тежки цици

  • 26 668
  • 344
  •   1
Отговори
# 300
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
Да ви имам и проблема "тежки цици" Wink

 Peace

сигурна ли си, че го искаш?


някой пита назад как се мерят кубиците на гърдите.
...

 Thinking за кубиците май никой не е питал.  Thinking
 
въпросът беше колко тежат, а не колко вода изместват.  Hug

предложението на Вълчо е интересно  Mr. Green

Скрит текст:
радвам се на добро обслужване и се налага да го отклоня. но благодаря все пак
  Hug

# 301
  • Мнения: 481
И аз мисля,че точно няма как да се изтеглят,нещо приблизително-ДА. А и както са писали преди мен,щом хирурзите ги смятат в кубици,така е по-правилния начин Peace

 ...Как си мериш ти гърдите в кубици?

# 302
  • Пловдив
  • Мнения: 2 499
Да ви имам и проблема "тежки цици" Wink

 Peace

сигурна ли си, че го искаш?


някой пита назад как се мерят кубиците на гърдите.
...

 Thinking за кубиците май никой не е питал.  Thinking
 
въпросът беше колко тежат, а не колко вода изместват.  Hug

предложението на Вълчо е интересно  Mr. Green

Скрит текст:
радвам се на добро обслужване и се налага да го отклоня. но благодаря все пак
  Hug


Да, предпочитам го пред така, както са ми в момента.

# 303
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Някога задавали ли сте си въпроса, защо при означението на размерите на сутиените се ползват буквите A, B, C, D, DD, E, F, G и H?
Време е да разкрием тайната:

А – Аlmost boobs (почти цици);
B – Barely there (почти ги няма);
С – Can’t complain (грях е да се жалваш);
D – Damn!! (ох, на батя!);
DD – Double Damn!! (два пъти “ох, на батя!”);
Е – Enormous (огромни);
F – Fake (фалшиви);
G – Get reduction (намалявай веднага); и накрая
Н – Help me! I’ve fallen and can’t get up (Помощ! Паднахме и не можем да се изправим!)

# 304
  • Мнения: 2 457
 Laughing Cool
Аз съм damn it!  Wink

Последна редакция: нд, 25 авг 2013, 22:39 от $hantal off

# 305
  • Мнения: 3 242
Шанталке и аз така изглеждам... Ама като надяна сутиена на задните си части Simple Smile

# 306
  • Мнения: 2 811
Тежки гърди Laughing Аз съм от другият отбор -- на сърдитите средни/малки гърди. 75C или 80Б.
Аз съм го правила това с чорапите като по млада и скромна. Grinning Един път съвсем бях забравила, че съм с чорапи в сутиена и се стигна до това да ми го разкопчават и аз се сетих само като видях как чорапите изпаднаха. аз бях ужасена. Лавърът не припадна и не избяга, а разгорещено каза "страхотни гърди". Не стана ясно чорапите ли имаше предвид, мен ли...

П.С. искам и аз големи гърди поне за няколко месеца...да видя какво е.  Flutter

# 307
  • Мнения: 2 457
Eee, вече тук излъга Laughing
Кой си слага чорапи, моля те, при наличие на толкова модели и големини подплънки, пригодени точно за тази цел. Има сутиени с вградени такива...въобще разходи се по магазините и си избери. Peace

# 308
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Като е била "по- млада и скромна" може да е нямало толкова разновидности! Аз поне като бях млада- нямаше. Не съм слагала чорапи, де, въпреки че малките цици някак все са ми били като комплекс  Thinking

# 309
  • Мнения: 19 334

Ти сега хвалиш ли се  Laughing Тогава да беше показала нянки без сутиен. Че със сутиен този вид може да имат гърди от B до D чашка. Рядко кичозна разцветка обаче - гнойно зелено с леопардов принт. А запотеното деколте веднага предизвиква асоциации за софийски градски транспорт и съответните миризми.

# 310
  • Мнения: 2 457
 Laughing
Уникален речник и асоциации, чудех се кога ще се появиш Laughing

# 311
  • Мнения: 2 811
ми преди около 3 -4 години става действието. Сега нищо не слагам, защото са ми по-големи гърдите с около чашка, което напълно ме устройва, а и ме дразни да имам нещо в сутиена - убива, запарва.

# 312
  • Мнения: 2 457
Гнойно зелено...какъв подбор на думи..  Whistling
Всъщност сутиена, ето го, на друга жена надявам се да не ви изглежда толкова непоносим Wink Tired
http://www.zajenata.bg/gallery/2/big_d797a9631c0dd17a53f06ed8cb369f88.jpg

# 313
  • Мнения: 19 334
Е, не можах да се въздържа - днес съм свободна. Пък и десенът на сутиена е просто "жива да не бях"  Laughing

Хм, цветът със сигурност не е излязъл добре на твоята снимка. Много нискокачествена камера на телефона явно имаш. Не ми се вярва да е снимано с фотоапарат. Леопардовите принтове са си кичозни при всички случаи. Пак го погледнах - сутиенът не е същият със сигурност Simple Smile На твоя има долна леопардова лента и изглежда евтин.

Последна редакция: нд, 25 авг 2013, 14:44 от кукумицинка

# 314
  • Мнения: 2 457
 Joy
Лек ден ти желая и...живей спокойно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт