Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 187

  • 53 959
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 248
Ето ме и мен отново У ДОМА
Явно ятото ни набъбва качествено  Wink Баги  Peace
Цвети  Thinking Heart Eyes какви са тези твои намеци за Rolling Eyes
Та някои се прибрахме от работа преди малко ooooh!
Скрит текст:
Последният ден на месеца при нас обикновено е натоварен, ама днес беше върхът на сладоледа Mr. Green


А днес е Александров ден. smile3521 Честито да им е на всички именници, да си носят името със здраве  smile3525
Скрит текст:

Св. Александър, Йоан и Павел, патриарси Константинополски.

Пренасяне честните мощи на св. Александър Невски.

Днес е вторият годишен празник на св. Александър Невски - пренасяне на мощите му. Основният празник е на 23 ноември.

На 30 август 1724 г. при руския император Петър I тържествено пренасят мощите на св. Александър Невски в новата руска столица Петербург и ги полагат в построената в негова памет Александро-Невска лавра.
Празнуват: Александър, Александра, Алекс, Алекси, Алеко, Сашо, Сашка.

Поздрав за всички, които празнуват днес от оркестъра и солистите на махалата newsm47



Ванче Hug нещо днес Гуги 'ич не е в час. От всичкото написано разбрах, че Бегюм ще участва в "Чучулигата" (това го знаем от преди) и, че след Пленителката е участвала в 3 успешни реклами newsm78. Май е била напълняла и са я питали дали не е бременна newsm78

Слагам едни пингвини, защото нали и те се водят към семейството на птиците  Flutter
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 22:47 от kanti

# 721
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Канти  Hug извинявай, ама какво да мисля  Wink нали е петък - почивка или купон, работата напълно я изключвам  Peace



Скрит текст:

Скрит текст:

# 722
  • Мнения: 4 248
Цвети  Peace ами то най-нормалното нещо в петък вечер е човек да си помисли за купон. Ама какво да се прави- това е положението  Rolling Eyes
Дали да не се почерпим и ние с по нещо по случай края на работната седмица  newsm78

Скрит текст:

Ето ни и компанията е налице newsm47


 
yes
Скрит текст:

# 723
  • Мнения: 4 248
И понеже е малко тихо слагам този прекрасен клип на Тинчето на фона на любимта на много от нас песен "Като зелено море са твоите очи" Peace



http://www.vbox7.com/play:559aa80c със субтитри

Скрит текст:

"Тогава разбрах, че когато се изправиш пред свободата на морето, не е важно да имаш кораб, а място, където да отидеш, пристанище, мечта, заради която си струва да прекосиш простора."
Алесандро д'Авения

# 724
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ванче Hug нещо днес Гуги 'ич не е в час. От всичкото написано разбрах, че Бегюм ще участва в "Чучулигата" (това го знаем от преди) и, че след Пленителката е участвала в 3 успешни реклами newsm78. Май е била напълняла и са я питали дали не е бременна newsm78

Тя в едната реклама ролята и беше на бременна която ражда в която участваше и съпруга и. Първи път като я видях в нета си помислих че наистина е бременна .

# 725
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



В последният ден на август и с ясни признаци за край на лятото - ние ще запазим цветното и усмихнато настроение, нали!  Peace



А и как да е  Wink, нали си имаме ''ангел''  Simple Smile

Скрит текст:

# 726
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Grinning С пожелание за АРТсъбота! Wink

# 727
  • Мнения: 2 195
Добро утро Hug

Надин
хубав тон за  уикенда си задала. Моят се очертава да е такъв, ама музикалноартистичен, на хубаво място - сред планини:

Та поемам по пътя за артразтуха, защото денят ми започна така:
Хубави почивни дни Hug

# 728
  • Мнения: 41 919
Здравейте в събота! Hug Hug Hug

Цвети Hugза кафенцето  и скрития текст!  bouquet

Надин Hugза арт събота   bouquet

Баги Hugприятно изкарване в планината!  bouquet

Днес се очертава да е тихо в темата.Аз ще наминавам.
Още рано направих бурканите и вече съм свободна!

Приятен почивен ден! Hug Hug

# 729
  • Мнения: 41 919
Един обеден поздрав! Hug Hug Hug

# 730
  • Мнения: 4 248
Здравейте, момичета в арт-съботата на темата ни
Скрит текст:
Не намерих рисуващо човече, затова слагам музикално. Ама пак е в областта на изкуството Wink


Цвети, Надин Hug дали сте тон за днешния ден- да е арт Peace
(Надин, за съжаление картинката ти с Туба не може да се види от всички. Затова я слагам отново, защото  колажа на Фунда е много хубав Peace)

Баги Hug щом днес сутринта си била в положението на Сайме, ти пожелавам приятно разпускане сред планината Peace
Злати Hug много хубава музика пускаш

И да съм в тон с днешния арт-ден да сложа и аз нещо подходящо Peace


Скрит текст:

„Ние пеем песен, не за да стигнем до последната нота, а заради удоволствието от самото пеене. Същото се отнася и за живота.”
Chack Hillig

Хубав и лежерен следобед! Heart Eyes

Последна редакция: сб, 31 авг 2013, 13:40 от kanti

# 731
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 732
  • Мнения: 10 031
Добър ден, дами!  Hug

Арт, а?...  Wink Зависи кой как го разбира...
Изкуството за едни е кич за други,



или изкуството за едни е "мацаници" за други.  Peace




От Фунда



От живота



Весел и забавен уикенд!  Hug

# 733
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug

НОВАТА ТЕМА

е готова!

Приятен уикенд!  Hug


# 734
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет отново и от мен!  Hug

В този тих следобед да предложа и  Wink едно арт кафе  Simple Smile

Скрит текст:

...  hahaha е, почти де!  Joy Joy Joy

И понеже имаме и нова тема Ринка  Hug, да си довършим тази, но Thinking докато помисля за музика-  Wink на първо време  Simple Smile музикантката Peace

Общи условия

Активация на акаунт