 691
все пак момичето вече го е направило теста.
това пречи ли да дискутираме, заради други, които се вълнуват от темата newsm78

# 468
  • Мнения: 593
все пак момичето вече го е направило теста.
това пречи ли да дискутираме, заради други, които се вълнуват от темата newsm78

не разбира се  Simple Smile, просто не искам да я хвърляме в излишни емоции. каквото и да й кажем сега важното е, че на фм всичко е ок, а дали се прави (и защо е направила) бхс с близнаци е решение на лекаря.

# 469
  • Мнения: 206
Благодаря ви, момичета! Дано да се включи някоя мама с близнаци да сподели опит, най-добре от друга клиника, защото явно в "Щерев" това е практиката. Може и да е бил излишен БХС, но от друга страна ако бебетата имат Даун например кога ще го разбера, на ФМ ще е доста късно или превантивно да ходя на амниоцентеза. Според мен на 3D е добре да се видят, но кръвното изследване е наистина безсмислено. Нищо, важното е, че е добър резултатът ми, да не го мисля. Иначе пари не жаля, не че ги имам в излишък, но ги давам с удоволствие още като започнахме през 2011г.  

# 470
  • София
  • Мнения: 16 691
Галито, за синдром на Даун се вижда най-добре на ФМ. Ако имат съмнение, тогава се прави хорионбиопсия или амнио. БХС изчислява вероятности и риск, според възрастта, това дали си ин-витро и още 2 показателя на кръвта.
Не го мисли, щом ти е добър резултата.
Мнението, което споделям е от клиника Надежда, там така обясняват.

# 471
  • Мнения: 206
Галито, за синдром на Даун се вижда най-добре на ФМ. Ако имат съмнение, тогава се прави хорионбиопсия или амнио. БХС изчислява вероятности и риск, според възрастта, това дали си ин-витро и още 2 показателя на кръвта.
Не го мисли, щом ти е добър резултата.
Мнението, което споделям е от клиника Надежда, там така обясняват.
Hug

# 472
  • Мнения: 13
При мен нещата са ясни вече. Разделих се с ММ, мисля да осиновя дете. Незнам дали мога сама. Момичена дерзайте докато сте по-млади, не чакайте  Peace

# 473
  • Мнения: 206
При мен нещата са ясни вече. Разделих се с ММ, мисля да осиновя дете. Незнам дали мога сама. Момичена дерзайте докато сте по-млади, не чакайте  Peace
Росика, защо се отказваш? Че защо ти е мъж! Нали има донори и на яйцеклетки, и на сперматозоиди. Млади, стари, то като не става, кой те пита. Аз имам близка това лято роди на 44г., от четвъртото инвитро. За осиновяване можеш и сама, но няма да стане по-лесно и по-бързо - чакане, нерви, подкупи, пак ще минат години  ooooh! Успеш ти желая от сърце  Hug

# 474
  • Мнения: 593
Galito81 как си
имам въпросче към всички бременни, които се следят в клиниката, но не са заплатили пакет. пишете на лични, благодаря

# 475
  • Мнения: 593
Galito81 как си
имам въпросче към всички бременни, които се следят в клиниката, но не са заплатили пакет. пишете на лични, благодаря

 Laughing благодаря за търпението на съфорумката, която ми отговори и отвори очите за отговора  Mr. Green

# 476
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Galito81 как си
имам въпросче към всички бременни, които се следят в клиниката, но не са заплатили пакет. пишете на лични, благодаря

 Laughing благодаря за търпението на съфорумката, която ми отговори и отвори очите за отговора  Mr. Green

Моля, моля..пак заповядай  Laughing

# 477
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте,следя постовете от известно време и малко този негативизъм ми идва в повече.Много ясно,че след като в една клиника са опитали всичко като се преместиш в друга ще успееш.Сигурна съм,че за всяка клиника има негативи,но  тези които следят темата за Щерев нямат нужда други пациенти да влизат и да я пълнят с негативни мнения,убедена съм,че в голям форум като бг мама има достатъчно място за това.
Аз имам приятелки които са в различни клиники,някои се преместиха други не,имам и приятелка която като мен до последно вярвам на Савова и успя макар и от третия път и аз ще вярва,защото както писаха много момичета най-важно е да вярваш на лекаря си без значение в коя клиника се лекуваш.
Така че моля да няма негативни мнения от хора които са взели решение за себе си,да не са пациенти на клиниката,аз влизам в темата за хубави мнения и отзиви.
Аз също имам лошо мнение за една лекарка в болницата,но си мълча,всеки трябва сам да си вземе решение,както се казва за едни майка за други мащеха...това е

С най-добри чувства към всички и моля да не считате коментара ми като заядлив,смятам,че преживяваме достатъчно за да се заяждаме една с друга...  bouquet  bouquet  bouquet

# 478
  • Мнения: 206
Galito81 как си
имам въпросче към всички бременни, които се следят в клиниката, но не са заплатили пакет. пишете на лични, благодаря
Благодаря, торбеста мечка! Днес май съм по-добре, поне засега ... Тези дни ми беше много зле, че не съм и влизала по форумите.
Аз не съм си взимала пакет за бременността, поне в моя случай не излиза по-изгодно, тъй като се налага доста често да ходя на прегледи. И така прецених.

# 479
  • София
  • Мнения: 167
Момичета да ви питам,правено ли е на някоя от вас цветна снимка в клиниката и при какви обстоятелства.....
Мои приятелки ми препоръчват да си направя,но аз така на своя глава ме е страх... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт