Стар сериал, който искате да гледате отново! - опус 2

  • 134 560
  • 486
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 091
"Отмъстителите" с Патрик Макний? Или "Съдружници срещу престъпленията" по Агата Кристи може би?
Точно "Отмъстителите" е,супер си!И човека е с чадър,а не с бастун.Поне бомбето съм уцелила.Sweat Smile Личи си,че е било доста отдавна.

# 301
  • Мнения: 630
Като бях дете даваха един сериал по тв за Робин Худ. Бях влюбена в актьора, който играеше Робин, но явно съм си записала грешно името му, щото и досега не мога да го намеря в нета. Бих го гледала пак с кеф.

# 302
  • Мнения: 1 822
свалях един много стар за вилхелм тел. да не е бил той Laughing
по-скоро не. черно-бял е.

# 303
  • Мнения: 814
Почти всички готини сериали от детството ми,които даваха по Евроком.На първо място-Семеен лекар  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,Руби,Грозната Бети-венецуелската версия.

# 304
  • Мнения: 630
Хах, по Евроком, ти си млада. Аз говоря за дълбока древност, когато имаше една телевизия  Mr. Green

# 305
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Приятели, Всички обичат Реймънд, Малкълм мога да ги гледам постоянно,още са ми смешни. Стъпката гледам от няколко месеца от 1 епизод..еми доскучава ми често.

# 306
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Като бях дете даваха един сериал по тв за Робин Худ. Бях влюбена в актьора, който играеше Робин, но явно съм си записала грешно името му, щото и досега не мога да го намеря в нета. Бих го гледала пак с кеф.
Щом говориш за дълбоката древност с една телевизия, може би трябва да се върнем през '80-те (макар че тогава телевизиите бяха две вече) и може би най-класическата за мен тв-адаптация на историята за Робин от Локсли
Може би имаш предвид този Робин?

Актьорът е Майкъл Прейд
Или този, който го заменя в трети сезон?

Актьорът е Джейсън Конъри - синът на Шон Конъри.

Ако това не е достатъчно древно, да се връщаме назад в '70-те?
Там има един мини-сериал на ВВС също.
Може би този Робин Худ помниш?

Последна редакция: пн, 21 авг 2017, 21:06 от мячик

# 307
  • Мнения: 630
Леле, Мячик, къде живееш да те изведа на по питие. Точно първият е, но сега виждам, че съм записала грешно името му. Ама то защото бях младо-зелено. Много ти благодаря!  bowuu

# 308
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Радвам се, че помогнах. Nerd

# 309
  • Мнения: 5 347
Имам чувството, че само аз не съм фен на Приятели Blush Така и не можа да ме завладее манията по него. Мъчих се да го харесам, не става и не става Crossing Arms За сметка на това съм фенка на Напълно непознати, Черното влечуго, Фолти Тауърс, Алф, Само баламите бачкат, Новият политик и куп други до гроб Mr. Green

# 310
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Аз харесвам Приятели, нооо винаги ще предпочета Coupling. Heart Eyes

# 311
  • Мнения: 1 822
Имам чувството, че само аз не съм фен на Приятели Blush Така и не можа да ме завладее манията по него. Мъчих се да го харесам, не става и не става Crossing Arms За сметка на това съм фенка на Напълно непознати, Черното влечуго, Фолти Тауърс, Алф, Само баламите бачкат, Новият политик и куп други до гроб Mr. Green
това е щото британските комедии са си the best.

# 312
  • София
  • Мнения: 27 157
хайде и аз да се разпиша по-подробно

Аз онзи ден си свалих Шака Зулу  Grinning
Няма да го гледам пак, че качеството е ужасно (ами телевизията от 80-те години) ама си го имам.
Спомням си, че като дете бях меко казано впечатлен и влюбен в сериала.

Спомням си смътно Шака Зулу, Шогун и Птиците умират сами с великия Ричард Чембърлейн. Бяха нещо нечувано и невиждано за времето си.
Апропо имаше един култов френски сериал, Шатовалон. Аз наскоро заради баба ми го гледах отново (преди две/три години, като го повтаряха мисля по БНТ 1) и честно да ви кажа бях силно разочарован. Спомням си, че едно време родителите ни само за него говориха и беше голяма мания, а то какво излезна? Една скучна крими сапунка. То и крими не е.
Гулденбурговите го въртят и в момента. Харесваше ми онези гологлавия, кубето. Беше култов образ.
Хотел Рай ли беше онзи сериал в който имаше две сестри, действието се развиваше в Австралия и едната ужким беше изядена от крокодил, ама се оказа, че е жива и после започна да отмъщава. Тара ли се казваше или нещо подобно? Беше много як.
За Робинята Изаура да отварям ли дума? Може би най-голямата мания в родната ни телевизия.
Но всичко това бяха сериали за родители. Ние тогава да сме били малки деца или тийнейджъри.

За мен други сериали бяха култови.
Значи заради Костенурките Нинджа и Бенджи Зак и Звездния принц се бягаше от училище.
И винаги съм бил фен на Шрьодер и Зорд (хара типичен 'марк' на Дарт Вейдър, нали).
Синьо лято естествено. Три пъти съм го гледал.
Ами българските класики - Рицарят на бялата дама ; Войната на таралежите и Васко да Гама от село Рупча. Ехееее, кога ще направим пак такива сериали??? Кога???
На всеки километър ; Записки по българските въстания ; Капитан Петко Войвода!!!!!!!
Ехоооо, класики, класикииииииииииии. Ехх.
Тези последите три си ги гледах наскоро. Бяха любими на дядо ми. Като малък исках да става воевода и да трепам турците.

Арабела, Мистър Тау, Летящия Честмир - също култови сериали. Simple Smile

Уфф, абе бягат ми още ама ще се сетя.

# 313
  • Мнения: 1 822
Shogun (1980) минисериала гледах наскоро. Целенасочено, без да съм чел книгата. Готин си е сериала без да имам вградени сантименти към него.

Тук май има индианци http://www.imdb.com/title/tt0076993/

Последна редакция: пн, 21 авг 2017, 23:22 от Hulk1

# 314
  • София
  • Мнения: 27 157
Сетих се за още един - Децата на капитан Грант с Джоко Росич.
Също много силен, а и бюджетен за времето си.

Общи условия

Активация на акаунт