Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 187

  • 53 930
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 013
Хайде да дописваме... Wink



Скрит текст:



16 години без принцеса Даяна
„Мисля, че най-голямото заболяване на този ден и век е, че хората се чувстват необичани. Знам, че мога да дам любов за минута, за половин час, за ден, за месец - мога да дам. И съм много щастлива да правя това, искам да правя това.“
 Даяна

# 736
  • Русе
  • Мнения: 6 503

Ванче  Hug много интересен, макар и по-дълъг от нормалното и с лошо качество на картината фрагман, но...  Thinking какво забелязах -

1. Туба - много сладка, сърдита и с дълга коса, та от там и изводът ми е, че явно рекламират втори сезон - около 2.50мин., за който не иска да гледа целият клип.  Peace Дали няма някой да може да изведе само този откъс в отделен клип?  newsm78

2. Макар, че започва с Мурат Й. и ''Буря'', ами поне мен не ме впечатли толкова.

3. Присъства и един друг сериал, който на мен ми харесваше, но не целият - ''Пречупени криле'', ама явно и той е с втори сезон / този който не довърших/, защото е без Джансел и Йозге, а с другите двама актьори/герои  Peace

Линка  Peace

# 737
  • Мнения: 41 799
 wavey Привет! wavey

Рина Hugе подготвила новата тема да се местим ли?  bouquet

# 738
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Мислех, че вече някой го е направил, но...  Simple Smile щом не е -

Заповядайте в новата тема, да си продължим там раздумката  Wink, който е на линия де  Simple Smile

Здравейте!  Hug

НОВАТА ТЕМА

е готова!

Приятен уикенд!  Hug



# 739
  • Мнения: 4 235
Цвети  Hug аз вече скокнах там smile3502

# 740
  • Разград
  • Мнения: 8 243


30 Ağustos Zafer Bayramı Cumhurbaşkanlığı resepsiyonu


Бюлент и съпругата му вчера са имали среща с премиера Гюл.

Общи условия

Активация на акаунт