тежки цици

  • 26 672
  • 344
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 19 334
Мерсиии, подобно Simple Smile Пожелавам ти малко повече вкус, защото само това ти липсва, за да радваш окото Simple Smile

# 316
  • Мнения: 2 457
Всъщност, куку, няма нищо страшно в леопардовите принтове.  Simple Smile
Много жени се "страхуват" от тях и умишлено ги избягват. Но съчетани умело и с вкус,  са лека пикантна нотка. Wink
 ето това примерно е хубаво
http://goodberry.eu/images/novini2/victoria-s-%20secret-%20damsk … lio%20-2012-2.jpg
също това
http://goodberry.eu/images/novini2/victoria-s-%20secret-%20damsk … lio%20-2012-1.jpg
Лятото е логично електриковите цветове да са актуални, с прин, без принт.  Simple Smile
В интерес на истината, въпросния сутиен е съвсем наскоро закупен от Франкфурт, в комплект с бикини е... Simple Smile ,

# 317
  • Мнения: 2
Айде признавайте си

# 318
  • Мнения: 1 785
И като е закупен от Франкфурт,че и с бикини,по-специален ли е newsm78

# 319
  • Мнения: 2 457
Не, разбира се Laughing Просто пояснявам, не се заяждайте.
Ето това също е хубаво и актуално.

и това

# 320
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Ами нищо от показаното не ме заинтригува, камо ли да го определя като хубаво... Особено последните две неща са откровено кичозни за мен.

# 321
  • Мнения: 1 785
И за мен Peace

# 322
  • Мнения: 4 586
 Що мацки са се изпозаснимали сами в кенефите на дискотеки, потни. На 25 W крушка. Але, бегай. Шок и ужас.

# 323
  • София
  • Мнения: 6 478
М, реших, че аз не съм в крак с модата щото не понасям разните леопарди и точки. Напомня ми на зората на чалгата когато някаква кака с леопардово рокле виеше за някаква хищна хиена.  doh doh Wink

# 324
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Шанталче, убийствено деколте!

Наистина е много вулгарна леопардовата щампа. Ужас

Само за "професионалистки".

# 325
  • Мнения: 2 457
М, реших, че аз не съм в крак с модата щото не понасям разните леопарди и точки. Напомня ми на зората на чалгата когато някаква кака с леопардово рокле виеше за някаква хищна хиена.  doh doh Wink
Сега... Simple Smileтова че вие сте на възраст, която помните зора на демокрация, с присъщите и недоразумения в облекло и всичко и поради което завинаги ще имате такива асоциации спрямо определени неща, не значи че е меродавно.
Вижте примерите на Богиня. Нима тези жени би трябвало да не насят подобни дрехи  за да не ви напомнят на чалга певици ? Tired

# 326
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
искате ли да се върнем към тежките ц..ц..?

на снимката на богинята дали са В или недорасли С?  Laughing на такова тънко ластиче май няма как да се задържи нещо по-тежко  Blush

# 327
  • Мнения: 19 334
Оф, тия жени (последните) са се ограничили до кремаво-кафяво-черната гама. И пак не ми допадат. А в твоя случай ми се струва доста долнопробно и евтино съчетанието, лично мнение. Колкото и снимки други да постнеш, няма да ми се промени. Не се вълнувам от модните тенденции чак толкова, че да се насиля да го харесам.

# 328
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Щом на теб не ти харесва, това не ти дава право да наричаш избора на друг - долнопробен. Особено, когато си далеч от модните тенденции.

# 329
  • Мнения: 442
И на мен ми харесва деколтето...
По принцип не харесвам животински принтове, но е факт, че могат да бъдат стилни и естетически издържани.

Общи условия

Активация на акаунт