Дългото чакане след трансфер 22

  • 50 953
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 107
Дават, че е нормално да се удвоява на 48-72 часа.
В това ми е надеждата...

След като и казах за първия си резултат, лекарката ми каза да пусна кръвен понеделник, но аз рещих днес да си направя, да проверя какво се случва и останах неприятно изненадана.
Понеделник пак ще си направя.

BettyBoop, да нормално е да приемаш доста лекарства.

# 61
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
BettyBoop ,добре дошла в клуба Mr. Green Всички пием и бием в промишлени количества Mr. Green

Абсолютно вярно  Hug
armira ти ме разсмя  Joy Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 241
Здравейте, момичета   bouquet И аз се записвам в темата. Желая успех на всички.
Имам едно питане. И на вас ли са ви изписали толкова много лекарства? Като ходеща аптечка съм- естрофем, утрогестан, фолиева, медрол, но-шпа, инжекции Фраксипарин. Отделно пия и Л-тироксин. Медрола доста ме притеснява и за жалост не мога да се свържа с д-р Начев, за да го питам как се съчетава с л-тироксина.


И аз съм така - няма страшно, пием и бием и сме си екстра Simple Smile

Аз също пия L-тироксин, но е хубаво да се свържеш с Начев, защото има значение дозата - моята ми я увеличи доста. Странно, на мен винаги ми вдига телефон - бъди упорита. Хубавото, е че човека си консултира по телефона, не да иска да ходиш на място и да му даваш пари. Евала за това. На мен ми каза, ако имам нови лекарства да му се обаждам и да му казвам. Аз сега не пия медрол - "само" естрофем, утрогестан, дуфастон, преднизолон, неофолик, неоксид ииии боц боц до края с фраксито

# 63
  • София
  • Мнения: 1 079
smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518
Благодаря за подкрепата момичета, ноооооооооо резултата направо ме съсипа, развалих си и празника като за капак. Всички ми казваха "Не си прави теста на рожденния ден, изчакай", но аз нали съм си аз "НЕ" и сега рев, рев и пак рев.
Резултат е по-малко от 2 на 10 ден, след трансер на 3 ти. Личния ми гиниколок /а не този от Надежда/ ме успокои, че съм избързала  да го направя отново в четвъртък, но знам ли. Загубих надежда, а бях толкоа сигурана, че ще се случи. Вече сякаш невярвам. Май ще разчитам на 2-та замръзени, дано тогава стане, че иначе чак след 1 год фонда /да пази господ толкова дълго да не се проточат нещата/.
Дано просто да съм избързала и вс в четв да е наред.
Съжалявам - това май е първата лоша новина в новата тема.
mima_gr_  успех вярвам, че при теб всичко ще е ОК, още повече, че имаш + пиклив тест.


Много съжалявам,мила,успокой се,стисни зъби и продължи напред-няма друг начин Hug Hug Hug
Здравейте, момичета   bouquet И аз се записвам в темата. Желая успех на всички.
Имам едно питане. И на вас ли са ви изписали толкова много лекарства? Като ходеща аптечка съм- естрофем, утрогестан, фолиева, медрол, но-шпа, инжекции Фраксипарин. Отделно пия и Л-тироксин. Медрола доста ме притеснява и за жалост не мога да се свържа с д-р Начев, за да го питам как се съчетава с л-тироксина.


Дано това малко нещо в теб те направи най-щастливата мама на света  bouquet И аз ги пия и бия същите неща+още толкова за разкош,споко човече Hug

# 64
  • Мнения: 127
Момичета вас наболява ли ви корема от време-на време?

# 65
  • Мнения: 255
Здравейте момичета!
Моят опит завърши до тук.Плода е спрял да се развива и в понеделник ще ми правят абразио  Cry
Някоя от вас,ако е преминала през това,нека сподели каква е манипулацията.
На всички вас пожелавам много успех и много положителни тестчета.....

# 66
  • Мнения: 241
Миме, не се отчайвай. Смело напред.  Hug
Това на коя седмица?

# 67
  • Мнения: 255
8-ма седмица съм.То някакси не вървеше още от началото.....

# 68
  • Мнения: 241
Много съжалявам... другия път всичко ще е наред  Hug

# 69
  • Мнения: 255
Надявам се да бъде наред.Имаме замразени ембриони и ще пробваме с тях.

# 70
  • Мнения: 127
Много съжалявам,Мария HugКога разбраха,че нещо не е наред с ембриончето?Извинявай,че те питам...

# 71
  • Мнения: 241
Много съжалявам,Мария HugКога разбраха,че нещо не е наред с ембриончето?Извинявай,че те питам...

И аз се присъединявам... всички сме супер притеснени за нашата 'изкуствена бременност' и постоянно търсим сигнали дали всичко е наред. Макар, че ако нещо е писано да стане, ще стане въпреки всичко. Успех на всички  Peace

# 72
  • Мнения: 255
Спокойно момичета,не се притеснявайте.При нас нещата не вървяха още от самото начало.На първия преглед докторката каза,че сакчето е сплескано и това не е нормално,но ще му даде 1 седмица да видим дали ще тръгне.След една седмица отидох пак на преглед и за наше учудване чухме сърдечна дейност,но лекарката все пак каза,че сакчето е сплескано и пак иска да го види след една седмица.Днес отидохме и вече ембриончето нямаше сърдечна дейност и каза,че било набръчкано...Налага се абразио...

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Мария,много съжалявам Tired Пожелавам от сърце следващият път всичко да бъде наред и да се радваш на положителен резултат и здраво бебче на края Hug

# 74
  • Мнения: 276
maria8621, успех следващия път!
Мен днес ме хвана притеснението, че от вчера нямам болки в яйчниците, едно такова спокойно ми е там?! И не ми харесва. Знам, че съм луда и трябва да гледам положително, но не ми се отдава.

Общи условия

Активация на акаунт