тежки цици

  • 26 652
  • 344
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 200
И на мен не ми тежи. Щом природата ми ги е дала, нося си ги.

# 286
  • Мнения: 4 586
Минзи, опитай с противотежест. Примерно ако са десет кила да увиеш една гиричка десет кила със парцали и да си я носиш в раничка на гърба.
Мога да ти вкарам и оферта на тънка лайсна, да ги нося почасово в удобно за теб време и занимания.

# 287
  • Мнения: 5 622

Не съвсем. Мен ме дава по американската да съм 36D, а аз както унагледих, нося 34D. В Европейска ме дава дори да съм чашка Е, което съвсем ме стъписа и не съм съгласна  Stop

# 288
  • София
  • Мнения: 2 817
Според калкулатора и моето мерене съм 75D, във Bra clinic ме изкараха 70GG.
На кое да вярвам?  Laughing

# 289
  • София
  • Мнения: 618
В магазина като пробваш, толкова много модели и форми има.

# 290
  • Мнения: 17 416
Много хубаво не е на хубаво, хората са го казали. За да не излезе злобно (75 А - нямаше как да не се включа) , най-приятелски препоръчвам мерки за профилактика на усложненията.

# 291
  • Мнения: 2
М, аз мислех, че говорим за истински големи мощности - по таблиците по-горе аз отивам към букви G и J Wink Wink Wink
Crazy Blush
Някой няма ли да се хване да опише всяка ССФ със съответния и номер Simple Smile

# 292
  • Мнения: 170
М, аз мислех, че говорим за истински големи мощности - по таблиците по-горе аз отивам към букви G и J Wink Wink Wink
Crazy Blush
Някой няма ли да се хване да опише всяка ССФ със съответния и номер Simple Smile
Имаш зор, или....

# 293
  • Мнения: 2
М, аз мислех, че говорим за истински големи мощности - по таблиците по-горе аз отивам към букви G и J Wink Wink Wink
Crazy Blush
Някой няма ли да се хване да опише всяка ССФ със съответния и номер Simple Smile
Имаш зор, или....
.... ми е забавно.
Тебе няма да те слагаме споко  Stop

# 294
  • Мнения: 170

И да сложиш, все тая....мериш, теглиш....очи такива, ръце онакива...

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Да ви имам и проблема "тежки цици" Wink

 Peace

# 296
  • Мнения: 2
Офф
Скрит текст:
Бюфета баннаха ли я?

# 297
  • Мнения: 2 457
За кое... че има тежки цици? newsm78

# 298
  • Мнения: 481
някой пита назад как се мерят кубиците на гърдите.
Ако някой е отговорил вече, да ме прощава, не съм видяла:

Взема се разграфен съд и се пълни с вода до горе. Потапя се гърдата и се вижда колко вода е изтласкала. По този начин се мери и дали са еднакви двете гърди ( в повечето случаи не са)

За мен друго спасение освен операция няма. По-добре съвсем без бюст, отколкото с натежало и увиснало виме

# 299
  • Мнения: 121
Офф
Скрит текст:
Бюфета баннаха ли я?

Май да. Cry

Общи условия

Активация на акаунт