Дългото чакане след трансфер 22

  • 50 929
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 568
Аз вече дръннах половин кенче, па ако ще да се прочуе  Mr. Green Гледам, че при теб е дало много добър резултат, ще ти ползвам рецептата  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 384
Избягвайте безкофеиновото кафе, защото са използвани много химикали,за да извлекът кофеина. Също така избягвайте подсладителите. Ако ви се яде сладко хапнете мед,но не прекалявайте,че е от билки.
Чай може само шипка и липа (липата да е брана далеч от улици,че задържа оловото)

# 722
  • София
  • Мнения: 23 210
аз пък си мисля че всичко е разрешено, ама с мярка.
и кафе пих и шоколад ядох, и бира и вино и сладко и какво ли не и излезе човек накрая.

# 723
  • Мнения: 467
Нищо не съм променила от навиците си: сутрин си пия кафе, вечер по почти цяла бира. Малко ли му е другият стрес на организма, че и допълнително да го стресирам  Mr. Green

# 724
  • София
  • Мнения: 2 661
Аз пък след трансфера спрях всякакъв алкохол, а преди това си пийвах доста бира. Кафе пия от време на време и въпреки че го обичам много го намалих драстично. Просто тялото ми не иска. Определено не ми е стрес, след като знам, че е за добро.

Последна редакция: пн, 16 сеп 2013, 11:03 от BettyBoop

# 725
  • Мнения: 4 660
Нищо не съм променила от навиците си: сутрин си пия кафе, вечер по почти цяла бира. Малко ли му е другият стрес на организма, че и допълнително да го стресирам  Mr. Green
И аз си пийвам кафенцето сутрин Coffee

# 726
  • Мнения: 206
И аз не съм спирала да си пийвам кафенце сутрин food010 Пък и ми е толкова ниско кръвното 60/90, че не става ... Не виждам как и с какво, едно кафе на ден ще попечи примерно на имплантацията.

# 727
  • Мнения: 11 568
На мен докторът ми каза така и го слушам  Peace

# 728
  • Мнения: 2 263
За кафето, т.е. кофеинът в него, четох, че вреди на плода след определени милилитри, което беше около 3 кафета. Докторите се застраховат и според мен утежнява работата на черния дроб, имайки в предвид, че пием по чанта лекарства. На мен при първата стимулация ми се гадеше от него, затова по принуда го спрях.

# 729
  • Мнения: 25
Здравейте,момичета!Може ли някоя от вас да ми разчете резултата от ЧХГ-то.Днес ми е 14ден от трансфера.А стойностите са         
total Бета ЧХГ   1.160 mU/ml    до 1,0 за жени;до 2,0 за мъже:до 7,0 за жени в менопауза.Трансфера ми е само на едно ембрионче.БЛАГОДАРЯ ВИ...

# 730
  • Мнения: 198
Аз вече дръннах половин кенче, па ако ще да се прочуе  Mr. Green Гледам, че при теб е дало много добър резултат, ще ти ползвам рецептата  Mr. Green

Моме мисля, че не е проблем и аз си дрънках по чашка /че и две понякога/ бирчка. Моя позната /акушерка/ ми каза, че не е проблем бирата и по чашка вино може, но в никакъв случай концентриран алкохол. За кафето пиех и то рядко безкофеиново, но като цяло не ми се пиеше кафе.

# 731
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Толкова много ми се пиеше биричка и бяло винце  ooooh! Само няколко глътки си позовлих, а 2-3 чаши - накрая, като разбрах, че сърчице не се чува  Tired Да си бях пила  Embarassed

# 732
  • София
  • Мнения: 2 130
Аз вече дръннах половин кенче, па ако ще да се прочуе  Mr. Green Гледам, че при теб е дало много добър резултат, ще ти ползвам рецептата  Mr. Green

Моме мисля, че не е проблем и аз си дрънках по чашка /че и две понякога/ бирчка. Моя позната /акушерка/ ми каза, че не е проблем бирата и по чашка вино може, но в никакъв случай концентриран алкохол. За кафето пиех и то рядко безкофеиново, но като цяло не ми се пиеше кафе.

за бирата знам от една позната , която беше бременна и много й се пиеше бира и лекаря й беше казал че бира може да си пие, тя не била проблем, даже била добре за бременността.
Вчера пък прочетох колко била полезна, особено безалкохолната за кърменето.

# 733
  • Мнения: 399
Здравейте,момичета!Може ли някоя от вас да ми разчете резултата от ЧХГ-то.Днес ми е 14ден от трансфера.А стойностите са        
total Бета ЧХГ   1.160 mU/ml    до 1,0 за жени;до 2,0 за мъже:до 7,0 за жени в менопауза.Трансфера ми е само на едно ембрионче.БЛАГОДАРЯ ВИ...

Prianna, теста е отрицателен за жалост. Говори с лекаря си но тест под 5 е отрицателен. Съжалявам.

Говори с лекаря си , но теста е отрицателен. Ма 14 ден трябва да е над 50 поне. тест под 5 в референтинте стойности на лабораториите е отрицателен. И за мен няма смисъл да се прави втори тест след два дни защото няма да покаже нищо по различно от това.

Последна редакция: пн, 16 сеп 2013, 16:53 от Mila_17

# 734
  • Мнения: 241
Здравейте,момичета!Може ли някоя от вас да ми разчете резултата от ЧХГ-то.Днес ми е 14ден от трансфера.А стойностите са        
total Бета ЧХГ   1.160 mU/ml    до 1,0 за жени;до 2,0 за мъже:до 7,0 за жени в менопауза.Трансфера ми е само на едно ембрионче.БЛАГОДАРЯ ВИ...

Много е ниско за 14 ден... недей да спираш лекарствата още, но задължително си пусни още един след 2 дена... не искам да те обезнадеждавам но...  spoko

Общи условия

Активация на акаунт