Стар сериал, който искате да гледате отново! - опус 2

  • 134 598
  • 486
  •   1
Отговори
# 135
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Хубава тема Simple Smile Аз много искам да гледам Зоната на Здрача.

# 136
  • Мнения: 79
Здравейте и от мен! Аз съм се присетла за "Вдовицата в бяло", но този с Освалдо Риос! Ех! Детство!  Hug

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Момичета, някъде по торентите да ви е попадал "Хотел Адлон"? Знам, че го даваха скоро по Канал 1, но не успях да го гледам, а казаха, че бил хубав. Предпочитам да си го изтегля, ако го има, а не да го гледам онлайн

# 138
  • Мнения: 14 489
По btv lady започват да дават "От обич" на 9 юни

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
А? Дай повече инфо

# 140
  • Мнения: 14 489
Ами това е - на 9 юни от 19 часа започва

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Така сега е по-добре - значи в 19 сме пред телевизорите

# 142
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 138
Преди години по Холмарк даваха филм за едно бедно момиче, изнасилено от богат наследник. Момичето живееше в малка къща-барака, високо в планината и се грижеше за братята и сестрите си. Бащата на момчето, което я изнасили разбра и го изпрати далеч, но и взе детето.
Имате ли идея как се казваше филма и имали го някъде из нета?

# 143
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Да, казва се "The Dwelling Place" и е по роман на Катрин Куксън. От нейните поредици има и други готини филми, като "The Rag Nymph" и най-най-любимият ми - "The Girl"  Heart Eyes

"The Dwelling Place" e интересен и той. Накрая все пак има що-годе щастлив край, макар че тя не остава с детето си, но сама взима решението за това (защото то вече е свикнало да живее с дядо си). Има и леко спорен завършек, изнасиленото момиче в крайна сметка се влюби в мъжа, който я изнасили (той по начало си беше влюбен в нея). Вярно, че той се промени, реабилитира се, започна да печели доверието й стъпка по стъпка и т.н... но все пак, на мен не ми беше романтично, че двамата се "взеха" накрая.

# 144
  • Мнения: 194
Записвам се тук да следя. Това ме връща доста назад в миналото... Спомени.

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Сега се сетих за Малка къща в прерията. Дали го има преведен. Наскоро намерих някаква нова съвременна версия. Но на мен ми се гледа тази от моето детство.

# 146
  • Мнения: 82
И аз видях рекламата на "От обич", че започва по бтв лейди от 9 юни, 19 ч. Обожавам го този сериал. Ще го гледам отново с интерес. Crazy

# 147
  • Мнения: 910
Много се радвам! Grinning За тези от вас, които няма да могат да гледат заради футболните страсти на мъжете си/като мен Crazy/ще има повторения на следващия ден в 14,00ч. Hug

# 148
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Колко яко, казах, че искам "От обич" и вече дават "От обич"  Heart Eyes

Сега ако пуснат и "Аз обичам Пакита Гайего" някъде, вече ще се размажа  Mr. Green

# 149
  • Мнения: 910
Колко яко, казах, че искам "От обич" и вече дават "От обич"  Heart Eyes



Кажи и за Семейни връзки"/пак бразилски, пак страхотен/ Grinning

Общи условия

Активация на акаунт