Стар сериал, който искате да гледате отново! - опус 2

  • 134 611
  • 486
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 822
Така изглежда Еп.1 на I Cesaroni
 http://dox.bg/files/dw?a=f1afea75f4

# 286
  • Мнения: 5 354
Като стана дума за Приятели, дали някой е срещал сериите с дублажа на БНТ? Давали са го в средата или края на 90те в "Часът на Уорнър", а в дублажа са участвали Илиана Балийска, Живка Донева, Жоица Флорова, Александър Воронов и Любомир Младенов. Същите артисти са озвучавали и Стъпка по стъпка. Във вибокс бях засякла няколко серии(5 или 6) с дублажа на БНТ, но не и на Приятели Rolling Eyes

# 287
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Шеметната Анастасия, Хотел Рай, Наследството на Гулденбургови бяха любимите ми и искам да ги гледам пак

# 288
  • Мнения: 273
Не ми се отваря.

# 289
  • Мнения: 7 106
       А от филмите - като малка си спомням, че гледах много индиански филми. Много обичах такива филми, в които каравани са тръгнали на път и индианците ги нападаха. Не мога да намеря в замунда такива филми. Така заобичах каубойски и индиански филми.

"Малка къща в прерията" виж и минисериала от 6 части "Някога на запад". Има ги в Замунда  Peace.
Обожавам старите уестърни и гледам с удоволствие всичко, до което се докопам

# 290
# 291
  • Мнения: 273
Пробвах от друг лаптоп - изтегли се. Ама аз италиански не разбирам, така че.. Smile Smile
Благодаря все пак. Innocent

# 292
  • София
  • Мнения: 27 175
Почти всичко старо и култово си го имам или може да се намери, ама честно казано по-добре да не ги гледаме отново, че има голям вероятност да останем разочаровани... Wink
От личен опит го казвам.

По-добре да остане един вече романтичен и носталгичен спомен и до там.

# 293
  • Мнения: 9 436
Имаше един сериал Другата в мен. Две близначки, разделени още от малки. Едната бедна, другата богата и до тук със спомените ми Grinning

# 294
  • Мнения: 31 174
Имаше един сериал Другата в мен. Две близначки, разделени още от малки. Едната бедна, другата богата и до тук със спомените ми Grinning
Страхотен сериал.

# 295
  • Мнения: 14 629
Сетих се за бразилският сериал ''Танцувай с мен''.Там пък имаше разделени братя близнаци,хеликоптер и всички пиеха кафе по всяко време на денонощието.Другото ми е мъгла.Хотел Рай беше приятен за времето си,сега едва ли ще се впечатлим.

# 296
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Аз гледам по ТВ "Стъпка по стъпка" и ми е много забавен отново. От детските любими ми бяха "Костенурките нинджа" (старите) и "Капитан планета".

# 297
  • Мнения: 1 091
Аз искам всички детски сериали от моето време да ги пускат.Особено "Плодчетата" и пускаха в неделя по БНТ "Истории на Братя Грим" (ако не ме лъже паметта).Сега детските са просто катастрофа,само агресия и едни грозни човечета.

Сетих се и за едни мнооого стар сериал,но изобщо нямам спомен как се казваше.Главния герой беше винаги с бастун и едно черно бомбе.С една жена разследваха убийства.Малко прилича на сегашния "Убийство в Мидсъмър".Някой ако се сети за името ще е супер!:satisfied:

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
"Отмъстителите" с Патрик Макний? Или "Съдружници срещу престъпленията" по Агата Кристи може би?

# 299
  • Мнения: 1 804

Сетих се и за едни мнооого стар сериал,но изобщо нямам спомен как се казваше.Главния герой беше винаги с бастун и едно черно бомбе.С една жена разследваха убийства.Малко прилича на сегашния "Убийство в Мидсъмър".Някой ако се сети за името ще е супер!:satisfied:


Господин Тао Simple Smile ... Като прочетох за бастун и бомбе се сетих за него, но няма как да е той, понеже го даваха по Лека нощ деца Blush

Иначе от старите, които и сега гледам с удоволствие и не ме разочароват са "Синьо лято" и всичките части на "Дом за нашите деца" Много са истински, без грам преувеличение. "Дом за нашите деца" и сега е актуален и мисля, че винаги ще бъде. Много майсторски са напипани проблемите във всички аспекти на живота. Винаги ме просълзява историята на героя на Петър Слабаков и жена му - баба Цвета.
"Приятели" ми е друг любим сериал, който едва ли ще ми омръзне някога.
Любопитна съм да видя "Малка къща е прерията", макар че е възможно да не ми хареса сега. Също "Дъщерята на Мистрал", "До утрото на новата ни среща", "Бедното малко богато момиче", "Градът на капитала", "Савана", "Сентръл парк уест", "Завръщане в Рая", "Хотел Рай" и много други.

Имаше и един австралийски, не си спомням името, но беше за едно полицейско управление и една от героините се казваше мамчето Фут Grinning Някой помни ли го?

Последна редакция: пн, 21 авг 2017, 11:58 от pip4i

Общи условия

Активация на акаунт