Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 187

  • 53 960
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug
Аз докато надникна в темата и станало утре, ама още се  брои за днес. Та и аз да не пропусна:

Чета, че вече говорите за лятото като за отминаващо. за да го задържите, направете си басейн като на сем. Текинер, но гледайте да не срещате типове като Йелмаз, за да му се радвате и ползвате по-дълго:

Тези кадри не си ги спомням Embarassed Не знаех, че Kudret Sabancı е бил спряган за режисьор на ПЛ. Или поне една промо страничка го твърди Peace А и на трейлър на английски попаднах:
http://www.calinosentertainment.com/series/40/under-the-willows/

И една неидентифицирана Туба - Зарифе ли, Хасрет ли newsm78:

ПП Фунда и аз харесвам колажите й, а и надписва кой е залепила Wink

# 706
  • Мнения: 4 248
Чета, че вече говорите за лятото като за отминаващо. за да го задържите, направете си басейн като на сем. Текинер, но гледайте да не срещате типове като Йелмаз, за да му се радвате и ползвате по-дълго:

Тези кадри не си ги спомням Embarassed Не знаех, че Kudret Sabancı е бил спряган за режисьор на ПЛ. Или поне една промо страничка го твърди Peace
И една неидентифицирана Туба - Зарифе ли, Хасрет ли newsm78:

Баги  Hug не мой така Wink, че ще те пращаме на поправителен Joy Снимките  в басейна са от 4 еп. Ето още няколко кадъра от този момент Peace



А колкото до басейна си права, ама доколкото си знаем дереджето, по скоро трябва да намерим един Юмер, за да имаме такова удоволствие в къщи Heart Eyes
А относно неидентифицираната Туба - на мен ми прилича повече да е Зарифе Peace тогава лицето й е малко по-кръгличко от това в Пленителката, а и тоналността на снимката повече ми прилича на тези от Зарифето Peace Но пък изражението на лицето и е като на Хасрет Laughing Така, че и аз като Накие ти казвам- може и да е Зарифе, а може и да е Хасрет hahaha

Хем е интересно, хем е странно Laughing
Скрит текст:

Скрит текст:

Лека нощ! smile3524

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 01:29 от kanti

# 707
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Снощи сте имали моменти за припомняне  Wink - Баги, Канти  Hug



Ама май и двете сте за поправителен  Wink щом не познавате Хасрет  Peace
Аз съм сигурна, че е тя и се опитах да открия снимка от долу горе този момент, но...  newsm78 странно в различните фейс страници преобладаващите снимки са все от втори сезон, а не от търсеният първи.  Sad
А и тази прическа си е типична за Хасрет - среща се и в първи, и във втори сезон с леки промени. Simple Smile

# 708
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Grinning За тези които ходят на работа, е петък. За пенсии като мен, какъвто си го избера Wink
Важното е, да е хубав и шарен, като махалата ни Peace
Цвети, Хасрет е... 100% !


# 709
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Peace

А днес ''ни'' има в пресата, обаче не ми е много ясно с какво точно -  newsm78 май за най-коментирани известни личности, та засега Туба е на второ място по брой коментари  Wink, като първият е от 27.08.



http://gecce.com/unluler

# 710
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И поемайки към реала  Wink - още една Хасрет  Simple Smile



Скрит текст:

Скрит текст:

Хубав прохладен и усмихнат ден ви желая!  Hug

# 711
  • Мнения: 4 535
Надин  Peace

А днес ''ни'' има в пресата, обаче не ми е много ясно с какво точно -  newsm78 май за най-коментирани известни личности, та засега Туба е на второ място по брой коментари  Wink, като първият е от 27.08.



http://gecce.com/unluler

Да си пишат, важното е да сме в играта Wink

Нещичко за гледане: 
Скрит текст:
http://www.youtube.com/watch?v=RbtHqQSn4i4

Удиви меня (драма, мелодрама)

В ролях: Светлана Ходченкова, Петр Красилов, Борис Галкин, Алексей Аникин, Наталья Бардо, Дмитрий Блажко, Вячеслав Бухаров

Герои фильма — два молодых современных человека Роман Зубов и Багира. Он, майор особого отдела МУРа, ищет преступника, который шантажом и обманом вымогает у богатых людей крупные суммы денег. Она — его любимая девушка и... та самая преступница, которую он пытается найти. Не догадываясь об этом, Романов идет по ее следу, но Багира все время на шаг впереди. В ходе расследования Зубов узнает, что все деньги преступник тратит не на себя, а отдает тем, кто действительно в них нуждается.




Не знам колко е "глух" нашият композитор, но тази музика е наистина "музика за ухото " ми Laughing

# 712
  • Мнения: 4 248
Здравейте, момичета в последния работен ден на седмицата newsm44
Скрит текст:

Цвети, Надин newsm10 излязохте прави на 100% за снимката. А аз се върнах на поправителен Blush Кадъра е от 10 епизод, когато на закускаата след ареста всички се изпокарват и Хасрет остава сама на масата Peace Това, което ме подведе беше тоналността на цветовете- някакси са по-жълтеникави, като при Зарифето Peace



Ама май и двете сте за поправителен  Wink щом не познавате Хасрет  Peace
Аз съм сигурна, че е тя и се опитах да открия снимка от долу горе този момент, но...  newsm78 странно в различните фейс страници преобладаващите снимки са все от втори сезон, а не от търсеният първи.  Sad
Слагам и тези два кадъра за потвърждение  yes





Надин, на мен освен тази прекрасна мелодия, която ти си ни предложила, на мен и тази ми е много любима yes



За сега ви оставям Heart Eyes

# 713
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Karşınızda Çalıkuşu'nun yeni Neriman'ı!



http://www.diziler.com/haber/karsinizda-calikusunun-yeni-nerimani

# 714
  • Мнения: 4 535


И седнал Ръсел Кроу да се чуди, че в Турция му взели сюжет от филм Sad Само ако знае, какво копиране пада в Русия. То не са "Хубава жена", "Бодигард" и подобни, ами вече ги и смесват.  Wink Попаднах например на съчетание от "Маша и Мечокът" с "Укротяване на опърничавата" от Шекспир ooooh! ooooh! ooooh! Слагам ви линк, само за да не си помислите, че лъжа Grinning http://www.youtube.com/watch?v=WIQ2deEg5t4

Явно е настанала пълна световна криза по недостиг на нови идеи newsm78 В тази връзка, ако някой от новите турски сериали ви се стори свежарски, свиркайте! Grinning

# 715
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Направо ме е   Embarassed да се появя Naughty Какво да правя като са измислили клавишите "назад" "напред", трябва да ги ползваме Wink Може и да не помня кадри и сцени, ама в това си има и предимство - гледам си нещо ново, без нов проект Laughing

А днес в папка на Туба попаднах на един портрет и пак се чудя, този път обаче, Туба ли е или Одри Хепбърн newsm78 Или пък 2 в едно newsm78

# 716
  • Мнения: 4 535


Петък вечер! Grinning Париж, Хасрет, Мурат, розови рози, питие, свещи, музика... Wink

Bagi, не се чуди Naughty Одри е, 100% Peace



Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 18:53 от nadine1111

# 717
  • Мнения: 41 919
Добър вечер!!! Hug Hug Hug

Малко късно но да се разпиша и аз .Да не ми пишете отсъствие!!!

Цвети HugНадин HugКанти HugБаги Hug

Благодаря ви за снимките,инфото и клипчетата.  bouquet

Лека вечер!!! Hug Hug Hug

# 718
  • Мнения: 2 195
Bagi, не се чуди Naughty Одри е, 100% Peace




Nadin, знам. То и в заглавието на снимката се мъдреше "Одри", но портретът много ми напомня на Туба. Авторът е възпроизвел всички детайли (както се вижда е рисуван по снимка), но не е уловил характерното изражение - на 100% жена, плаха, малко глезена и  леко капризноцупеща се, която по-скоро пърха като пеперуда, без да се задълбочава. Поне това е моето усещане като гледам снимката. На портрета не го виждам. Усещането ми е за Туба. Сега нямам време да търся подходящ пример. Sad

Но пък ще отбележа закръглянето на ятото ни:

# 719
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Едва сега пристигам У ДОМА, ама...  newsm78 вие май вече сте в друга позиция  Wink



... явно в последният работен ден за тази седмица и месец  Thinking сте се преработили  Joy Joy Joy

Скрит текст:

п.п.

Ооо, Баги  Hug мислих, че съм сама и...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт