Отговори
# 240
  • Мнения: 788
Русе-Алфа банк-няма детски.

# 241
  • Мнения: 199
Благоевград са пуснати детските и чл.8, но не са активни.След 11 ще могат да се теглят. Увеличение за чл.8 няма

# 242
  • Мнения: 5 105
Момичета за бележка за детски  , че детето е записано в училище -1,2,3 клас и за децата с телк ли се отнася?

# 243
  • Мнения: 155
не,децата с телк не се изискват такива бележки,просто следиш срока за подаване на молбата

# 244
  • Враца
  • Мнения: 461
Враца Райфайзенбанк-има детски.

# 245
  • Мнения: 23
Варна дск има детски

# 246
  • Мнения: 155
Варна-експресбанк- преведени

# 247
  • Мнения: 305
Шумен ДСК -има детски!

# 248
  • у нас
  • Мнения: 8 079
Бургас - има детски  Grinning

# 249
  • Мнения: X
Да и в Пловдив ЦКБ има

# 250
  • Мнения: 0
защо няма увеличение на чл.8д като ето какъв е отговорът в министерството http://www.mlsp.government.bg/bg/faq/faq.asp?qid=56944

# 251
  • Мнения: 2 414
Сега е септември, т.е. взимаме парите , полагащи се за месец август/трябва да има увеличение, или аз нещо не разбрах.../

# 252
  • Хасково
  • Мнения: 18
В Хасково на ПИБ изтеглени детски в 12.30 часа

# 253
  • До морето :)
  • Мнения: 387
Аз тука да попитам, мъжът ми го съкратиха от работа на 1 юни. Той е регистриран като земеделски производител. Сега от къде трябва да взема бележка за неговите доходи след съкращението? Идеи?

# 254
  • Мнения: 515
Моля ,ако има някой в банка ДСК Русе и има превод на детски да напише.Чакам ги за 1 път и не знам дали ще имам

Общи условия

Активация на акаунт