Стар сериал, който искате да гледате отново! - опус 2

  • 134 562
  • 486
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 1 715
lili_78, "Съперници на хиподрума"? С музиката на Дитер Болен.

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
Оооо, да, много благодаря!

# 467
  • Мнения: 570
Здравейте!

В началото на 90-те години трябва да е било, по БНТ излъчваха един американски сериал за медицински сестри или обучаващи се за такива,  "Сестрите от Най(н)тингейл Хаус" се казваше, но май и не го доизлъчиха до края.
Дали може да се намери/изтегли отнякъде?

Поздрави!

# 468
  • Мнения: 9
Здравейте. Наскоро открих сериала "Д-р Куин Лечителката" и много го харесвам. Моля да ми предложите подобни сериали. Какво имам предвид? Ами всеки, който го е гледал, знае, че в сериала е показано доброто, любовта, добродетелите. Просто сериал, който те възпитава и обучава за живота. Точно такъв търся. Ще ви бъда благодарен, ако ми препоръчате.

# 469
  • Мнения: 9
Не намирам теленовелата Руби в YouTube на български. На сръбски я има 😄
Някой спомня ли си го?



Този сериал в момента го качват ето тук - https://ok.ru/veselinachakarova/video/c2834799 но трябва регистрация. Качили са до 61 епизод.

# 470
  • Мнения: 218
Интересува ме сериала " Днешните придворни ". Гледах го до 36 серия с руски субтитри. Има ли повече серии? Къде да търся? Благодаря на този, който би ми помогнал! Blush

# 471
  • Мнения: 467
Аз периодически се сещам много смътно за нещо, гледано поне преди 25 или повече години или по К1 или по Ефир2 - тогава друго нямаше.
Ако някой може да ме подсети какъв е бил този сериал, ще ми олекне на душата.
Помня със сигурност : беше американски или канадски, екшън/трилър/разкриване на престъпление, но не като Хорейшио.
Имаше няколко главни актьори.
Единият беше мъж на вече средна възраст тип мачо с къса коса, обрулен от живота, тип брус уилис или Джейсън Стейтъм.Спомена се, че е бил във Виетнам героят.

Струва ми се, че помня още, но не съм сигурна за:
Имаше и жена в актьорския състав
Някой заклещен в пещера?!
Актьорът беше с име подобно на Бил Пулман, Рон Пърлман, но не е нито един от двамата.
През деня съм го гледала.
Може да е било и филм, но сериал пп вероятно.

Не е и А Тийм сериалът. 🤔🤔🤔
Помогнете.

Моите най-любими от онова време бяха "Кунг Фу - легендата продължава " 🤩
Детектив Коломбо
Странното завръщане на Диана Саласар
Костенурките Нинджа
Разкази от Криптата
И едно за паранормални явления, май Зоната на здрача се казваше.
Всички на черно-бял екран съм гледала и ме вълнуваха повече от 95% от това, което сега има бързо, лесно и удобно. 👵
Благодаря ако някой се включи по моята главоблъсканица.

# 472
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 009
Единият беше мъж на вече средна възраст тип мачо с къса коса, обрулен от живота, тип брус уилис или Джейсън Стейтъм.
Това? https://www.imdb.com/title/tt0092381/

# 473
  • Бургас
  • Мнения: 727
Споделям интереса на Irene Adler  и ЗлаВещица към британските сериали. А носталгията към 90-те ми напомни за един сериал - This Life, който има и филм продължение, заснет след 10 години This Life+10.
Носи духа на 90-те, а Джак Дейвънпорт, Андрю Линкълн, Даниела Нардини, Джейсън Хюз .... са съвсем млади и в началото на кариерата си.



Обичам този сериал, но за жалост така и не намерих български субтитри. Струва ми се, че е незаслужено недооценен и не особено популярен...

Последна редакция: чт, 03 фев 2022, 10:09 от lady Koup

# 474
  • Бургас
  • Мнения: 6 880
Андрю Линкълн какво е бебииииии Heart EyesHeart EyesHeart Eyes

lady Koup, за съжаление много британски сериали са трудни за намиране, аз си имам един списък с такива, които периодично издирвам и не могат да се намерят, независимо дали със субтитри или без.

Иначе само да кажа, че наскоро намерих в замунда един, дето го даваха навремето па канала - Lovejoy. Разказва се за търговец на антики, който постоянно се забърква в разни схеми.

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Супер, много го харесвах, дано е със субтитри!

# 476
  • Бургас
  • Мнения: 6 880
Има субтитри, да.

# 477
  • Мнения: 1
На полският филм "Далеч от шосето," дали го Ива на книга и ако е да ,от къде да си я закупя? Благодаря!
 
Ако някой знае къде да ги намеря, да помага:
"Далеч от шосето"- полски
"Жената зад щанда" - мисля, че беше чехски
"Болница на края на града"- ммммм, чехски?
"Ум, белият делфин"....

"Синьо лято" ми беше любим навремето, но скоро го даваха и не беше същото  Laughing

# 478
  • Мнения: 225


Не е много стар, но скоро ще направи 20 години от старта си Anguished
One tree hill беше важна част от живота ми, когато бях тийн, а после и като съзрях. Първоначално ме грабнаха актьорите, музиката, цитатите от интересни литературни творби, които умело вплитаха в сценария. После си свикнах с героите и ги възприех като част от моята младост. Когато сериалът свърши, аз приключих с университета и беше достааа символично и тъжно.

Ако някой си търси подобно сериалче, препоръчвам.

# 479
  • Мнения: 26
Споделям интереса на Irene Adler  и ЗлаВещица към британските сериали. А носталгията към 90-те ми напомни за един сериал - This Life, който има и филм продължение, заснет след 10 години This Life+10.
Носи духа на 90-те, а Джак Дейвънпорт, Андрю Линкълн, Даниела Нардини, Джейсън Хюз .... са съвсем млади и в началото на кариерата си.



Обичам този сериал, но за жалост така и не намерих български субтитри. Струва ми се, че е незаслужено недооценен и не особено популярен...

This Life излъчвали ли са го по българска телевизия?

Общи условия

Активация на акаунт