Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 187

  • 53 948
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 535


Mинавам само да се разпиша, че натоварена програма имам Grinning По ТВ7 започва важен за България баскетболен мач. Стискайте палци, от него зависи дали ще се класираме за ЕП Praynig

# 691
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Кой тук, кой  Wink го няма, ама темата все си е интересна!  Peace

Надин, Канти, Злати, Рали  Hug

Скрит текст:

А новини и днес - йок  Sad
Разхождат в пресата тази снимка, за да ни повторят /  Wink за кой ли път/, че Туба има и друго име - Хатидже  Simple Smile

# 692
  • Мнения: 192


тъй като няма новинки да послушаме една култова песен

# 693
  • Мнения: 41 860
 Рали,Надин,Цвети,Роси ,привет! wavey 
 Аз съм по футбола и волейбола.
  От 21ч. гледам "Памуковата принцеса"
До по-късно,ако успея! Hug

# 694
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин, Злати  Peace приятни спортни минути  Peace

Скрит текст:

А аз да сложа още една култува муцунка от нашия филм  Simple Smile

# 695
  • Мнения: 4 240
Aз докато изгледам предложения онази вечер филм от Надин (Продается кошка) и вие сте се появили Heart Eyes
Злати,Рали, Цвети, Надин Hug
Вече някои от вас са вече на спортна вълна - Надин ето подкрепяме нашите;
други - сте  на кино -Злати  Peace

А ние с Цвети за момента преоткриваме любими муцунки  Heart Eyes
Тази муцунка на Хасрет ми е една от любимите


А тази на Мурат я виждаме на няколко пъти в различни вариации Whistling

Слагам и Хасрет и Левент с подобни жестове Peace Ама мярката на Хасрет е по-голяма Laughing И един въпрос: сещате ли се от къде е кадъра с Левент newsm53


Цитат
"Муцките" са чудесни,  newsm47 но когато гледаш епизодите, я ги забележиш за миг, я не.
Рали  smile3521 когато се правят стоп-кадри и забелязваш жестове, мимики, които при , гледането на филма/сериала/ ако ги забележиш, то е за части от секундата Peace

И да сложа една мисъл в скрити

Скрит текст:

„Причината за всяко недоволство е в сравнението.”
Робърт Антъни

# 696
  • Русе
  • Мнения: 6 503
...

Слагам и Хасрет и Левент с подобни жестове Peace Ама мярката на Хасрет е по-голяма Laughing И един въпрос: сещате ли се от къде е кадъра с Левент newsm53


...

Канти  Wink тези жестове ми напомнят и за един друг такъв - тип ''а ла Мурат'', та...



... като ще мерим  Wink - да мерим  Joy Joy Joy Пък и тази мярка върви с бонус -  Simple Smile муцка

А за жеста на Левент  Thinking мисля, че е от първи сезон, ама...  newsm78

Скрит текст:

И имам една молба -  Praynig може ли пак линка за ''кошката'', че не ми се търси назад, а в момента доглеждам снощния.  Peace

# 697
  • Мнения: 4 535



Как ми е хубаво да послушам "Люлката на сърцето" с Кирач или Кърач,  newsm78 Embarassed Имам някакво чувство, че в най- скоро време ще си подкарам сериалчето отново Wink

http://www.youtube.com/watch?v=wfIDUIb7YuI за Цвети

# 698
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Hug меерси!   bouquet



Скрит текст:

# 699
  • Мнения: 659
Надин, Цвети, Злати, Канти, Кирилова,  Hug Hug Hug Hug
Пак страхотни "муцки", но и отрезвяващи мисли сте постнали. newsm10 newsm51
Дори и да се постараеш да ги запомниш, по закона на Мърфи, точно когато трябва да ги приложиш, се разминаваш с тях. smile3538
Някакси така се получава в живота, че по-често постфактум се сещаш за по-добрия вариант. newsm78
Аз пък, какво се разфилософствах.  blahblah smihesorry
Спокойна нощ. Hug
Рали

# 700
  • Мнения: 659
Надин  Hug меерси!   bouquet



Скрит текст:
Цветиии,  Hug
Любимците ми и пак повод за разсъждения, но този път наум. Peace

# 701
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Рали  Hug радвам се, че ти харесват слаганите от нас мисли, аз поне го правя защото постоянно ми попадат пред очите и понякога е точно на време, според някоя житейска или темна история.  Peace



А колажите на Фунда са ми сред любимите / е  Wink с някои изключения в по-късният и етап/.  Peace

Скрит текст:

# 702
  • Мнения: 4 240
Цвети Hug аз докато ти отговоря (малко бях зачезнала Wink) и тя Надин Peace ти е пратила линка. На мен филма за кошката ми дойде добре  yes хем позната реч, хем приятна история (е, не е върха на сладоледа, но филма бива Peace)
Рали Peace и при мен като при Цвети ми "изкачат" от нета тези мисли. Много обичам, когато е повдигнат някой въпрос в темата и да отворя някоя страницата и съответната мисъл да ми "изкочи" yes
Ето още една мисъл, която ми хареса Peace (а има и "мидено"сърце - напомня ми за отиващото си вече лято  Sad)
Скрит текст:

"Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Стивън Кинг

Канти  Wink тези жестове ми напомнят и за един друг такъв - тип ''а ла Мурат'', та...



... като ще мерим  Wink - да мерим  Joy Joy Joy Пък и тази мярка върви с бонус -  Simple Smile муцка

А за жеста на Левент  Thinking мисля, че е от първи сезон, ама...  newsm78
Цвети  newsm10 с този колаж удари 10-ката. А жеста на Левент наистина е от 1 сезон/15 епизод/ когато бяха на закуска в деня на репетицията и Хасрет влезана с горящия боклук да "прекади за късмет"  Wink

# 703
  • Мнения: 4 240
Цвети  Peace и на мен колажите на Фунда за Пленителката много ми харесват, когато не са твърде "восъчни" лицата им. По този повод слагам един клип на Фанчето с колажите на Фунда на фона на прекрасна музика Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 659
Ох Канти,  ooooh! Hug
Ако знаеш само, колко обичам лятото и как никак не искам да си отива. Sad
А сега ще се посветя на клипа на Фанчето.

Общи условия

Активация на акаунт